Wordpress bloga adsense reklamı eklemek hakkında

Wordpress bloga adsense reklamı eklemek hakkında

05 Mart 2011 - 17:51

Çoğu wordpress blog kullanıcısının merak ettiği wordpress ücretsiz bloglara adsense ve diğer reklamları eklemeye izin verilip verilmediğidir. Bu konuya ilişkin wordpress açıklaması aşağıdaki gibidir.

"Adsense, Yahoo, Chitika, TextLinkAds ve diğer reklamlar ücretsiz WordPress.com bloglara izin verilmez. blogunuza reklam yayınlamak isterseniz, bu seçeneklerden birini sizin için olabilir:

Biz bir özelliği kendi blogu için AdSense ve Skimlinks üzerinde çok fazla trafik (genellikle 25.000 izlenen / ay veya daha fazla) ve uygun bir içerik ile açmak WordPress.com blogcular sağlar Reklam Denetim aradı ve ortaya çıkan gelir bizimle 50/50 split var. Eğer, Reklam Denetim denemek için bize bir mesaj göndermek için aşağıdaki formu kullanın uygulamak istiyorum.

Eğer kendi WordPress kurulum yönetmek eğer istediğiniz herhangi bir reklam çalıştırabilirsiniz. Daha fazla bilgi tavsiyeler de dahil olmak üzere hosting , bulunabilir get.wp.com .
VIP bloglar reklamları yayınlamak için izin verilmektedir.

; Şu etki ortaklık / tavsiye bağlantıları PayPerPost, ReviewMe ve Smorty dahil sponsorluğunda / ücretli mesaj: AdSense tip reklamlara ek olarak, blogunuzda aşağıdaki hizmetleri kullanmayın lütfen usercash, clickbank, clickhop, cashrocks, payingcash; clicktrackers (ve benzeri) ve herhangi bir promosyon "Ben ve internet üzerinde bir milyon yapılmış böylece musun" reklam türü (yani MLM, pazarlama ağı, nakit hediye, vb.) Ödenen veya sponsor yazılan içerik de yasaktır. Lütfen bloglar türleri sayfamızı WordPress.com hoş geldiniz değil bilgi için daha fazla bilgi ve içerik ne."
Kaynak:Advertising « Support — WordPress.com

Bu haber 199 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum