Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Neden hayatında biri yok diye soranlara;

Hani bazen durakta belli bir otobüsü beklersiniz ya... On dakika, on beş dakika, yirmi dakika beklersiniz gelmez. Bu arada başka alternatifler de geçer ama binmezsiniz. Ne de olsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz. Sormayın artık bana! Herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola. Durakta yaşlanmak olsa da işin ucunda... CAN YÜCEL Çok doğru söylemiş Can Bey değil mi?Eminim birçoğunuz ona hak vereceksiniz.Her ne kadar konuya girişim farklı

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Neden hayatında biri yok diye soranlara;

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3633 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Neden hayatında biri yok diye soranlara;

Hani bazen durakta belli bir otobüsü beklersiniz ya... On dakika, on beş dakika, yirmi dakika beklersiniz gelmez. Bu arada başka alternatifler de geçer ama binmezsiniz. Ne de olsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz.
    Sormayın artık bana! Herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola. Durakta yaşlanmak olsa da işin ucunda...

CAN YÜCEL

Çok doğru söylemiş Can Bey değil mi?Eminim birçoğunuz ona hak vereceksiniz.Her ne kadar konuya girişim farklı olsa da ; evlilik üzerine konuşalım istiyorum bu kezHep aşk aşk demişiz Bir de evlilik diye bişey vardı değil miKlişeleşmiş kelimelerin dışında kendimize ait,yaşanmışlıklara dair cümleler görmek istiyorum izninizle...
    Evlilik nasıl birşeydir tarif edin mesela yenir mi içilir mi?Elle tutulabilen gözle görülebilen bişey midir?Zor bişey midir?İnsanı nasıl değiştirir bir iken iki olmak ikiyken üç olmak,çoğalmak?

Evlilierin bekarlara tavsiyeleri ,tiyoları (!)var mıdır acaba?Can Bey'in dediği gibi “değecek” olanı mı beklemeli,yoksa ilk alternatife atlayıp hayata geç mi kalınmamalı,ne dersiniz?
  2. 19.Ekim.2010, 12:46
    Hani bazen durakta belli bir otobüsü beklersiniz ya... On dakika, on beş dakika, yirmi dakika beklersiniz gelmez. Bu arada başka alternatifler de geçer ama binmezsiniz. Ne de olsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz.
    Sormayın artık bana! Herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola. Durakta yaşlanmak olsa da işin ucunda...

CAN YÜCEL

Çok doğru söylemiş Can Bey değil mi?Eminim birçoğunuz ona hak vereceksiniz.Her ne kadar konuya girişim farklı olsa da ; evlilik üzerine konuşalım istiyorum bu kezHep aşk aşk demişiz Bir de evlilik diye bişey vardı değil miKlişeleşmiş kelimelerin dışında kendimize ait,yaşanmışlıklara dair cümleler görmek istiyorum izninizle...
    Evlilik nasıl birşeydir tarif edin mesela yenir mi içilir mi?Elle tutulabilen gözle görülebilen bişey midir?Zor bişey midir?İnsanı nasıl değiştirir bir iken iki olmak ikiyken üç olmak,çoğalmak?

Evlilierin bekarlara tavsiyeleri ,tiyoları (!)var mıdır acaba?Can Bey'in dediği gibi “değecek” olanı mı beklemeli,yoksa ilk alternatife atlayıp hayata geç mi kalınmamalı,ne dersiniz?
    Twitter Facebook Google+
  3. Antivirüs
    19.Ekim.2010, 13:22
    anlamlı yazı için teşk . ilk alternatife atlamalı, teferruatlara takılmamalı.
  4. 19.Ekim.2010, 13:22
    Antivirüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antivirüs
    Misafir
    anlamlı yazı için teşk . ilk alternatife atlamalı, teferruatlara takılmamalı.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hımmm...yorumunuz kısa ve öz olmuş,teşekkürler Hakkı Bey..

Aslında şimdi farkettim,sanki sadece evlilerin fikri alınsın gibi bir izlenim olmuş yazımda...Kusura bakmayın bekar arkadaşlarımız da yorum yapmakta serbest tabiki de

Unutmayın,bu yalnızca bir paylaşım değil bir muhabbet konusu belki de yol gösterici yorumların olacağı bir tartışma olacak
  6. 19.Ekim.2010, 13:29
    Hımmm...yorumunuz kısa ve öz olmuş,teşekkürler Hakkı Bey..

Aslında şimdi farkettim,sanki sadece evlilerin fikri alınsın gibi bir izlenim olmuş yazımda...Kusura bakmayın bekar arkadaşlarımız da yorum yapmakta serbest tabiki de

Unutmayın,bu yalnızca bir paylaşım değil bir muhabbet konusu belki de yol gösterici yorumların olacağı bir tartışma olacak
  7. Üyelik tarihi
    Ekim.2010
    evlilik hayatın dönüm noktasıdır pek tabi. evlenince başka bir dünyaya ışınlanmış gibi oluyorsunuz. ışınlandığınız yerde bekleyen şahıs sizinle kafa olarak uyuşuyorsa bütün gezegenleri güle oynaya gezersiniz. tam tersi kafa yapınız uymazsa vay halinize...
  8. 02.Temmuz.2011, 18:25
    evlilik hayatın dönüm noktasıdır pek tabi. evlenince başka bir dünyaya ışınlanmış gibi oluyorsunuz. ışınlandığınız yerde bekleyen şahıs sizinle kafa olarak uyuşuyorsa bütün gezegenleri güle oynaya gezersiniz. tam tersi kafa yapınız uymazsa vay halinize...
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2012
    bekarlık sultanlıkmış diyorum soranlara kim evlenip sultanlıktan vazgecerki
  10. 27.Kasım.2012, 19:29
    bekarlık sultanlıkmış diyorum soranlara kim evlenip sultanlıktan vazgecerki
  11. Üyelik tarihi
    Ocak.2012
    Kafama ,kalbime göre biri çıkmadığı için ve de bekarlık biz bayanlara gerçekten sultanlık çünkü evlenince sorumluluğu en çok çoğalan kadının ki o yüzden aman aman diyorum uzak dursun benden......
  12. 28.Kasım.2012, 08:21
    Kafama ,kalbime göre biri çıkmadığı için ve de bekarlık biz bayanlara gerçekten sultanlık çünkü evlenince sorumluluğu en çok çoğalan kadının ki o yüzden aman aman diyorum uzak dursun benden......
  13. Üyelik tarihi
    Ocak.2011
    mükemmel bir paylaşım.
  14. gülüm
    28.Mart.2013, 12:10
    gerçekten mükemmel bir paylaşımm
  15. 28.Mart.2013, 12:10
    gülüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gülüm
    Misafir
    gerçekten mükemmel bir paylaşımm
  16. Üyelik tarihi
    Mart.2013
    Nereden
    konya
    umarım beklenen otobüs herkesin istediği zamanda yerde ve saatte gelir ve cümle alemin beklediğine değer.. güzel paylaşım
  17. 28.Mart.2013, 12:12
    umarım beklenen otobüs herkesin istediği zamanda yerde ve saatte gelir ve cümle alemin beklediğine değer.. güzel paylaşım
  18. gülüm
    28.Mart.2013, 12:14
    amin ama otobüs gelmese nolcak amaaannnn bizde dolmuşa binerizz
  19. 28.Mart.2013, 12:14
    gülüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gülüm
    Misafir
    amin ama otobüs gelmese nolcak amaaannnn bizde dolmuşa binerizz

Git 12 Sonuncu