Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Anne babalar, zihinsel engelli çocuklara dikkat!

zihinsel engelli çocuklarımızla ilgili şahit olduğum bir olayı anlatmak istiyorum.. ki, anneler babalar çok dikkat etsinler.. çocuklarını başıboş bırakmasınlar.. zihinsel engelli çocukları her an gözetimleri altında olsunlar.. üç zihinsel engelli kardeş vardı.. iki kız bir erkek.. ergenlik dönemlerinde, cinselliği keşfetmeye başladılar.. kızın biri soğuktu biraz.. cinselliği istemiyordu.. diğer kız ve erkek istekliydi.. kız erkeklerin yanına gidiyordu.. aile cahil ve duyarsızdı..

Konuyu değerlendir: Anne babalar, zihinsel engelli çocuklara dikkat!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1538 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Anne babalar, zihinsel engelli çocuklara dikkat!

Sponsorlu Bağlantılar

zihinsel engelli çocuklarımızla ilgili şahit olduğum bir olayı anlatmak istiyorum.. ki, anneler babalar çok dikkat etsinler.. çocuklarını başıboş bırakmasınlar.. zihinsel engelli çocukları her an gözetimleri altında olsunlar..

üç zihinsel engelli kardeş vardı.. iki kız bir erkek.. ergenlik dönemlerinde, cinselliği keşfetmeye başladılar.. kızın biri soğuktu biraz.. cinselliği istemiyordu.. diğer kız ve erkek istekliydi.. kız erkeklerin yanına gidiyordu..

aile cahil ve duyarsızdı.. farkında değillerdi..

..ve erkek olan kardeş bu kıza yakınlaşmaya başladı.. kızda istedi.. uzun bir süre aralarında cinsel ilişki yaşandı.. bir süre sonra kız istemedi.. kardeş sokaktan zorla eve götürüp kızla beraber olurdu..

sonra sözde; engelsiz! başka bir kardeş bu kızla beraber oldu yıllarca..

..ve teyze oğlu cinselliğe soğuk bakan diğer kız kardeşle zorla beraber oldu.. ve kız bir keresinde hamile kaldı.. bebeği aldırdılar..

bu olayı anlatmamda ki sebep zihinsel engelli ailelere çocuklarına karşı uyanık olmalarını tavsiye etmem..

o çocuklar doğru ve mantıklı düşünemiyorlar.. abla-kardeş olduklarının farkında değiller.. ve böyle acı olaylar yaşanıyor..

..sözde engelsiz! aklı başında olan zalim, vicdansız insanlarda bu çocuklarımızdan yararlanmaya kalkıyor..

anne-babalar, lütfen dikkat..!
  2. 16.Temmuz.2010, 21:29
    Sponsorlu Bağlantılar

zihinsel engelli çocuklarımızla ilgili şahit olduğum bir olayı anlatmak istiyorum.. ki, anneler babalar çok dikkat etsinler.. çocuklarını başıboş bırakmasınlar.. zihinsel engelli çocukları her an gözetimleri altında olsunlar..

üç zihinsel engelli kardeş vardı.. iki kız bir erkek.. ergenlik dönemlerinde, cinselliği keşfetmeye başladılar.. kızın biri soğuktu biraz.. cinselliği istemiyordu.. diğer kız ve erkek istekliydi.. kız erkeklerin yanına gidiyordu..

aile cahil ve duyarsızdı.. farkında değillerdi..

..ve erkek olan kardeş bu kıza yakınlaşmaya başladı.. kızda istedi.. uzun bir süre aralarında cinsel ilişki yaşandı.. bir süre sonra kız istemedi.. kardeş sokaktan zorla eve götürüp kızla beraber olurdu..

sonra sözde; engelsiz! başka bir kardeş bu kızla beraber oldu yıllarca..

..ve teyze oğlu cinselliğe soğuk bakan diğer kız kardeşle zorla beraber oldu.. ve kız bir keresinde hamile kaldı.. bebeği aldırdılar..

bu olayı anlatmamda ki sebep zihinsel engelli ailelere çocuklarına karşı uyanık olmalarını tavsiye etmem..

o çocuklar doğru ve mantıklı düşünemiyorlar.. abla-kardeş olduklarının farkında değiller.. ve böyle acı olaylar yaşanıyor..

..sözde engelsiz! aklı başında olan zalim, vicdansız insanlarda bu çocuklarımızdan yararlanmaya kalkıyor..

anne-babalar, lütfen dikkat..!
    Twitter Facebook Google+
  3. Asi Nehir
    16.Temmuz.2010, 22:19
    İnsanlık dışı bir şey.Çok üzüldüm. Bu önemli uyarı için çok teşekkürler. Sonra bu kızlara ve o tecavüz edenlere ne oldu acaba?
  4. 16.Temmuz.2010, 22:19
    Asi Nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asi Nehir
    Misafir
    İnsanlık dışı bir şey.Çok üzüldüm. Bu önemli uyarı için çok teşekkürler. Sonra bu kızlara ve o tecavüz edenlere ne oldu acaba?
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Çok üzüldüm buna benzer bir olaya şahit oldum yıllar önce vicdansızlık bunu yapan insan olamaz
  6. 16.Temmuz.2010, 22:30
    Çok üzüldüm buna benzer bir olaya şahit oldum yıllar önce vicdansızlık bunu yapan insan olamaz
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    Sponsorlu Bağlantılar

üç kardeşten ikisi normal yaşantısına devam ediyor..
    erkek kardeşle beraber olan kız 8 senedir yatalak olarak hayatına devam ediyor..

engelsiz! kardeş ve teyze oğlu evlenip çoluk çocuk sahibi olmuş ve hiç birşey olmamış gibi hayatlarına devam ediyor..

tecavüz edenlere ne olabilir ki! dedim ya, cahil ve duyarsız bir aile!
  8. 16.Temmuz.2010, 22:31
    Sponsorlu Bağlantılar

üç kardeşten ikisi normal yaşantısına devam ediyor..
    erkek kardeşle beraber olan kız 8 senedir yatalak olarak hayatına devam ediyor..

engelsiz! kardeş ve teyze oğlu evlenip çoluk çocuk sahibi olmuş ve hiç birşey olmamış gibi hayatlarına devam ediyor..

tecavüz edenlere ne olabilir ki! dedim ya, cahil ve duyarsız bir aile!