Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Çalıştığım işyeri hiç sigortamı yapmamış,Şikayet etmek için nasıl bir dilekçe yazmalı

bir doktorun yanında çalışmaktayım. çalışmış olduğum 01.03.2001 tarihinden beri beni sigortalı yapmadı kendisine çok kez beni sigortalı yapın diye söylememe rağmen yapacağım acele etme diye beni bugüne kadar sigortasız çalıştırdı.Çalıştığımı şahitlerle de ispat edebilirim. Sigortamı yapmayan bu işvereni nereye ve nasıl bir dilekçe yazarak şikayet etmeliyim.

Konuyu değerlendir: Çalıştığım işyeri hiç sigortamı yapmamış,Şikayet etmek için nasıl bir dilekçe yazmalı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6063 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010

Çalıştığım işyeri hiç sigortamı yapmamış,Şikayet etmek için nasıl bir dilekçe yazmalı

bir doktorun yanında çalışmaktayım. çalışmış olduğum 01.03.2001 tarihinden beri beni sigortalı yapmadı kendisine çok kez beni sigortalı yapın diye söylememe rağmen yapacağım acele etme diye beni bugüne kadar sigortasız çalıştırdı.Çalıştığımı şahitlerle de ispat edebilirim. Sigortamı yapmayan bu işvereni nereye ve nasıl bir dilekçe yazarak şikayet etmeliyim.
  2. 15.Temmuz.2010, 12:33
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Merhaba Yorgun Savaşçı,
    Şu alttaki dilekçe işini görür.Bunu işyerinin adresinin bağlı bulunduğu SGK merkezine vereceksin.
    Alıntı
    T.C.
    SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

............... SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞܒNE
    .........

İSÇİNİN
    Adı ve Soyadı :
    İkamet Adresi :
    Telefon No :
    İşe Giriş Tarihi : 01.03.2001
    İşten Çıkış Tarihi :

İŞYERİNİN
    Ünvanı :
    Adresi :
    Telefon No :
    İşverenin Adı,Soyadı:
    İşveren Sicil no:

Ben ............................ adresindeki ...............’nın yanında 01.03.2001 tarihinden itibaren çalışmaktayım, şu anda hala çalışıyorum.

Çalışmışmakta olduğum bu işyeri beni 01.03.2001 tarihinden beri sigortalı yapmadı...(Burayı uzatabilirsiniz) Sigortamı yapmayan bu işverenden şikayetçiyim.Hakkında gerekli işlemin yapılmasını hiç yatırılmayan sigortalı günlerimin ödettirilmesini arz ve talep ederim.

İŞÇİ
    AD,SOYAD VE İMZA
  4. 15.Temmuz.2010, 16:16
    Merhaba Yorgun Savaşçı,
    Şu alttaki dilekçe işini görür.Bunu işyerinin adresinin bağlı bulunduğu SGK merkezine vereceksin.
    Alıntı
    T.C.
    SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

............... SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞܒNE
    .........

İSÇİNİN
    Adı ve Soyadı :
    İkamet Adresi :
    Telefon No :
    İşe Giriş Tarihi : 01.03.2001
    İşten Çıkış Tarihi :

İŞYERİNİN
    Ünvanı :
    Adresi :
    Telefon No :
    İşverenin Adı,Soyadı:
    İşveren Sicil no:

Ben ............................ adresindeki ...............’nın yanında 01.03.2001 tarihinden itibaren çalışmaktayım, şu anda hala çalışıyorum.

Çalışmışmakta olduğum bu işyeri beni 01.03.2001 tarihinden beri sigortalı yapmadı...(Burayı uzatabilirsiniz) Sigortamı yapmayan bu işverenden şikayetçiyim.Hakkında gerekli işlemin yapılmasını hiç yatırılmayan sigortalı günlerimin ödettirilmesini arz ve talep ederim.

İŞÇİ
    AD,SOYAD VE İMZA