Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İnsan sevdiği için neler yapar?

Sevdikleriniz için neler yaptınız?Gözünüzü kırpmadan neler yaparsınız?Canımı bile veririm diyen var mı?Varsa ne kadar samimi ispatlasın!:)

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: İnsan sevdiği için neler yapar?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 11957 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

İnsan sevdiği için neler yapar?

Sevdikleriniz için neler yaptınız?Gözünüzü kırpmadan neler yaparsınız?Canımı bile veririm diyen var mı?Varsa ne kadar samimi ispatlasın!
  2. 20.Ekim.2010, 20:30
    Sevdikleriniz için neler yaptınız?Gözünüzü kırpmadan neler yaparsınız?Canımı bile veririm diyen var mı?Varsa ne kadar samimi ispatlasın!
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    seven ne yapmaz......................şimdilik kısacık bir cümleyle özetledim.. sonra uzuuunn uzun yazarım
  4. 20.Ekim.2010, 21:01
    seven ne yapmaz......................şimdilik kısacık bir cümleyle özetledim.. sonra uzuuunn uzun yazarım
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    seven her şeyi yapar her tür çılgınlığı ama sevdiğin için can verme olayına katılmıyorum kimse için canımıza kıyma hakkımız yok bu canı emanet taşıyoruz
  6. 20.Ekim.2010, 21:05
    seven her şeyi yapar her tür çılgınlığı ama sevdiğin için can verme olayına katılmıyorum kimse için canımıza kıyma hakkımız yok bu canı emanet taşıyoruz
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hani biliriz ya Deli Dumrul'un hikayesini? Sevenin sevdiği için can bile vermesni...Gözümle görmeden inanmam Bu kadar uç olmasa da sevdiklerimiz için karşılık beklemeden yapıyorsak bişeyler,onların yüzünde ufacık bir tebessümse hediyemiz ,ne mutlu bize!Lakin gönül bağı babında neler yapmaz ki seven?
    Okyanus abla uzun uzun yazını okumayı merakla bekliyor olacağım
  8. 22.Ekim.2010, 08:51
    Hani biliriz ya Deli Dumrul'un hikayesini? Sevenin sevdiği için can bile vermesni...Gözümle görmeden inanmam Bu kadar uç olmasa da sevdiklerimiz için karşılık beklemeden yapıyorsak bişeyler,onların yüzünde ufacık bir tebessümse hediyemiz ,ne mutlu bize!Lakin gönül bağı babında neler yapmaz ki seven?
    Okyanus abla uzun uzun yazını okumayı merakla bekliyor olacağım
  9. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    aşk insana herşeyi yaptırır.bazen mantık işlemiyor yerini duygusallığa bırakıyor.sürprizler yapmayı severim.onun için herşeyi yaparım.yeterki o da beni sevsin,değer versin.bunu bana hissettirsin ve zaman zaman bana hiç beklemediğim anlarda jestler yapsın.beni sahiplensin,korusun.ozaman sonsuza dek onunla olurum.
  10. 23.Ekim.2010, 20:40
    aşk insana herşeyi yaptırır.bazen mantık işlemiyor yerini duygusallığa bırakıyor.sürprizler yapmayı severim.onun için herşeyi yaparım.yeterki o da beni sevsin,değer versin.bunu bana hissettirsin ve zaman zaman bana hiç beklemediğim anlarda jestler yapsın.beni sahiplensin,korusun.ozaman sonsuza dek onunla olurum.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sevdiğim için herşey yapan,yapacak olanlardanım..Sevdiğim zaman bende mantık bitiyor,yerini duygusallığa bırakıyor.İkisini bir arada yürütemiyorum.

Beceremiyorum.))) Sevdiğim adam için herşey yaparım ama onunda beni sevip,değer vermesi lazım...Sözde değil,özde olmalı...Bunu görmeliyim,göstermeli...
  12. 01.Kasım.2010, 10:34
    Sevdiğim için herşey yapan,yapacak olanlardanım..Sevdiğim zaman bende mantık bitiyor,yerini duygusallığa bırakıyor.İkisini bir arada yürütemiyorum.

Beceremiyorum.))) Sevdiğim adam için herşey yaparım ama onunda beni sevip,değer vermesi lazım...Sözde değil,özde olmalı...Bunu görmeliyim,göstermeli...
  13. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Hiçbirşey yapmam
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Niye yapmıyorsun nasrettin hocam Yapsan nolur,elinemi yapışır.))
  15. 01.Kasım.2010, 10:42
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    sevdiğim için yapacaklarımı sıralamak istemiyorum..
    tek bir kelime ile anlatmak istiyorum.. sevdiğime karşı tam bir ''geyşa'' olurum.........
  17. 01.Kasım.2010, 11:53
    sevdiğim için yapacaklarımı sıralamak istemiyorum..
    tek bir kelime ile anlatmak istiyorum.. sevdiğime karşı tam bir ''geyşa'' olurum.........
  18. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Defnex Nickli Üyeden Alıntı
    Önce o yapsın bakalım
    neler yapacak
  19. 01.Kasım.2010, 12:00
    Defnex Nickli Üyeden Alıntı
    Önce o yapsın bakalım
    neler yapacak

Git 123 Sonuncu