Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ecel

Ecel.. Bu olayı okuduğumda çok etkilenmiştim bunu sizlerle paylasmak istedim yıllar önce marmara depremi olduğu dönemde geciyor. Bir çift ev almak istiyorlar ve nitekimde alıyorlar insaat halindeki bir binadan bir daire alırlar. Ama bir gün sabah uyandığında eşine bey ben bu evi istemiyorum der evin hanımı nasıl olur neden verdiğimiz kapora yanar der kocası hanım umrumda bile değil ben bu evi istemiyorum diye diretir. Eşinin isteğini kıramaz ve evden vaz gecerler .Bunun akabinde

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Ecel

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3386 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Ecel..

Bu olayı okuduğumda çok etkilenmiştim bunu sizlerle paylasmak istedim yıllar önce marmara depremi olduğu dönemde geciyor.
    Bir çift ev almak istiyorlar ve nitekimde alıyorlar insaat halindeki bir binadan bir daire alırlar.
    Ama bir gün sabah uyandığında eşine bey ben bu evi istemiyorum der evin hanımı nasıl olur neden verdiğimiz kapora yanar der kocası hanım umrumda bile değil ben bu evi istemiyorum diye diretir.
    Eşinin isteğini kıramaz ve evden vaz gecerler .Bunun akabinde bir kac gün sonra o dehşet anı olan ve bir çok canın yandığı deprem olur.Bu çift zarar görmezler bu felaketten evin hanımı derki bey şu vaz geçtiğimiz eve bir bakalım orasıda yıkılmışmı ve beraberce o mevkiye giderler.Gördükleri manzara karşısında çok üzülürler bir taraftanda sevinirler çünki o binada ciddi derecede hasar vardır. Hanım derki iyiki beni dinledinde vaz geçtik yoksa bizde bu binada olucaktık belkide ölücektik diye konusurlarken hasarlı olan binada sallanan bir kolon parçası düşer ve oracıkta adamın ölümüne sebeb olur.
    Demekki onun eceli o binaydı ve ayaklarıyla geldi eceline bu olaydan çok etkilenmiştim ecelden kaçış olmadını bana bir kez daha öğretmişti..
    Konu Defnex tarafından (16.Temmuz.2010 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.
  2. 16.Temmuz.2010, 09:24
    Ecel..

Bu olayı okuduğumda çok etkilenmiştim bunu sizlerle paylasmak istedim yıllar önce marmara depremi olduğu dönemde geciyor.
    Bir çift ev almak istiyorlar ve nitekimde alıyorlar insaat halindeki bir binadan bir daire alırlar.
    Ama bir gün sabah uyandığında eşine bey ben bu evi istemiyorum der evin hanımı nasıl olur neden verdiğimiz kapora yanar der kocası hanım umrumda bile değil ben bu evi istemiyorum diye diretir.
    Eşinin isteğini kıramaz ve evden vaz gecerler .Bunun akabinde bir kac gün sonra o dehşet anı olan ve bir çok canın yandığı deprem olur.Bu çift zarar görmezler bu felaketten evin hanımı derki bey şu vaz geçtiğimiz eve bir bakalım orasıda yıkılmışmı ve beraberce o mevkiye giderler.Gördükleri manzara karşısında çok üzülürler bir taraftanda sevinirler çünki o binada ciddi derecede hasar vardır. Hanım derki iyiki beni dinledinde vaz geçtik yoksa bizde bu binada olucaktık belkide ölücektik diye konusurlarken hasarlı olan binada sallanan bir kolon parçası düşer ve oracıkta adamın ölümüne sebeb olur.
    Demekki onun eceli o binaydı ve ayaklarıyla geldi eceline bu olaydan çok etkilenmiştim ecelden kaçış olmadını bana bir kez daha öğretmişti..
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Nerde olursak olalım ecel bizi bulur yeter ki Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin bu gerçeği bilmek önemli olan..
  4. 16.Temmuz.2010, 10:14
    Nerde olursak olalım ecel bizi bulur yeter ki Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin bu gerçeği bilmek önemli olan..
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    ibret alınacak bir hadise olmus.paylasım ıcın tesekkurler
  6. 16.Temmuz.2010, 10:20
    ibret alınacak bir hadise olmus.paylasım ıcın tesekkurler
  7. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Evet gercekten ibret verici OrHuN
  8. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Amin akberk rabbim hayırlı ölüm nasip etsin hepimize
  9. 16.Temmuz.2010, 10:44
    Amin akberk rabbim hayırlı ölüm nasip etsin hepimize
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Ölümün nerde geleceği belli olmaz Allah`ım hayırlı yaşam ve hayırlı ölümler nasip etsin.
  11. 16.Temmuz.2010, 20:27
    Ölümün nerde geleceği belli olmaz Allah`ım hayırlı yaşam ve hayırlı ölümler nasip etsin.
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    rabbilalemin inş acı agrı çekmeden hayırlı ölüm versin
  13. 16.Temmuz.2010, 22:28
    rabbilalemin inş acı agrı çekmeden hayırlı ölüm versin
  14. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Amin yelizzz
  15. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    DELİDOLU çok haklısın ölüm hiç ummadımız kadar yakın
  16. 17.Temmuz.2010, 09:50
    DELİDOLU çok haklısın ölüm hiç ummadımız kadar yakın
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ölüm vakti geldi mi çoğu zaman bişeyler sebep olur.. O adamında bu dunyadaki nefes alma hakkı bitmiş.. Eceline sebepte o bina imiş. Orda olmamasına rağmen kalkıp eceline sebep olacağına gider..
    Binadan uzaklaştıran hanım, yine oraya götüren hanım..
  18. 17.Temmuz.2010, 12:50
    Ölüm vakti geldi mi çoğu zaman bişeyler sebep olur.. O adamında bu dunyadaki nefes alma hakkı bitmiş.. Eceline sebepte o bina imiş. Orda olmamasına rağmen kalkıp eceline sebep olacağına gider..
    Binadan uzaklaştıran hanım, yine oraya götüren hanım..

Git 12 Sonuncu