Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelsiz TV'nin İçeriğini Beğenmiyorum

Merhaba arkadaşlar.. Engelsiz TV'nin afedersiniz ama saçma içeriğinden şikayetçiyim. Engellilik ile ilgili adam akıllı bir şey göremedim kanalda. Ne zaman açsam Hz. Meryem vs. gibi dini programlar. Yahu öyle programları yayınlamak için kanal açtılarsa Din TV, İslam TV gibi kanal açsalardı. Samanyolu mu Engelsiz TV mi belli değil vallahi! Bu yanlış yayın anlayışına son verilmeli diye düşünüyorum. Zaten yeterince bunalımda olan engellileri, din büyüklerinin çilelerini anlatan dizi-filmlerle daha

Konuyu değerlendir: Engelsiz TV'nin İçeriğini Beğenmiyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2557 kez incelendi.

1. İLKAY
    16.Ekim.2010, 23:39

Engelsiz TV'nin İçeriğini Beğenmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..
    Engelsiz TV'nin afedersiniz ama saçma içeriğinden şikayetçiyim. Engellilik ile ilgili adam akıllı bir şey göremedim kanalda. Ne zaman açsam Hz. Meryem vs. gibi dini programlar. Yahu öyle programları yayınlamak için kanal açtılarsa Din TV, İslam TV gibi kanal açsalardı. Samanyolu mu Engelsiz TV mi belli değil vallahi! Bu yanlış yayın anlayışına son verilmeli diye düşünüyorum. Zaten yeterince bunalımda olan engellileri, din büyüklerinin çilelerini anlatan dizi-filmlerle daha da bunaltmak yerine, eğlenceli, haklarımızın farkına varmamızı sağlayan, bizlere umut veren programlar olmalı..
  2. 16.Ekim.2010, 23:39
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..
    Engelsiz TV'nin afedersiniz ama saçma içeriğinden şikayetçiyim. Engellilik ile ilgili adam akıllı bir şey göremedim kanalda. Ne zaman açsam Hz. Meryem vs. gibi dini programlar. Yahu öyle programları yayınlamak için kanal açtılarsa Din TV, İslam TV gibi kanal açsalardı. Samanyolu mu Engelsiz TV mi belli değil vallahi! Bu yanlış yayın anlayışına son verilmeli diye düşünüyorum. Zaten yeterince bunalımda olan engellileri, din büyüklerinin çilelerini anlatan dizi-filmlerle daha da bunaltmak yerine, eğlenceli, haklarımızın farkına varmamızı sağlayan, bizlere umut veren programlar olmalı..
    Twitter Facebook Google+
  3. Ceyhun Önder
    17.Ekim.2010, 09:04
    Bende beğenmiyorum tv içeriğini.Bizler için faydalı,eğlenceli programlar yapılabilir.
  4. 17.Ekim.2010, 09:04
    Ceyhun Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceyhun Önder
    Misafir
    Bende beğenmiyorum tv içeriğini.Bizler için faydalı,eğlenceli programlar yapılabilir.
  5. aybüke80
    17.Ekim.2010, 12:44
    henüz hiç izlemedim bilmiyorum
  6. 17.Ekim.2010, 12:44
    aybüke80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aybüke80
    Misafir
    henüz hiç izlemedim bilmiyorum
  7. İLKAY
    17.Ekim.2010, 18:43
    şu an yine baktım. yine dini bir dizi. samanyolu tvde yok bu kadarı valla..hayret bir şey...
  8. 17.Ekim.2010, 18:43
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    şu an yine baktım. yine dini bir dizi. samanyolu tvde yok bu kadarı valla..hayret bir şey...
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bizim tv de ayarlı değil bu kanal,hiç izlemedim.Acaba engellilik bi ilahi cezaymış gibi gösterip bunu empoze etmeyemi çalışıyorlarki?
  10. 17.Ekim.2010, 18:47
    Bizim tv de ayarlı değil bu kanal,hiç izlemedim.Acaba engellilik bi ilahi cezaymış gibi gösterip bunu empoze etmeyemi çalışıyorlarki?
  11. Üyelik tarihi
    Ekim.2010
    frekansı nedir merak ettim. samanyolu tvnin dizilerini severimde. işin şakası henüz hiç izlemedim. çünkü şu aralar hiç tv izlemiyorum. tabi engelsiz tv benim izlememi sağlayacak kaliteli içerik ve yapımlar olması gerekmekte diziler değil.
  12. 17.Ekim.2010, 19:20
    frekansı nedir merak ettim. samanyolu tvnin dizilerini severimde. işin şakası henüz hiç izlemedim. çünkü şu aralar hiç tv izlemiyorum. tabi engelsiz tv benim izlememi sağlayacak kaliteli içerik ve yapımlar olması gerekmekte diziler değil.
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    engel!siz tv bende henüz izlemedim.. frekans ayarlı değil..
  14. 17.Ekim.2010, 20:36
    engel!siz tv bende henüz izlemedim.. frekans ayarlı değil..
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bi süre önce açtığımda sürekli müzik yayınlıyorlardı?Test yayınındalar diye düşünüyordum...Son zamanlarda izlemedim hiç...Madem engellilik konulu bir misyonu üstlendiler,yerine getirmeliler artık!Kendi işlerini yapsınlar!Müziğin de,dinin de işlerini çok iyi yapan kanalları var zaten!
  16. 18.Ekim.2010, 08:35
    Bi süre önce açtığımda sürekli müzik yayınlıyorlardı?Test yayınındalar diye düşünüyordum...Son zamanlarda izlemedim hiç...Madem engellilik konulu bir misyonu üstlendiler,yerine getirmeliler artık!Kendi işlerini yapsınlar!Müziğin de,dinin de işlerini çok iyi yapan kanalları var zaten!
  17. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Balıkesir-Burhaniye
    Sponsorlu Bağlantılar

biyyyyy böyle bir televizyon kanalımı var şaşırdım hiç duymamıştım ama anlatılanlara bakınca hiçte meraklı olmadığı görülüyor
  18. 18.Ekim.2010, 08:48
    Sponsorlu Bağlantılar

biyyyyy böyle bir televizyon kanalımı var şaşırdım hiç duymamıştım ama anlatılanlara bakınca hiçte meraklı olmadığı görülüyor