Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Anket: Engelinizle Barışıkmısınız?

Engelinizle Barışıkmısınız?

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Engelinizle Barışıkmısınız?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5743 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Sponsorlu Bağlantılar

2. 10.Temmuz.2010, 20:14
    Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Kimse barışık olamaz.herkes kendini kandırmasın.kimi zaman bakışlardan,kimi zaman davranışlar,kimi zaman evlenememekten,koşamamaktan,yemeğini tek başına yiyememekten,iş yerinde engelininden dolayı veya çevresinde dışlanan,acınmaktan,konuşamamaktan,sakatlığından dolayı lakap takılmaktan...vs o zaman niye üzülüyoruz.
  4. 10.Temmuz.2010, 20:16
    Kimse barışık olamaz.herkes kendini kandırmasın.kimi zaman bakışlardan,kimi zaman davranışlar,kimi zaman evlenememekten,koşamamaktan,yemeğini tek başına yiyememekten,iş yerinde engelininden dolayı veya çevresinde dışlanan,acınmaktan,konuşamamaktan,sakatlığından dolayı lakap takılmaktan...vs o zaman niye üzülüyoruz.
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Defnex şimdi düşünüyorum da oğlum konuşuyor olsaydı belki de şuan senin verdiğin cevabın aynısını verirdi diye ama ben anne olmanın vermiş olduğu duygu ile kimin ne dediği yada çevrenin bakışını hiç umursamıyorum.
  6. 10.Temmuz.2010, 20:28
    Defnex şimdi düşünüyorum da oğlum konuşuyor olsaydı belki de şuan senin verdiğin cevabın aynısını verirdi diye ama ben anne olmanın vermiş olduğu duygu ile kimin ne dediği yada çevrenin bakışını hiç umursamıyorum.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Engelimle barışık olmasam nasıl yaşayabilirim ki her ne kadar üzülsem de yine de engelimle barışığım. Eğer benim engelimle utanan alay eden lakap takan vs. yanıma gelmesin diye düşünüyorum.Belki normal insanın bilmediği şeyi ben biliyorumdur. Yani doğrusu nerede olsam bile engelimle her yerde barışığım...
  8. 10.Temmuz.2010, 20:47
    Engelimle barışık olmasam nasıl yaşayabilirim ki her ne kadar üzülsem de yine de engelimle barışığım. Eğer benim engelimle utanan alay eden lakap takan vs. yanıma gelmesin diye düşünüyorum.Belki normal insanın bilmediği şeyi ben biliyorumdur. Yani doğrusu nerede olsam bile engelimle her yerde barışığım...
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    Hayır,olamaz,asla,nayır
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    An'a zamana göre farklılık gosterir. Bazen barışık oluyorum bazen de hayır..
  11. 10.Temmuz.2010, 22:29
    An'a zamana göre farklılık gosterir. Bazen barışık oluyorum bazen de hayır..
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    engelsiz insanlarımızın verdiği enerji ye bağlı..
    bana sorarsanız evet.. insanların bakışını hiç umursamıyorum; ama kızım umursadığı için üzülüyorum.. o üzüldüğü içinde kimi zaman evet, kimi zaman hayır..
  13. 16.Temmuz.2010, 12:20
    engelsiz insanlarımızın verdiği enerji ye bağlı..
    bana sorarsanız evet.. insanların bakışını hiç umursamıyorum; ama kızım umursadığı için üzülüyorum.. o üzüldüğü içinde kimi zaman evet, kimi zaman hayır..
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    sivas
    evet barışığım ama bazen insanların davranışlarına göre değişebiliyor
  15. 16.Temmuz.2010, 12:47
    evet barışığım ama bazen insanların davranışlarına göre değişebiliyor
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Şöyleki;iki yaramaz kız kardeş gibiyiz biz engelimle,bir küser bir barışırız
  17. 04.Ağustos.2010, 08:57
    Şöyleki;iki yaramaz kız kardeş gibiyiz biz engelimle,bir küser bir barışırız
  18. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    İzmir
    Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle ki;
    Kah barışık kah küs, orta şekerli kıvamda...
    Konu MISRA tarafından (05.Ağustos.2010 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
  19. 05.Ağustos.2010, 21:39
    Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle ki;
    Kah barışık kah küs, orta şekerli kıvamda...

Git 123 Sonuncu