Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kendi El Yazınızla e-posta Yazın

Ne bilgisayar teknolojisinden ne de el yazısından vazgeçenler için kollarını sıvayan bilim adamları, yeni bir yöntem geliştirdi. http://img189.imageshack.us/img189/7327/fileme.jpg İtalyan Adnkronos haber ajansında çıkan habere göre, "PilotHandwriting"den yararlanabilmek için Pilot Kalem Şirketi tarafından kurulan internet sitesindeki harflerden ve sayılardan oluşan, kişinin el yazısını tanıtıcı bir formu doldurarak bunu webcam aracılığıyla bilgisayara aktarmak yeterli. Harflerin

Konuyu değerlendir: Kendi El Yazınızla e-posta Yazın

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1492 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur

Kendi El Yazınızla e-posta Yazın

Sponsorlu Bağlantılar

Ne bilgisayar teknolojisinden ne de el yazısından vazgeçenler için kollarını sıvayan bilim adamları, yeni bir yöntem geliştirdi.

İtalyan Adnkronos haber ajansında çıkan habere göre, "PilotHandwriting"den yararlanabilmek için Pilot Kalem Şirketi tarafından kurulan internet sitesindeki harflerden ve sayılardan oluşan, kişinin el yazısını tanıtıcı bir formu doldurarak bunu webcam aracılığıyla bilgisayara aktarmak yeterli.

Harflerin yazımında küçük değişiklikler de yapılmasına da müsaade eden program sayesinde, el yazısıyla elektronik posta göndermek mümkün oluyor. Böylece dijital dünya da biraz daha kişiselleşiyor.
  2. 01.Temmuz.2010, 11:27
    Sponsorlu Bağlantılar

Ne bilgisayar teknolojisinden ne de el yazısından vazgeçenler için kollarını sıvayan bilim adamları, yeni bir yöntem geliştirdi.

İtalyan Adnkronos haber ajansında çıkan habere göre, "PilotHandwriting"den yararlanabilmek için Pilot Kalem Şirketi tarafından kurulan internet sitesindeki harflerden ve sayılardan oluşan, kişinin el yazısını tanıtıcı bir formu doldurarak bunu webcam aracılığıyla bilgisayara aktarmak yeterli.

Harflerin yazımında küçük değişiklikler de yapılmasına da müsaade eden program sayesinde, el yazısıyla elektronik posta göndermek mümkün oluyor. Böylece dijital dünya da biraz daha kişiselleşiyor.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Vaay .. Millet neler yapıyor, biz uyuyoruz
  4. 01.Temmuz.2010, 14:25
    Vaay .. Millet neler yapıyor, biz uyuyoruz
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı

çok hoş bir icat. ama benim yazım çirkin. ne olcak şimdi. paylaşım için teşekkürler.
  6. 01.Temmuz.2010, 14:31
    çok hoş bir icat. ama benim yazım çirkin. ne olcak şimdi. paylaşım için teşekkürler.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Sponsorlu Bağlantılar

Orhun merak etme benim yazımı bir görsen ilk okul çocuğunun yazısı gibi ) Ben bile üzülmüyorum bee
  8. 01.Temmuz.2010, 21:43
    Sponsorlu Bağlantılar

Orhun merak etme benim yazımı bir görsen ilk okul çocuğunun yazısı gibi ) Ben bile üzülmüyorum bee