+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Şu an Diğer Teknoloji,İnternet,Bilgisayar,Cep Telefonu kategorisindeki Türk Telekom, Ramazan ve bayramda ücretsiz konuşturacak isimli konuyu okuyorsunuz.
 1. #1
  Üye Defnex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  25 Haziran 2010
  Mesajlar
  3.849
  Konular
  1817
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Türk Telekom, Ramazan ve bayramda ücretsiz konuşturacak

  Reklam  Türk Telekom, ev avantaj tarifesi kullanan abonelere Ramazan ayı öncesinde erken Bayram hediyesi olarak nitelediği yeni bir kampanya başlattı.

  Yeni kampanya ile Türk Telekom'un sayısı 4.3 milyona ulaşan ev avantaj tarifesi kullanıcıları ve bu tarifeye geçecek yeni kullanıcılar, Ramazan ayının ilk gününden Bayram'ın son gününe kadar hiçbir ek ücret ödemeksizin her gün gece-gündüz sınırsız olarak ücretsiz konuşabilecekler.


  Ev Avantaj tarifesindeki son kampanya hakkında bilgi vermek üzere Türk Telekom Pazarlama ve iletişim Başkanı Erem Demircan ve Satış Başkanı Aydın Çamlıbel'in katılımı ile Antalya'da bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya sürpriz isim olarak Türk Telekom'un reklam yıldızı Cem Yılmaz da katıldı.

  Toplantıda bir sunum yapan Erem Demircan, Akşam 7'den Sabah 7'ye kadar evden bedava konuşma kampanyasını yılsonuna kadar uzatan Türk Telekom 'un ikinci sürprizini Ev Avantaj tarifesi kullanıcıları için açıkladığını söyledi. Demircan, Ev Avantaj Tarifelerinden yararlanan Türk Telekom müşterilerinin Ramazan ayı ve Bayram boyunca şehir içi-şehirlerarası ayrımı olmadan bütün ev ve iş telefonlarını tüm gün boyunca ücretsiz arayabileceklerini, kampanyadan yararlanmak için herhangi bir başvurunun da gerekmediğini belirtti. Kampanyada aylık 6 bin dakika adil kullanım limiti uygulanacak.

  "HEDEF TÜM EV TELEFONLARINI EV AVANTAJLI YAPMAK"

  Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, Türk Telekom 'Ev Gibisi Yok' sloganı altında başlattığı ev avantaj kampanyası ile tüm ev telefonlarını yakın bir gelecekte ev avantaj tarifesine dönüştürmeyi amaçladıklarının altını çizdi. Erem Demircan, tüm dünyada sabit ve ev telefonları ile yapılan görüşmelerin azaldığına, Türkiye'de ev telefonu ile görüşmelerin arttığına dikkat çekerek "Türk Telekom müşterisine daha fazla değer katma ve yaşamını kolaylaştırma amacıyla yürüttüğü ev avantaj tarifeleriyle tüm dünyanın tersine ev telefonu ile konuşmayı yeniden cazip kıldı ve ev telefonu görüşmelerinde artış sağlamayı başardı. Hedefimiz tüm ev telefonu müşterilerimizi ev avantaj tarifeleriyle buluşturmak. Son rakamlarla ev avantaj paketini kullanan müşterilerimizin sayısı 4.3 milyona ulaştı. Şimdi hem bu sayıyı hem de ev avantaj kullanıcılarına sağladığımız faydayı daha da arttırma sürecindeyiz "dedi.

  "DÖRT YILDA 8 MİLYAR TL YATIRIM YAPTIK, 9 BİN 500 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADIK"

  Erem Demircan, Türk Telekom'un marka değerinin de sürekli yükselişte olduğunu vurgulayarak "Türk Telekom şu anda Türkiye'nin marka değeri en yüksek kuruluşu. 2008'de 1.6 milyar dolar olan marka değeri 2009'da da artarak 1.7 milyar dolara yükseldi" diye konuştu.

  Demircan, Türk Telekom'un özelleştirme sonrasında yatırımlarına büyük hız verdiğini, her yıl önemli oranda istihdam yarattığını belirterek, "Türk Telekom'un hedefi Türkiye'yi ve İstanbul'u bölgenin iletişiminde yeni ipek yolu yapmaktır. İstanbul'u bir anlamda iletişimin yeni hub'ı olarak Avrupa'dan Ortadoğu'ya ve Güneydoğu Asya'ya kadar uzanan geniş ve yaygın bir coğrafyada hizmet verecek şekilde konumlandırmayı amaçlıyoruz" diye konuştu.

  Konsolide olarak 2005'ten bu yana geçen dört yılda Türk Telekom'un yaptığı yatırımların toplamının 8 milyar TL'ye ulaştığını aktaran Demircan "Krizin en ağır yaşandığı bir yılda dahi 2.5 milyar TL yatırım yaptık. Bu yatırımlarımız artarak sürecek. Son 4 yılda konsolide olarak 9 bin 500 çalışanı kadromuza kattık. 2010 yılının ilk yarısında 3 bin 500 kişiye istihdam sağladık. Toplamda 35 bini aşkın çalışanımızla Türkiye'nin en fazla istihdam sağlayan şirketiyiz" dedi.

