Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Hiç isyan ettiniz mi?

evet, tükendiğimi (o anda tükendiğimi hissettim) hissettiğim bir anda isyan ettim.. özge iki buçuk yaşında idi.. ameliyat olmuştu.. bacağında kocaman demirler.. ve 2-3 günde bir hastaneye gidiyoruz.. özgeyi bebek arabasına koyup evden çıkıyoruz.. ve otobüse biniyoruz/iniyoruz.. çok zorluklar çekiyoruz.. birde insanların sözleri yüreğimizi acıtıyor.. otobüsten inerken hızlı hareket etmiyorum diye birde azar işitiyorum (azarlayacağına yardım etsene inmeme) bir zaman sonra yine hastane dönüşü

Konuyu değerlendir: Hiç isyan ettiniz mi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4770 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Hiç isyan ettiniz mi?

evet,
    tükendiğimi (o anda tükendiğimi hissettim) hissettiğim bir anda isyan ettim..

özge iki buçuk yaşında idi.. ameliyat olmuştu.. bacağında kocaman demirler.. ve 2-3 günde bir hastaneye gidiyoruz.. özgeyi bebek arabasına koyup evden çıkıyoruz.. ve otobüse biniyoruz/iniyoruz.. çok zorluklar çekiyoruz.. birde insanların sözleri yüreğimizi acıtıyor.. otobüsten inerken hızlı hareket etmiyorum diye birde azar işitiyorum (azarlayacağına yardım etsene inmeme) bir zaman sonra yine hastane dönüşü eve geldik.. ruhen bedenen bittik.. çığlık çığlığa bağırmaya, ağlamaya başladım.. neden Allah'ım neden.. diye isyan ettim.. o gün çok isyan ettim..

Rabbim affetsin beni..!
  2. 25.Haziran.2010, 13:33
    evet,
    tükendiğimi (o anda tükendiğimi hissettim) hissettiğim bir anda isyan ettim..

özge iki buçuk yaşında idi.. ameliyat olmuştu.. bacağında kocaman demirler.. ve 2-3 günde bir hastaneye gidiyoruz.. özgeyi bebek arabasına koyup evden çıkıyoruz.. ve otobüse biniyoruz/iniyoruz.. çok zorluklar çekiyoruz.. birde insanların sözleri yüreğimizi acıtıyor.. otobüsten inerken hızlı hareket etmiyorum diye birde azar işitiyorum (azarlayacağına yardım etsene inmeme) bir zaman sonra yine hastane dönüşü eve geldik.. ruhen bedenen bittik.. çığlık çığlığa bağırmaya, ağlamaya başladım.. neden Allah'ım neden.. diye isyan ettim.. o gün çok isyan ettim..

Rabbim affetsin beni..!
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    An gelmiş isyan etmişim.. 5 10dk sonra tekrar şukur edip af dilemişim rabbimden.
  4. 30.Haziran.2010, 15:40
    An gelmiş isyan etmişim.. 5 10dk sonra tekrar şukur edip af dilemişim rabbimden.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Kim isyan etmez ki ??? Rabbim affetsin...
  6. 30.Haziran.2010, 21:10
    Kim isyan etmez ki ??? Rabbim affetsin...
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Tabiki ediyorum...bazen hıçkıra hıçkara ağlıyorum.
  8. 30.Haziran.2010, 21:15
    Tabiki ediyorum...bazen hıçkıra hıçkara ağlıyorum.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hastalık da bir imtihandır. Allah'ın koyduğu kanun ve kurallara göre ölümün hastalık, kaza vb. bir sebebi vardır; sebepsiz ölüm olmaz.
  10. 30.Haziran.2010, 21:33
    Hastalık da bir imtihandır. Allah'ın koyduğu kanun ve kurallara göre ölümün hastalık, kaza vb. bir sebebi vardır; sebepsiz ölüm olmaz.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    sivas
    yüce allaha isyan etmedim
    ama saygısız,düşüncesiz,vurdum duymaz insanlara
    kızıp sinirlendiğim çok olmuştur
  12. 01.Temmuz.2010, 07:44
    yüce allaha isyan etmedim
    ama saygısız,düşüncesiz,vurdum duymaz insanlara
    kızıp sinirlendiğim çok olmuştur
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    Ağlasakta,zırlasakta gerçeği değiştiremiyoruz.
  14. 19.Temmuz.2010, 12:13
    Ağlasakta,zırlasakta gerçeği değiştiremiyoruz.
  15. Üyelik tarihi
    Şubat.2011
    Ettim, her şeyi birakip yok olmak istedim. Gözlerden uzak olup kimseye yük olmamak istedim.
  16. 01.Haziran.2011, 10:45
    Ettim, her şeyi birakip yok olmak istedim. Gözlerden uzak olup kimseye yük olmamak istedim.
  17. Üyelik tarihi
    Şubat.2012
    mevlamızın kahrıda hoş lutfuda hoş rabbim lutfundan ayırmasın isyana sürüklemesin kimseyi inş
  18. 14.Şubat.2012, 00:23
    mevlamızın kahrıda hoş lutfuda hoş rabbim lutfundan ayırmasın isyana sürüklemesin kimseyi inş
  19. Üyelik tarihi
    Kasım.2011
    İsyan etmek mi haşa.. İsyan edeceğim varsa etmemeye çalışmışımdır. Hem İsyan edecek birşey'de yok şahsım adına.. Ailem sevdiklerim yanımda sıcak yuvam sıcak yemeğim hamd olsun var. Nefes alıyorum en önemlisi.. RABBİM Kaldıramayacağımız yükü vermez..
  20. 04.Mart.2012, 05:19
    İsyan etmek mi haşa.. İsyan edeceğim varsa etmemeye çalışmışımdır. Hem İsyan edecek birşey'de yok şahsım adına.. Ailem sevdiklerim yanımda sıcak yuvam sıcak yemeğim hamd olsun var. Nefes alıyorum en önemlisi.. RABBİM Kaldıramayacağımız yükü vermez..

Git 123 Sonuncu