1. Anasayfa
 2. Engelliler

Engelli öğretmen adayları taleplerini, engelli vekil Karaburun'a ilettiler


0

Engelli vatandaşlarımızın istihdam sorunları ile bire bir ilgilenen ve bu sorunları dinleyen bir kişi var ise bu hiç şüphesiz ki Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Bennur Karaburun. Karaburun bu kez de Ankara’da engelli öğretmen adaylarını konuk etti. İşte detaylar.

 ENGELLİ VEKİL GÖNÜLLERİ KAZANIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Bennur Karaburun engelli vatandaşlarımızın soru ve sorunları ile yakından ilgilenip bire bir çözüm üretmek için harekete geçen kişiler arasında ilk sıralarda yer almakta. Başta engelli vatandaşlarımızın istihdam sorunu olmak üzere bir çok konuda rahatlıkla kendisi ile iletişim kurabilen engelli vatandaşlarımız bu sorunları bire bir konuşmaktan, ifade etmekten oldukça memnunlar.
ENGELLİ ÖĞRETMEN ADAYLARI TALEPLERİNİ İLETTİLER
Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile görüşen Karaburun, engelli öğretmen atamalarına dair engelli öğretmen adaylarına müjde vermiş ve bu atamaların engelli memur atamalarından önce yapılacağını duyurmuştu. Bu kez konu hakkında detayların yer aldığı tarih ve kontenjan sayısını konuşmak isteyen engelli öğretmen adayları Karaburun’un kapısını çaldı.
Ankara’da engelli öğretmen adaylarını kabul eden Karaburun bu durumu sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalar ile tüm engelli vatandaşlarımıza duyurdu. Açıklamalarda engelli öğretmen adaylarının kendisini ziyarete geldiğini ifade eden Karaburun bu ziyarette taleplerin iletildiğini belirterek engelli öğretmen adaylarına teşekkür etti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  kalpler
  Kalpler
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım