Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı

http://img5.mynet.com/ha5/r/ruh-satilik.jpg Uygun fiyata satılık ruh! Niğde'de yaşayan bir kişi, açık arttırma ile ürün satan internet sitesinde ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı. ANTALYA (İHA) - Açık arttırma ile ürün satılan internet sitesindeki ilanı görenler şaşkına çevirdi. Niğde'de yaşayan ve internet sitesinde takma adı ile ürün pazarlayan bir kişi, 'Ruhumu Satıyorum' kodu ile kavanoz içinde ruhunu 100 TL'den açık arttırmaya satışa çıkardı. 6 gün geçmesine

Konuyu değerlendir: Ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1393 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı

Uygun fiyata satılık ruh!
    Niğde'de yaşayan bir kişi, açık arttırma ile ürün satan internet sitesinde ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı.

ANTALYA (İHA) - Açık arttırma ile ürün satılan internet sitesindeki ilanı görenler şaşkına çevirdi. Niğde'de yaşayan ve internet sitesinde takma adı ile ürün pazarlayan bir kişi, 'Ruhumu Satıyorum' kodu ile kavanoz içinde ruhunu 100 TL'den açık arttırmaya satışa çıkardı. 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir teklif almayan Niğdeli pazarlamacı, 5 bin TL verilmesi halinde pazarlıksız olarak 'ruhunu' satacak.

2 aydan 12 aya kadar taksitle ruhunu satışa çıkaran Niğdeli genç, ürün açıklamasına ise, "Arkadaşlar uzun zamandır ruhumla anlaşamıyorum. Kendisi artık başka birine ait olmak istiyor. Bu yüzden ben de ruhumu satmaya karar verdim. Ruhum gayet uyumlu, doğru yönlendirme yapabilen, yalansız bir ruhtur. Ruhumu kavanoz içerisinde satıyorum. Kesinlikle geri dönme gibi bir ihtimali olmaz. Garanti verebilirim. Kaçarsa geri iade ederim. İade kesinlikle alınmaz" notunu yazdı.

kaynak
  2. 17.Ekim.2010, 22:47

Uygun fiyata satılık ruh!
    Niğde'de yaşayan bir kişi, açık arttırma ile ürün satan internet sitesinde ruhunu kavanoz içinde 5 bin TL'ye satılığa çıkardı.

ANTALYA (İHA) - Açık arttırma ile ürün satılan internet sitesindeki ilanı görenler şaşkına çevirdi. Niğde'de yaşayan ve internet sitesinde takma adı ile ürün pazarlayan bir kişi, 'Ruhumu Satıyorum' kodu ile kavanoz içinde ruhunu 100 TL'den açık arttırmaya satışa çıkardı. 6 gün geçmesine rağmen herhangi bir teklif almayan Niğdeli pazarlamacı, 5 bin TL verilmesi halinde pazarlıksız olarak 'ruhunu' satacak.

2 aydan 12 aya kadar taksitle ruhunu satışa çıkaran Niğdeli genç, ürün açıklamasına ise, "Arkadaşlar uzun zamandır ruhumla anlaşamıyorum. Kendisi artık başka birine ait olmak istiyor. Bu yüzden ben de ruhumu satmaya karar verdim. Ruhum gayet uyumlu, doğru yönlendirme yapabilen, yalansız bir ruhtur. Ruhumu kavanoz içerisinde satıyorum. Kesinlikle geri dönme gibi bir ihtimali olmaz. Garanti verebilirim. Kaçarsa geri iade ederim. İade kesinlikle alınmaz" notunu yazdı.

kaynak
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hay Ya Rabbim! Ne desem ki bilemedim
  4. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Balıkesir-Burhaniye
    tövbe yarabbim ya sabah sabah hahahahaa
  5. * Issız__Şehir*
    18.Ekim.2010, 10:17
    hiç gülecem yoktu
  6. 18.Ekim.2010, 10:17
    * Issız__Şehir* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * Issız__Şehir*
    Misafir
    hiç gülecem yoktu