Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Yabancı dil bilen bin kişiye iş imkânı

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye'yi üs yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek. 51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren şirket, çok dilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul'da bir fuar düzenleyecek. Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızcadan en az birini anadili gibi konuşabilme şartı aranıyor. Şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan,

Konuyu değerlendir: Yabancı dil bilen bin kişiye iş imkânı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1463 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Yabancı dil bilen bin kişiye iş imkânı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye'yi üs yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek.

51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren şirket, çok dilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul'da bir fuar düzenleyecek. Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızcadan en az birini anadili gibi konuşabilme şartı aranıyor. Şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, Avrupa'da işsizlik oranının arttığı şu dönemde fuarla yurtdışından dönen veya dönmek isteyen Türk vatandaşlarına Türkiye'de çalışma imkanı sunmayı hedeflediklerini söyledi. Armağan, Teleperformance'ın Türkiye stratejisine ilişkin olarak da, "Şirketimiz, nearshore operasyonları için Türkiye'yi çok iyi bir pazar olarak değerlendiriyor. Şu anda Yunanistan gibi en yakın komşumuzda büyük bir operasyon merkezi bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin de aynı büyüklüğü yakalamasını umuyoruz." dedi

AA
  2. 14.Ekim.2010, 07:58
    Sponsorlu Bağlantılar

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye'yi üs yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek.

51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren şirket, çok dilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul'da bir fuar düzenleyecek. Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızcadan en az birini anadili gibi konuşabilme şartı aranıyor. Şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, Avrupa'da işsizlik oranının arttığı şu dönemde fuarla yurtdışından dönen veya dönmek isteyen Türk vatandaşlarına Türkiye'de çalışma imkanı sunmayı hedeflediklerini söyledi. Armağan, Teleperformance'ın Türkiye stratejisine ilişkin olarak da, "Şirketimiz, nearshore operasyonları için Türkiye'yi çok iyi bir pazar olarak değerlendiriyor. Şu anda Yunanistan gibi en yakın komşumuzda büyük bir operasyon merkezi bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin de aynı büyüklüğü yakalamasını umuyoruz." dedi

AA
    Twitter Facebook Google+
  3. !!!Periler Ülkesi!!!
    14.Ekim.2010, 08:24
    keşke bilseydim bu fırsatı hiç kaçırmazdım
  4. 14.Ekim.2010, 08:24
    !!!Periler Ülkesi!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    !!!Periler Ülkesi!!!
    Misafir
    keşke bilseydim bu fırsatı hiç kaçırmazdım
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

Kaçırılmaması gereken güzel bir fırsat!
    İngilizcem ana dilim gibi iyi olsaydı ben de kaçırmazdım
  6. 14.Ekim.2010, 09:20
    Sponsorlu Bağlantılar

Kaçırılmaması gereken güzel bir fırsat!
    İngilizcem ana dilim gibi iyi olsaydı ben de kaçırmazdım