Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

[ceren2] Canın sağolsun

cezalandir hep sen böyle beni mahkum et yokluğuna acima vur kalbimi bikmadan defalarca taş kalblisin ya anlamazsin sevdadan bu seferde vur canın sağolsun olsun bakalım ya yapabilsem tek kurşunla vururdum seni kalbimde öldürürdüm kahretsinki çok sevmişim hadi durma yine git böyle olsun bakalım korkma git beddua etmem kıyamamki dilim varmazki çünkü senin gibi sevmedim sana bir şey olsa ben biterim hayat durur benim için ölürüm yerine yeterki sen yaşa mutlu ol hadi son bir defa daha cezalandir

Konuyu değerlendir: [ceren2] Canın sağolsun

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1425 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    muğla

[ceren2] Canın sağolsun

cezalandir hep sen böyle beni mahkum et yokluğuna acima vur kalbimi bikmadan defalarca taş kalblisin ya anlamazsin sevdadan bu seferde vur canın sağolsun olsun bakalım ya yapabilsem tek kurşunla vururdum seni kalbimde öldürürdüm kahretsinki çok sevmişim hadi durma yine git böyle olsun bakalım korkma git beddua etmem kıyamamki dilim varmazki çünkü senin gibi sevmedim sana bir şey olsa ben biterim hayat durur benim için ölürüm yerine yeterki sen yaşa mutlu ol hadi son bir defa daha cezalandir yokluğunla sensizliğe mahkum et olsun sevdiğim canin sağolsun
  2. 10.Temmuz.2010, 00:29
    cezalandir hep sen böyle beni mahkum et yokluğuna acima vur kalbimi bikmadan defalarca taş kalblisin ya anlamazsin sevdadan bu seferde vur canın sağolsun olsun bakalım ya yapabilsem tek kurşunla vururdum seni kalbimde öldürürdüm kahretsinki çok sevmişim hadi durma yine git böyle olsun bakalım korkma git beddua etmem kıyamamki dilim varmazki çünkü senin gibi sevmedim sana bir şey olsa ben biterim hayat durur benim için ölürüm yerine yeterki sen yaşa mutlu ol hadi son bir defa daha cezalandir yokluğunla sensizliğe mahkum et olsun sevdiğim canin sağolsun
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Ceren uzun zamandır yoksun ortalıkta,nerelerdesin sen?
  4. 03.Kasım.2010, 07:48
    Ceren uzun zamandır yoksun ortalıkta,nerelerdesin sen?

Bu Konu için Etiketler