Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ankara'da Su Faturalarında Engellilere indirim Var.

Ankara'da su ücretlerinde engelli abonelere indirim uygulanacak. ASKİ nin Ulus Rüzgarlı sokaktaki mavi binasındaki Abone işlerine gideceksiniz. * Sakatlık raporu fotokopisi * Nüfus cüzdanı fotokopisi * Özürlü kimlik fotokopisi * Su faturası Bu belgelerle müracaat edeceksiniz ve su faturanız engelli tarifesinden uygulanacak.

Konuyu değerlendir: Ankara'da Su Faturalarında Engellilere indirim Var.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10098 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Ankara'da Su Faturalarında Engellilere indirim Var.

Ankara'da su ücretlerinde engelli abonelere indirim uygulanacak.

ASKİ nin Ulus Rüzgarlı sokaktaki mavi binasındaki Abone işlerine gideceksiniz.

* Sakatlık raporu fotokopisi
    * Nüfus cüzdanı fotokopisi
    * Özürlü kimlik fotokopisi
    * Su faturası

Bu belgelerle müracaat edeceksiniz ve su faturanız engelli tarifesinden uygulanacak.

- Aboneliğin engelli üzerinde olması gerekiyor. yani su aboneliğini ailedeki engelli kişinin üzerine yapacaksınız.
    - Her engellinin sadece bir aboneliğine indirim uygulanacak.
    - %99 indirim uygulanıyor.
  2. 12.Temmuz.2010, 08:24
    Ankara'da su ücretlerinde engelli abonelere indirim uygulanacak.

ASKİ nin Ulus Rüzgarlı sokaktaki mavi binasındaki Abone işlerine gideceksiniz.

* Sakatlık raporu fotokopisi
    * Nüfus cüzdanı fotokopisi
    * Özürlü kimlik fotokopisi
    * Su faturası

Bu belgelerle müracaat edeceksiniz ve su faturanız engelli tarifesinden uygulanacak.

- Aboneliğin engelli üzerinde olması gerekiyor. yani su aboneliğini ailedeki engelli kişinin üzerine yapacaksınız.
    - Her engellinin sadece bir aboneliğine indirim uygulanacak.
    - %99 indirim uygulanıyor.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Ankara'da engellilere su faturalarında indirim konusunda bilgi edinme başvurunuz:
    Sayin Yetkili, Ben %40 engelli olarak 2009 yilindan bu tarafa engellilere yönelik su indiriminden yararlaniyorum. Su indiriminden devam etmesi için her yil aboneligimi güncellemek gerekiyormus diye kulaktan dolma bilgiler edindim. Su faturalarimdaki indirimin devam etmesi veya aboneligimi güncellemek için Aski müdürlügünüze ne zaman ve hangi evraklarla gelmem gerektigini bildirmenizi rica ediyorum. islerinizde kolayliklar dilerim.

Aski'nin 01.10.2010 tarihli cevabı:
    İlgili başvurunuz konusu nedeniyle Su Kanal İşletme Dai. Bşk. birimine iletilmiş olup, söz konusu birimin gerekli incelemesi sonucunda vermiş olduğu cevap aşağıda belirtilmiştir :
    Her sene Eylül ayında abone numaranız,sağlık raporu ve özürlü kimlik kartınızın fotokopisiyle gelip imza atmanız gerekmektedir.

Bilgi edinmenizi ve gereğini rica ederiz.
    01.10.2010

Saygılarımızla,

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
    Alo 185 Çağrı Merkezi
    Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Web Sitesi
  4. 02.Ekim.2010, 10:10
    Ankara'da engellilere su faturalarında indirim konusunda bilgi edinme başvurunuz:
    Sayin Yetkili, Ben %40 engelli olarak 2009 yilindan bu tarafa engellilere yönelik su indiriminden yararlaniyorum. Su indiriminden devam etmesi için her yil aboneligimi güncellemek gerekiyormus diye kulaktan dolma bilgiler edindim. Su faturalarimdaki indirimin devam etmesi veya aboneligimi güncellemek için Aski müdürlügünüze ne zaman ve hangi evraklarla gelmem gerektigini bildirmenizi rica ediyorum. islerinizde kolayliklar dilerim.

Aski'nin 01.10.2010 tarihli cevabı:
    İlgili başvurunuz konusu nedeniyle Su Kanal İşletme Dai. Bşk. birimine iletilmiş olup, söz konusu birimin gerekli incelemesi sonucunda vermiş olduğu cevap aşağıda belirtilmiştir :
    Her sene Eylül ayında abone numaranız,sağlık raporu ve özürlü kimlik kartınızın fotokopisiyle gelip imza atmanız gerekmektedir.

Bilgi edinmenizi ve gereğini rica ederiz.
    01.10.2010

Saygılarımızla,

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
    Alo 185 Çağrı Merkezi
    Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Web Sitesi
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    aboooooo eylülü geçirdik nolcek şimdi
  6. 02.Ekim.2010, 11:54
    aboooooo eylülü geçirdik nolcek şimdi
  7. CaSaNoVa
    02.Ekim.2010, 20:14
    aski tarafından herhangi bir bildirimle size bu konuda haber verilmediği için Aski'ye gitmekte geçte kalsanız indirimli su aboneliğinizi güncelleyeceklerdir. En fazla bu ay su faturasını fazla ödersiniz.
  8. 02.Ekim.2010, 20:14
    CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CaSaNoVa
    Misafir
    aski tarafından herhangi bir bildirimle size bu konuda haber verilmediği için Aski'ye gitmekte geçte kalsanız indirimli su aboneliğinizi güncelleyeceklerdir. En fazla bu ay su faturasını fazla ödersiniz.
  9. Üyelik tarihi
    Mayıs.2011
    Engellilere İndirim % 90'dan, % 50'ye düşmüş http://www.engelsizdunyam.org/t24770/