Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Gözümü açtığımda bacaklarımı hissetmediğimi anladım [O An]

babamla memlekete giderken önümüze birden başka araba çıktı.babamda ona çarpmayım diye direksiyonu kırınca bizim araba dengesini bozunca arabamız yan döndü.ben altta kalınca büyük hasar almışım.hemen hastaneye kaldırmışlar.2 gün yoğun bakımda yatmışım.kendime gelince bacağımı hissetmediği anladım.artık felç olmuştum o an başladım ağlamaya.sinir krizi geçirmiştim.allah hepimize şifa versin.ben yine eski günlerimi istiyorum:(

Konuyu değerlendir: Gözümü açtığımda bacaklarımı hissetmediğimi anladım [O An]

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 4686 kez incelendi.

1. Şaziye
    18.Ekim.2010, 11:37

Gözümü açtığımda bacaklarımı hissetmediğimi anladım [O An]

babamla memlekete giderken önümüze birden başka araba çıktı.babamda ona çarpmayım diye direksiyonu kırınca bizim araba dengesini bozunca arabamız yan döndü.ben altta kalınca büyük hasar almışım.hemen hastaneye kaldırmışlar.2 gün yoğun bakımda yatmışım.kendime gelince bacağımı hissetmediği anladım.artık felç olmuştum
    o an başladım ağlamaya.sinir krizi geçirmiştim.allah hepimize şifa versin.ben yine eski günlerimi istiyorum
  2. 18.Ekim.2010, 11:37
    Şaziye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaziye
    Misafir
    babamla memlekete giderken önümüze birden başka araba çıktı.babamda ona çarpmayım diye direksiyonu kırınca bizim araba dengesini bozunca arabamız yan döndü.ben altta kalınca büyük hasar almışım.hemen hastaneye kaldırmışlar.2 gün yoğun bakımda yatmışım.kendime gelince bacağımı hissetmediği anladım.artık felç olmuştum
    o an başladım ağlamaya.sinir krizi geçirmiştim.allah hepimize şifa versin.ben yine eski günlerimi istiyorum
    Twitter Facebook Google+
  3. !!!Periler Ülkesi!!!
    18.Ekim.2010, 12:33
    geçmiş olsun şaziye.allah şifa versin
  4. 18.Ekim.2010, 12:33
    !!!Periler Ülkesi!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    !!!Periler Ülkesi!!!
    Misafir
    geçmiş olsun şaziye.allah şifa versin
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Eski günlerine inşallah kavuşursun .Yeterki umudunu kaybedip moralini bozma.Çok geçmiş olsun.Paylaşımın için çok teşekkürler.
  6. 18.Ekim.2010, 18:59
    Eski günlerine inşallah kavuşursun .Yeterki umudunu kaybedip moralini bozma.Çok geçmiş olsun.Paylaşımın için çok teşekkürler.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    sevgili şaziye,
    çok geçmiş olsun.. Rabbim şifa, sabır versin..
  8. 18.Ekim.2010, 20:11
    sevgili şaziye,
    çok geçmiş olsun.. Rabbim şifa, sabır versin..
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Ne bileyim sen olmadan senin yaşadıklarını anlamak çok zordur bana...derim ki; geçer ,unutursun, üzülme!Kaldıramayacağın yük değil demek ki,hepimiz bir şekilde sınanıyoruz,senin imtihanın da böylemiş...Ama ne yazıkki ben sen değilim,var gücümle empati yapmaya çalıştığımda ise susup kalıyorumAllah yar ve yardımcın olsun arkadaşım!
  10. 18.Ekim.2010, 20:15
    Ne bileyim sen olmadan senin yaşadıklarını anlamak çok zordur bana...derim ki; geçer ,unutursun, üzülme!Kaldıramayacağın yük değil demek ki,hepimiz bir şekilde sınanıyoruz,senin imtihanın da böylemiş...Ama ne yazıkki ben sen değilim,var gücümle empati yapmaya çalıştığımda ise susup kalıyorumAllah yar ve yardımcın olsun arkadaşım!
  11. Hayat Sevince Güzel
    19.Ekim.2010, 08:44
    Allah yardımcın olsun.Yaşam azmini kaybetme.Unutmaki yalnız değilsin.Çoğumuz seninle aynı kaderi paylaşıyoruz.Yarın ne olacağı belli değil.Tıp ilerliyor.
  12. 19.Ekim.2010, 08:44
    Hayat Sevince Güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat Sevince Güzel
    Misafir
    Allah yardımcın olsun.Yaşam azmini kaybetme.Unutmaki yalnız değilsin.Çoğumuz seninle aynı kaderi paylaşıyoruz.Yarın ne olacağı belli değil.Tıp ilerliyor.
  13. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    geçmiş olsun.
  14. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Çok geçmiş olsun üzüntünü anlaya biliyorum kelimeler kifayetsiz kalıyor rabbimden şifa dilemekten başka bişi gelmiyor elimizden umarım istediğin o eski günlerine dönersin
  15. 19.Ekim.2010, 22:49
    Çok geçmiş olsun üzüntünü anlaya biliyorum kelimeler kifayetsiz kalıyor rabbimden şifa dilemekten başka bişi gelmiyor elimizden umarım istediğin o eski günlerine dönersin
  16. Pcman
    21.Ekim.2010, 15:44
    geçmiş olsun size.
  17. 21.Ekim.2010, 15:44
    Pcman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pcman
    Misafir
    geçmiş olsun size.
  18. aybüke80
    23.Ekim.2010, 10:49
    istediğin hayata inşallah kavuşursun.geçmiş olsun.
  19. 23.Ekim.2010, 10:49
    aybüke80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aybüke80
    Misafir
    istediğin hayata inşallah kavuşursun.geçmiş olsun.

Git 123 Sonuncu