Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

Kilis'te Özel Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı. Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ramazan Türk, merkezde 9 uzman eğitim öğretim görevlisinin 50 engelli öğrenciye hizmet verdiğini belirtti. Türk, ''Merkezimizde işitme engelliler, zihinsel engellilere okuma yazma, bilişsel hazırlık becerileri, özel öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, fiziksel terapi ve fiziksel havuz terapi eğitimleri verilebilmektedir. İlimizde bu gibi kurumların çoğalmasını

Konuyu değerlendir: Özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2153 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Kilis'te Özel Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı.

Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ramazan Türk, merkezde 9 uzman eğitim öğretim görevlisinin 50 engelli öğrenciye hizmet verdiğini belirtti.
    Türk, ''Merkezimizde işitme engelliler, zihinsel engellilere okuma yazma, bilişsel hazırlık becerileri, özel öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, fiziksel terapi ve fiziksel havuz terapi eğitimleri verilebilmektedir. İlimizde bu gibi kurumların çoğalmasını arzu ediyoruz. Engelli kimse olmasın isteriz, ama bu tabiat gereği olacaktır. Bize düşen, bu vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır'' dedi.

AA
  2. 15.Ekim.2010, 08:45
    Sponsorlu Bağlantılar

Kilis'te Özel Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı.

Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ramazan Türk, merkezde 9 uzman eğitim öğretim görevlisinin 50 engelli öğrenciye hizmet verdiğini belirtti.
    Türk, ''Merkezimizde işitme engelliler, zihinsel engellilere okuma yazma, bilişsel hazırlık becerileri, özel öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, fiziksel terapi ve fiziksel havuz terapi eğitimleri verilebilmektedir. İlimizde bu gibi kurumların çoğalmasını arzu ediyoruz. Engelli kimse olmasın isteriz, ama bu tabiat gereği olacaktır. Bize düşen, bu vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır'' dedi.

AA
    Twitter Facebook Google+