+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Şu an Soru - Cevap kategorisindeki 2003 yılında alınmış sürekli %40 otopedik engelli rapor hakkında isimli konuyu okuyorsunuz.
    Üye
    Nereden
    konya
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

2003 yılında alınmış sürekli %40 otopedik engelli rapor hakkında

Reklam

Değerli engelli kardeşlerim çalışmalarınız ve engelli kardeslerımıze yardımlarınız için cok tesekkur edıyorum.Sorum şu olacak cevaplarınız için şimdiden tesekkur ediyorum;2003 yılında işe girmek için almış oldugum %40 sürekli ortopedik engelli raporum var.Daha sonra ki yıllarda vergi indiriminden yararlanmak için tekrar heyete girdim birkaç defa ama maalesef vergi indirimi için %40 'ı bir türlü vermediler.Daha sonra engelli durumumu ulusal veri tabanına işlettirmek için muracaaat ettigimde vergi indirimi için muracaat ettigim en son raporun gecerli oldugunu ve %19 olarak kayda gectigini ve daha önceki sürekli ibareli raporumun gecersiz oldugunu söylediler.Sürekli olan %40 raporumla ulusal veri tabanına kayıt olabilmem için nasıl bir yol takip etmem gerekli bana yardımcı olursanız cok sevinirim.Hepinize hayırlı günler diliyorum.

Reklam

Üye BARAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5
    Bahsedilme
    0 Mesaj

malesef en son güncel yönetmeliğe uygun aldığınız rapor geçerli olur. 2003 tarihli raporunuz bazı engelli haklarından yararlanmanızı sağlar fakat yeni aldığınız rapor vergi indirimi gibi başvurularınızda dikkate alınır. Bunu değiştirmek mümkün değildir.

+ Konuya Cevap Yaz