Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Karşı Cinsten Ne Bekliyoruz?

Karşı cinse herşeyi verebiliyor muyuz ki herşeyi istiyoruz. Yoksa karşı cinsin istekleri tamam da bize mi aldığı kadar sevgi, aşk, şevkat vermiyor? Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Karşı Cinsten Ne Bekliyoruz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2247 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur

Karşı Cinsten Ne Bekliyoruz?

Karşı cinse herşeyi verebiliyor muyuz ki herşeyi istiyoruz. Yoksa karşı cinsin istekleri tamam da bize mi aldığı kadar sevgi, aşk, şevkat vermiyor?
    Ne diyorsunuz arkadaşlar?
  2. 09.Temmuz.2010, 11:13
    Karşı cinse herşeyi verebiliyor muyuz ki herşeyi istiyoruz. Yoksa karşı cinsin istekleri tamam da bize mi aldığı kadar sevgi, aşk, şevkat vermiyor?
    Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Değer verdiğim kişi beni incitmesin,yaralamasın istiyorum.çokmu zor şey istiyorum acaba?hayır.değer verdiğini herşekilde göstersin.saygısını daima korusun.benim neye üzülüp neye sevineceğimi bilmesi lazım.

eğer bilmiyorsa zaten beni hiç tanımamış demektir.
  4. 09.Temmuz.2010, 12:07
    Değer verdiğim kişi beni incitmesin,yaralamasın istiyorum.çokmu zor şey istiyorum acaba?hayır.değer verdiğini herşekilde göstersin.saygısını daima korusun.benim neye üzülüp neye sevineceğimi bilmesi lazım.

eğer bilmiyorsa zaten beni hiç tanımamış demektir.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Karşımdakine verdiğim değer kadar, değer almak istiyorum
    Ben seweyim sayayım başımın tacı edeyim oda kalkıp beni umursamaz hal ve hareketler sergilerse işte orda dur derim..
    Ya da varsa eksiklerim kendisi tarafından tamamlansın isterim
  6. 09.Temmuz.2010, 12:31
    Karşımdakine verdiğim değer kadar, değer almak istiyorum
    Ben seweyim sayayım başımın tacı edeyim oda kalkıp beni umursamaz hal ve hareketler sergilerse işte orda dur derim..
    Ya da varsa eksiklerim kendisi tarafından tamamlansın isterim
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bence her iki tarafın öncelikli isteği saygıdır.Sonrasında ise;erkekler kadınlardan ANLAYIŞ;kadınlar ise erkeklerden SEVGİ bekler...
  8. 09.Temmuz.2010, 13:05
    Bence her iki tarafın öncelikli isteği saygıdır.Sonrasında ise;erkekler kadınlardan ANLAYIŞ;kadınlar ise erkeklerden SEVGİ bekler...
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    Eksiklik tek taraflı değildir hiç bir zaman insan hayatındaki kavgaların bana göre büyük çoğunluğu kadın, erkek ilişkilerindeki dengesizlikten kaynaklanıyor. Bazıları sevmeyi beceremiyor bazıları ise sevginin değerini bilmiyor.
  10. 09.Temmuz.2010, 13:13
    Eksiklik tek taraflı değildir hiç bir zaman insan hayatındaki kavgaların bana göre büyük çoğunluğu kadın, erkek ilişkilerindeki dengesizlikten kaynaklanıyor. Bazıları sevmeyi beceremiyor bazıları ise sevginin değerini bilmiyor.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    AL GÜLÜM VER GÜLÜM :d
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    bir insan olarak, bir kadın olarak verdiğim sevginin sınırı yoktur.. sevgim sınırsız! karşımdaki insandan da aynı sevgiyi beklemiyorum tabi ki.. benim gibi sevmek zorunda değil.. kendimi bildiğim kadarıyla; sevgi, saygı, anlayış, sahiplenme, hoşgörü vs vs.. bunları karşı tarafa fazlasıyla verdiğime inanıyorum.. iyi'nin kıymeti pek bilinmiyor, buna da inanıyorum karşı cinsten beklediğim; ne olursan ol, dürüst ol.. saygı duy.. sahiplen.. senden istediğim bir avuç sevgi.. çok şey mi istiyorum?!
  13. 09.Temmuz.2010, 13:50
    bir insan olarak, bir kadın olarak verdiğim sevginin sınırı yoktur.. sevgim sınırsız! karşımdaki insandan da aynı sevgiyi beklemiyorum tabi ki.. benim gibi sevmek zorunda değil.. kendimi bildiğim kadarıyla; sevgi, saygı, anlayış, sahiplenme, hoşgörü vs vs.. bunları karşı tarafa fazlasıyla verdiğime inanıyorum.. iyi'nin kıymeti pek bilinmiyor, buna da inanıyorum karşı cinsten beklediğim; ne olursan ol, dürüst ol.. saygı duy.. sahiplen.. senden istediğim bir avuç sevgi.. çok şey mi istiyorum?!
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Herkes cevablamış bari bende söyleyim
    Ne kadar saygı sevgi gösteriyorsam aynı şekilde bende benimki gibi davransın isterim
    Eğer soğuk sevgisini bellirtmezse yolu açık olsun derim.
  15. 09.Temmuz.2010, 14:09
    Herkes cevablamış bari bende söyleyim
    Ne kadar saygı sevgi gösteriyorsam aynı şekilde bende benimki gibi davransın isterim
    Eğer soğuk sevgisini bellirtmezse yolu açık olsun derim.
  16. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Dürüstlük ve saygı
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Adana
    Her konuda anlayış, hoşgörü, sevgi, saygı, empati, maddi ve manevi destek.
  18. 09.Temmuz.2010, 14:57
    Her konuda anlayış, hoşgörü, sevgi, saygı, empati, maddi ve manevi destek.

Git 12 Sonuncu