Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kızım, C5 Asia A iyileşme şansı varmı?

10 yaşındaki kızımda trafik kazası sonucu c5 kırığı oldu.Durumu çok iyi değil,hastaneden yeni çıktı.Ellerinide kullanamıyor.Hiç bu durumda olup iyileşen varmıdır?

Konuyu değerlendir: Kızım, C5 Asia A iyileşme şansı varmı?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4661 kez incelendi.

1. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    10.Temmuz.2010, 09:58

Kızım, C5 Asia A iyileşme şansı varmı?

10 yaşındaki kızımda trafik kazası sonucu c5 kırığı oldu.Durumu çok iyi değil,hastaneden yeni çıktı.Ellerinide kullanamıyor.Hiç bu durumda olup iyileşen varmıdır?
  2. 10.Temmuz.2010, 09:58
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    yaşadığım yerden
    öncelikle çok geçmiş olsun...
    hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin ilk 6 geri dönüşümlerin olması çok belirgin bir şekilde ortaya çıkar en küçük bir hareket bile bir umuttur ancak çok iyi fizik tedavi görmesi gerekir ve asla pesetmeden büyük bir sabır ve azimle çalışması ilk 2 yıl fiziğe çok önem verin...
    ayrıca şunu net bir ifadeyle söylüyorumki c kırığı olupta o kadar çok yürüyen tanıdımki bu size umut olsun. inşallah kesi yoktur ve zedelenme boyutuda azdır tekrar geçmiş olsun
  4. 10.Temmuz.2010, 10:07
    öncelikle çok geçmiş olsun...
    hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin ilk 6 geri dönüşümlerin olması çok belirgin bir şekilde ortaya çıkar en küçük bir hareket bile bir umuttur ancak çok iyi fizik tedavi görmesi gerekir ve asla pesetmeden büyük bir sabır ve azimle çalışması ilk 2 yıl fiziğe çok önem verin...
    ayrıca şunu net bir ifadeyle söylüyorumki c kırığı olupta o kadar çok yürüyen tanıdımki bu size umut olsun. inşallah kesi yoktur ve zedelenme boyutuda azdır tekrar geçmiş olsun
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    asia A olup gözle görülen ufak tefek değişiklik gösteren hastalar vardır.yoğun bir ftr ile şuanki durumundan daha iyi olabilir...el terapisini sakın ihmal etmeyin...Omuz ve kolları kum torbalarıyla güçlendirmeye, desteksiz oturtmaya çalışın. ellerini olabildiğince kullanmaya çalışsın.solunum egzersizlerinide ihmal etmeyin.

ilk 2 yıl sinirlerin geri dönüş açısından önemlidir..sabır ve zaman gerektiriyor.umudunuzu hiç kaybetmeyin.geçmiş olsun
  6. 10.Temmuz.2010, 10:12
    asia A olup gözle görülen ufak tefek değişiklik gösteren hastalar vardır.yoğun bir ftr ile şuanki durumundan daha iyi olabilir...el terapisini sakın ihmal etmeyin...Omuz ve kolları kum torbalarıyla güçlendirmeye, desteksiz oturtmaya çalışın. ellerini olabildiğince kullanmaya çalışsın.solunum egzersizlerinide ihmal etmeyin.

ilk 2 yıl sinirlerin geri dönüş açısından önemlidir..sabır ve zaman gerektiriyor.umudunuzu hiç kaybetmeyin.geçmiş olsun
  7. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    10.Temmuz.2010, 10:13
    Yarı kesi dedi doktorlar.Hep böylede kalabilirmiş ,bu duruma alışın dedi.Doktorların her dediği çıkıyormuki?
  8. 10.Temmuz.2010, 10:13
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Yarı kesi dedi doktorlar.Hep böylede kalabilirmiş ,bu duruma alışın dedi.Doktorların her dediği çıkıyormuki?
  9. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    yaşadığım yerden
    bu konuda emin olun doktorlar hep en kötüsünü söylerler bu yüzden siz önce Allaha güvenin o dilerse olur neticede doktorlar bir aracıdır....
    ayrıca benim için doktorlar bırakın yürümeyi oturma umudu bile vermezken ben şimdi cihaz ve wolkır yardımıyla egzersiiz amacıylada olsa ev içerisinde yürüyorum hemde ASIA A dan ASIA Bye geçtim bu demek oluyorki her doktorun dediği çıkmıyor çünkü benim bu durumuma onlar bile inanamıyor...
  10. 10.Temmuz.2010, 10:17
    bu konuda emin olun doktorlar hep en kötüsünü söylerler bu yüzden siz önce Allaha güvenin o dilerse olur neticede doktorlar bir aracıdır....
    ayrıca benim için doktorlar bırakın yürümeyi oturma umudu bile vermezken ben şimdi cihaz ve wolkır yardımıyla egzersiiz amacıylada olsa ev içerisinde yürüyorum hemde ASIA A dan ASIA Bye geçtim bu demek oluyorki her doktorun dediği çıkmıyor çünkü benim bu durumuma onlar bile inanamıyor...
  11. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    10.Temmuz.2010, 10:26
    Sizde ne güzel gelişmeler olmuş.Acaba bizde de olurmu?Yarı kesi olması bu durumda avantajmı çünkü tam kesi değilmiş?
  12. 10.Temmuz.2010, 10:26
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Sizde ne güzel gelişmeler olmuş.Acaba bizde de olurmu?Yarı kesi olması bu durumda avantajmı çünkü tam kesi değilmiş?
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Yarı kesi olması tam kesi olmasından daha iyidir..çünkü iyileşme şansı azda olsa vardır.
  14. 10.Temmuz.2010, 10:48
    Yarı kesi olması tam kesi olmasından daha iyidir..çünkü iyileşme şansı azda olsa vardır.
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    Geçmiş olsun kızınıza.Allah'tan umut kesilmez.
  16. 10.Temmuz.2010, 11:05
    Geçmiş olsun kızınıza.Allah'tan umut kesilmez.
  17. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    10.Temmuz.2010, 11:46
    Amin güzel kardeşim.
  18. 10.Temmuz.2010, 11:46
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Amin güzel kardeşim.
  19. SPK
    11.Temmuz.2010, 19:17
    insallah daha iyi olur.egzersiz yaptırın bol bol.geçmiş olsun bol sabır diliyom
  20. 11.Temmuz.2010, 19:17
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
    insallah daha iyi olur.egzersiz yaptırın bol bol.geçmiş olsun bol sabır diliyom

Git 12 Sonuncu