Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ampute Futbol Takımına Hayat Hastanesi Sponsor Oldu

http://img251.imageshack.us/img251/1060/engelsizdunyamampute.jpg Bedensel Engelliler Spor Kulübü'ne Özel Hayat Hastanesi Sponsor oldu. Yeni sezonda ilk kez ligde mücadele ederek Gaziantep'i temsil edecek olan Bedensel Engelliler Spor Kulübü ampute futbol takımı sahaya indi. Çalışmalara Atatürk Lisesi Halı Sahası'nda başlayan engelli sporcular, kendilerine sponsor olan Hayat Hastanesi'ne teşekkür etti. Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Köse, yaptığı açıklamada, "Gaziantep'te

Konuyu değerlendir: Ampute Futbol Takımına Hayat Hastanesi Sponsor Oldu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2146 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Ampute Futbol Takımına Hayat Hastanesi Sponsor Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Bedensel Engelliler Spor Kulübü'ne Özel Hayat Hastanesi Sponsor oldu.

Yeni sezonda ilk kez ligde mücadele ederek Gaziantep'i temsil edecek olan Bedensel Engelliler Spor Kulübü ampute futbol takımı sahaya indi. Çalışmalara Atatürk Lisesi Halı Sahası'nda başlayan engelli sporcular, kendilerine sponsor olan Hayat Hastanesi'ne teşekkür etti.
    Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Köse, yaptığı açıklamada, "Gaziantep'te ikinci Ampute Futbol Takımı kulübümüz bünyesinde faaliyete geçti. Şu anda çalışmalarımız başladı. Özel Hayat Hastanesi engelli sporcularımıza sahip çıkarak sponsor oldu ve malzemelerini aldı. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Bedensel Engelliler Spor Kulübü bünyesinde faaliyete geçen ampute Futbol Takımı'nda tecrübeli ve yeni oyuncuların yer aldığına da dikkati çeken Kulüp Başkanı Hüseyin Köse, "Aramıza katılan tecrübeli arkadaşlarımız var. Yeni lisans çıkarttığımız oyuncularda mevcut. Takımın lige hazır hale gelmesi için çalışmalara erken başladık. Tüm eksiklerimizi lig öncesi giderip, ligde Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.
    Kaynak:Beyaz Gazete
  2. 02.Temmuz.2010, 07:47
    Sponsorlu Bağlantılar

Bedensel Engelliler Spor Kulübü'ne Özel Hayat Hastanesi Sponsor oldu.

Yeni sezonda ilk kez ligde mücadele ederek Gaziantep'i temsil edecek olan Bedensel Engelliler Spor Kulübü ampute futbol takımı sahaya indi. Çalışmalara Atatürk Lisesi Halı Sahası'nda başlayan engelli sporcular, kendilerine sponsor olan Hayat Hastanesi'ne teşekkür etti.
    Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Köse, yaptığı açıklamada, "Gaziantep'te ikinci Ampute Futbol Takımı kulübümüz bünyesinde faaliyete geçti. Şu anda çalışmalarımız başladı. Özel Hayat Hastanesi engelli sporcularımıza sahip çıkarak sponsor oldu ve malzemelerini aldı. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Bedensel Engelliler Spor Kulübü bünyesinde faaliyete geçen ampute Futbol Takımı'nda tecrübeli ve yeni oyuncuların yer aldığına da dikkati çeken Kulüp Başkanı Hüseyin Köse, "Aramıza katılan tecrübeli arkadaşlarımız var. Yeni lisans çıkarttığımız oyuncularda mevcut. Takımın lige hazır hale gelmesi için çalışmalara erken başladık. Tüm eksiklerimizi lig öncesi giderip, ligde Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.
    Kaynak:Beyaz Gazete
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sanki topun yanındaki mavili as25 gibi...yoksa yanılıyormuyum?
  4. 02.Temmuz.2010, 09:50
    Sanki topun yanındaki mavili as25 gibi...yoksa yanılıyormuyum?
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Kendilerine basarılar)

Defneeee sallama quzum
  6. 02.Temmuz.2010, 12:39
    Kendilerine basarılar)

Defneeee sallama quzum
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Çok benzettim ama.neyse geldiğinde as25'e soralım...
  8. 02.Temmuz.2010, 13:17
    Çok benzettim ama.neyse geldiğinde as25'e soralım...
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ampute futbol takımımıza başarılar diliyorum..
  10. 02.Temmuz.2010, 18:47
    ampute futbol takımımıza başarılar diliyorum..
  11. sahildeki kız
    02.Temmuz.2010, 19:38
    başarılar diliyorum.yolları açık olsun.
  12. 02.Temmuz.2010, 19:38
    sahildeki kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahildeki kız
    Misafir
    başarılar diliyorum.yolları açık olsun.
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Başarılar diliyorum kendilerine bir gün tv da denk gelmiştim oturdum izledim çok güzel oynuyorlardı yaa.)
  14. 04.Temmuz.2010, 12:15
    Başarılar diliyorum kendilerine bir gün tv da denk gelmiştim oturdum izledim çok güzel oynuyorlardı yaa.)
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

baŞarilar dİlerİm
  16. 04.Temmuz.2010, 12:46
    Sponsorlu Bağlantılar

baŞarilar dİlerİm