Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Bilgisayarda ki tuş nasıl düzelir ?

Yaa benim sorum olacak arkadaşlar. :confused: Benim pc klavye de ki bir tuş tamamen öldü önce tuşu çıktı tamamen takıyordum çıkıp çıkıp duruyordu bende onu bir yere koymuştum kullanmadım şimdi ise orda ki lastik gibi olan yeride koptu ne yapmam gerek acaba ? bilen var mı ? Teşekkürler şimdiden ;) NOT: bence bu klavye tamirden başkası olmaz gibime geliyor yaa bakalım hayırlısı. :(

Konuyu değerlendir: Bilgisayarda ki tuş nasıl düzelir ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3038 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur

Bilgisayarda ki tuş nasıl düzelir ?

Yaa benim sorum olacak arkadaşlar.

Benim pc klavye de ki bir tuş tamamen öldü önce tuşu çıktı tamamen takıyordum çıkıp çıkıp duruyordu bende onu bir yere koymuştum kullanmadım şimdi ise orda ki lastik gibi olan yeride koptu ne yapmam gerek acaba ? bilen var mı ?

Teşekkürler şimdiden NOT: bence bu klavye tamirden başkası olmaz gibime geliyor yaa bakalım hayırlısı.
  2. 14.Temmuz.2010, 21:17
    Yaa benim sorum olacak arkadaşlar.

Benim pc klavye de ki bir tuş tamamen öldü önce tuşu çıktı tamamen takıyordum çıkıp çıkıp duruyordu bende onu bir yere koymuştum kullanmadım şimdi ise orda ki lastik gibi olan yeride koptu ne yapmam gerek acaba ? bilen var mı ?

Teşekkürler şimdiden NOT: bence bu klavye tamirden başkası olmaz gibime geliyor yaa bakalım hayırlısı.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    sanırım bahsettiğin klavye laptop klavyesi geçmiş olsun kendin müdahale etmemende yarar var daha büyük sorunlar yaratabilir
  4. 16.Temmuz.2010, 22:10
    sanırım bahsettiğin klavye laptop klavyesi geçmiş olsun kendin müdahale etmemende yarar var daha büyük sorunlar yaratabilir
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Şimdi hanımefendi cıkan tuş yerine uygun bir şekilde kara lastik yapıp yerleştirirseniz bi probleminiz kalmaz.
    Kolay gelsin
  6. 16.Temmuz.2010, 22:50
    Şimdi hanımefendi cıkan tuş yerine uygun bir şekilde kara lastik yapıp yerleştirirseniz bi probleminiz kalmaz.
    Kolay gelsin
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Aman yaa bozulasıya yolu var öyle kullanıyorum o tuş görevini yapıyor işte benim hızlı basmamı tahammül edemedi yazık öldü.
  8. 24.Temmuz.2010, 18:53
    Aman yaa bozulasıya yolu var öyle kullanıyorum o tuş görevini yapıyor işte benim hızlı basmamı tahammül edemedi yazık öldü.