Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Hayatın neresindesiniz?

Hiç hayata geç kaldığınızı,tozunda dumanında boğulduğunuzu hissettiğiniz oldu mu? Ya da hızlı yaşa genç öl tarzını benimsediğiniz? Hayatın olumsuzluklarından ders;güzel anlarından mutluluk aldığınız oldu mu mesela... Zaman akıp giderken,dizginlerini elinize geçirebildiniz mi;yahut tökezleyip ,hatta düşüp ipin ucunu elden kaçırdığınız oldu mu? Diğerleri yanınızdan hızla geçerken,siz mıhlandığınız yerden iç geçirerek baka kaldınız mı artlarından hiç? ....vesaire vesaire...ben sanırım biraz

Konuyu değerlendir: Hayatın neresindesiniz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1045 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Hayatın neresindesiniz?

Hiç hayata geç kaldığınızı,tozunda dumanında boğulduğunuzu hissettiğiniz oldu mu?
    Ya da hızlı yaşa genç öl tarzını benimsediğiniz?
    Hayatın olumsuzluklarından ders;güzel anlarından mutluluk aldığınız oldu mu mesela...
    Zaman akıp giderken,dizginlerini elinize geçirebildiniz mi;yahut tökezleyip ,hatta düşüp ipin ucunu elden kaçırdığınız oldu mu?
    Diğerleri yanınızdan hızla geçerken,siz mıhlandığınız yerden iç geçirerek baka kaldınız mı artlarından hiç?

....vesaire vesaire...ben sanırım biraz kendi gözlüklerimden bakarak yazdım bu soruları...Aslında aklınıza gelen her türlü şeyi yazabilirsiniz buraya; hayatınıza,hayattan beklentilerinize ya da hayata geç kalışlarınıza dair ne varsa....
    Evet soruyorum size ;Hayatın neresindesiniz?
  2. 17.Ekim.2010, 14:42
    Hiç hayata geç kaldığınızı,tozunda dumanında boğulduğunuzu hissettiğiniz oldu mu?
    Ya da hızlı yaşa genç öl tarzını benimsediğiniz?
    Hayatın olumsuzluklarından ders;güzel anlarından mutluluk aldığınız oldu mu mesela...
    Zaman akıp giderken,dizginlerini elinize geçirebildiniz mi;yahut tökezleyip ,hatta düşüp ipin ucunu elden kaçırdığınız oldu mu?
    Diğerleri yanınızdan hızla geçerken,siz mıhlandığınız yerden iç geçirerek baka kaldınız mı artlarından hiç?

....vesaire vesaire...ben sanırım biraz kendi gözlüklerimden bakarak yazdım bu soruları...Aslında aklınıza gelen her türlü şeyi yazabilirsiniz buraya; hayatınıza,hayattan beklentilerinize ya da hayata geç kalışlarınıza dair ne varsa....
    Evet soruyorum size ;Hayatın neresindesiniz?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ekim.2010
    hayatın ortasına geliyorum, hala ileriyi görmüş değilim. çözmek için uğraşıyorum
  4. 17.Ekim.2010, 18:29
    hayatın ortasına geliyorum, hala ileriyi görmüş değilim. çözmek için uğraşıyorum
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hani demiş ya Usta Necip Fazıl;Fazla Ciddiye Almayın Bu Hayatı ! Nasıl Olsa İçinden Canlı Çıkamayacaksınız..diye..
    Acaba böylemi yapmak gerekiyor?Biz ciddiye aldıkça hayatı ,daha mı karmaşıklaştırıp elimize yüzümüze bulaştırıyoruz yoksa?
  6. 18.Ekim.2010, 09:07
    Hani demiş ya Usta Necip Fazıl;Fazla Ciddiye Almayın Bu Hayatı ! Nasıl Olsa İçinden Canlı Çıkamayacaksınız..diye..
    Acaba böylemi yapmak gerekiyor?Biz ciddiye aldıkça hayatı ,daha mı karmaşıklaştırıp elimize yüzümüze bulaştırıyoruz yoksa?