  ADSL KULLANICI SAYISI DÖRT KAT ARTTI

  İnternetin hızlanmasına yönelik olarak yaptıkları yatırımlara da değinen Demircan, özelleştirme sürecinin başında Türk Telekom'un 1.5 milyon civarında bir ADSL abonesi olduğunu hatırlatarak şu değerlendirmeyi yaptı:

  "Bugün son verilerle ADSL kullanıcı sayısı 6.5 milyon kişiye çıktı. Yani geçen beş yılda ADSL kullanıcı sayısında dört kata varan bir artış oldu. Bu sayı artarken daha hızlı internet sunma çabamız da buna eşlik etti. Bugün 8 megabit'e kadar tarifelerimizi kullananların sayısı 3,5 milyonu aştı. Yani artık her iki ADSL kullanıcısından biri internetini 8 megabit hızında kullanıyor. Sadece ses trafiğinde değil data trafiğinde de önemli gelişmeler oldu. Son 16 ayda data kullanımı yüzde 89 arttı, kişi başı ortalaması 12GB'a ulaştı."

  Erem Demircan, uluslararası araştırma şirketi Analysis Mason'ın yaptığı araştırmayı referans göstererek, Türkiye'de ADSL kullanımın Avrupa'da en ucuz 5. ülke olduğunu söyledi. Demircan, "Türkiye Avrupa'da ADSL'nin en hızlı olduğu beşinci ülke" dedi.

  "MÜŞTERİLERİMİZE 350 MİLYON TL DEĞER KATTIK"

  Toplantıda tarifelerle ilgili bilgi veren Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, ev avantaj tarifeleri ve bedava konuşmalar sayesinde müşterilerine 350 milyon TL düzeyinde bir değer kattıklarını belirterek "Ev avantaj tarifeleri ile müşterilerimize daha fazla değer yaratmak istiyoruz. Dünyadaki tüm trendlerin tersine, Türkiye'de ev telefonu kullanımını arttırmayı başardık. Hedefimiz bu kullanımı daha da yükseltmek. Şimdi Ramazan ve Bayram kampanyası ile müşterilerimize benzersiz bir fırsat daha sunuyoruz" dedi


  kaynak  Reklam

 2. #2
  Asi Nehir
  Misafir

  Şimdi cep telefonları var.Evdeki sabit hattı sırf internet için bağlı tutuyoruz.

 3. #3
  Üye GöKMeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  28 Haziran 2010
  Nereden
  Erzurum
  Mesajlar
  534
  Konular
  61
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Bizim ev telefonu çocuklara oyuncak oldu be
  maşallah evde 4 ceptlf var

 4. #4
  Üye FAKIR_GENC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  28 Haziran 2010
  Mesajlar
  247
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  ben öyle sıkıntı çekmiyorum fab cep tel var veriyorlar al konuş

 5. #5
  Üye orhun07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Temmuz 2010
  Nereden
  Kimsesizler Sokağı
  Mesajlar
  152
  Konular
  24
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Bu fakİrlİkte yerİnde bİr kampanya olmuŞ. Bİrde İnternetİ bedava yapsa olmazmi sankİm.

 6. #6
  Üye MOONSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  29 Haziran 2010
  Mesajlar
  543
  Konular
  45
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  En çok da annem bu habere sevinecek,teşekkürler Defne

 7. #7
  Üye Defnex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  25 Haziran 2010
  Mesajlar
  3.849
  Konular
  1817
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Rica ederim guzum..bol bol konuşun.

 8. #8
  Asi Nehir
  Misafir

  Bugün yinede bu keyfi kaçırmamak için akşam aramalara başlayacağım.

 9. #9
  Üye as25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  29 Haziran 2010
  Nereden
  istanbul
  Mesajlar
  43
  Konular
  5
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Türk Telekom yapmış oluduğu zamdan dolayı müşterilerinin çoğunu kaybetti şimdide kampanyalar yaparak eski potensiyeli yakalamak istiyor.

 10. #10
  doktor
  Misafir

  yakalar ama başkla bişey yakalar sırf internet için tutuyorum hattı en yakın zamanda onuda çözüp telekomun k...na basarım tekmeyi 1 aybedava konuşun bayramdan sonra görüşürüz demektir

+ Konuya Cevap Yaz

Benzer Konular

 1. Türk Telekom'dan çocuklara yarı yıl hediyesi
  Konu Sahibi Zümrüdü Anka Forum Diğer Teknoloji,İnternet,Bilgisayar,Cep Telefonu
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 02.Şubat.2011, 19:00
 2. Türk Telekom, bedava kampanyasını genişletti
  Konu Sahibi Defnex Forum Diğer Teknoloji,İnternet,Bilgisayar,Cep Telefonu
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 31.Aralık.2010, 09:04
 3. Türk Telekom'dan bayram kampanyası
  Konu Sahibi Defnex Forum Diğer Teknoloji,İnternet,Bilgisayar,Cep Telefonu
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 15.Kasım.2010, 18:49
 4. Cevap: 0
  Son Mesaj : 15.Kasım.2010, 11:44
 5. Türk Telekom ve İş Kur'dan stajyer atağı
  Konu Sahibi Defnex Forum Aktif Çalışma Yaşamı Öncesi
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 27.Eylül.2010, 10:29

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •