Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Nerden bilebilirdim ki kaderin bana oyun oynayacağını [O An]

Son günlerde içime doğmuş gibi hiç olmadığı kadar gezip tozmaya başlamıştım.Sosyal yaşamım daha da artmıştı.Bir daha mı dünyaya geleceğim diye paramı çok fazla harcamaya başlamıştım. Kazadan birkaç gün önce ciddi hayati tehlikeler atlattım.Nerden bilebilirdimki eninde sonunda beni yakalayacağını?…. O gün sabah işe gitmek için yine erken kalkmıştım.Her zamankinden kendime daha da özen gösterip güzelce giyinip,saçımı yapıp,makyajla süslenmiştim… Yine aksilik olmuştu.Maaş kartımı sabah

Konuyu değerlendir: Nerden bilebilirdim ki kaderin bana oyun oynayacağını [O An]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6005 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Nerden bilebilirdim ki kaderin bana oyun oynayacağını [O An]

Son günlerde içime doğmuş gibi hiç olmadığı kadar gezip tozmaya başlamıştım.Sosyal yaşamım daha da artmıştı.Bir daha mı dünyaya geleceğim diye paramı çok fazla harcamaya başlamıştım.

Kazadan birkaç gün önce ciddi hayati tehlikeler atlattım.Nerden bilebilirdimki eninde sonunda beni yakalayacağını?….

O gün sabah işe gitmek için yine erken kalkmıştım.Her zamankinden kendime daha da özen gösterip güzelce giyinip,saçımı yapıp,makyajla süslenmiştim…

Yine aksilik olmuştu.Maaş kartımı sabah sabah ATM ye kaptırmıştım.Moralim bozuldu iyice.İş yerime geldiğimde doktorla hastaları gezmiştik ve bir hastanın ambulansla sevk olması gerekiyordu.O günde ambulansla hasta götürme sırası bendeydi. Hasta ve hasta yakınları,şoför,ben ve doktor tam 6 kişi ambulansa bindik.

Şoför gaza bastıkça bastı.uyardık yavaş git diye çünkü hastanın hayati tehlikesi yoktu..Bizi dinlemedi..Saatte 160 km hızla gitmeye devam etti…

Birden bir gürültü koptu.Sanki mayın patlamış gibi ses duyduk.Tekerin bir parçası kopmuştu.Ordan oraya savrulduk.Sürükleniyorduk artık sonsuz bir yolculukta..Bağırmaya,korkmaya başladık.Önce ahşap telefon direğine çarptık..Hızımız yine kesilmedi ve yolda sürüklendik..Birden bu sefer ambulans havada 3-4 kez takla atmaya başladı.Önümüze çıkan bu kez beton direğe çarptık ve beton direk kırılıp ambulansın içini biçti…

Şoför, beyin kanamasından 1 hafta sonra öldü.Doktor hafif ve ben ağır yaralanmıştım..Hasta ve hasta yakınlarının burnu bile kanamadı.

Hatırlamak dahi istemiyorum..Hukuk savaşı başlattım..Bakalım ne zaman dava sonuçlanacak…
  2. 25.Haziran.2010, 12:00
    Son günlerde içime doğmuş gibi hiç olmadığı kadar gezip tozmaya başlamıştım.Sosyal yaşamım daha da artmıştı.Bir daha mı dünyaya geleceğim diye paramı çok fazla harcamaya başlamıştım.

Kazadan birkaç gün önce ciddi hayati tehlikeler atlattım.Nerden bilebilirdimki eninde sonunda beni yakalayacağını?….

O gün sabah işe gitmek için yine erken kalkmıştım.Her zamankinden kendime daha da özen gösterip güzelce giyinip,saçımı yapıp,makyajla süslenmiştim…

Yine aksilik olmuştu.Maaş kartımı sabah sabah ATM ye kaptırmıştım.Moralim bozuldu iyice.İş yerime geldiğimde doktorla hastaları gezmiştik ve bir hastanın ambulansla sevk olması gerekiyordu.O günde ambulansla hasta götürme sırası bendeydi. Hasta ve hasta yakınları,şoför,ben ve doktor tam 6 kişi ambulansa bindik.

Şoför gaza bastıkça bastı.uyardık yavaş git diye çünkü hastanın hayati tehlikesi yoktu..Bizi dinlemedi..Saatte 160 km hızla gitmeye devam etti…

Birden bir gürültü koptu.Sanki mayın patlamış gibi ses duyduk.Tekerin bir parçası kopmuştu.Ordan oraya savrulduk.Sürükleniyorduk artık sonsuz bir yolculukta..Bağırmaya,korkmaya başladık.Önce ahşap telefon direğine çarptık..Hızımız yine kesilmedi ve yolda sürüklendik..Birden bu sefer ambulans havada 3-4 kez takla atmaya başladı.Önümüze çıkan bu kez beton direğe çarptık ve beton direk kırılıp ambulansın içini biçti…

Şoför, beyin kanamasından 1 hafta sonra öldü.Doktor hafif ve ben ağır yaralanmıştım..Hasta ve hasta yakınlarının burnu bile kanamadı.

Hatırlamak dahi istemiyorum..Hukuk savaşı başlattım..Bakalım ne zaman dava sonuçlanacak…
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Geçmiş olsun,trafik kurallarına her zaman uyulmalı.İnşallah hak ettiğin tazminatını fazlasıyla alırsın.
  4. 29.Haziran.2010, 17:12
    Geçmiş olsun,trafik kurallarına her zaman uyulmalı.İnşallah hak ettiğin tazminatını fazlasıyla alırsın.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    sevgili defnexcim,
    geçirmiş olduğun kaza gerçekten çok korkunç bir kaza.. o an'ı insan okurken fena oluyor.. en büyük hata şoförün arabayı hızlı kullanması.. çok geçmiş olsun canım.. Rabbim bir daha öyle bir an yaşatmasın.. inşaallah başlattığın hukuk savaşı lehine sonuçlanır..
  6. 29.Haziran.2010, 21:48
    sevgili defnexcim,
    geçirmiş olduğun kaza gerçekten çok korkunç bir kaza.. o an'ı insan okurken fena oluyor.. en büyük hata şoförün arabayı hızlı kullanması.. çok geçmiş olsun canım.. Rabbim bir daha öyle bir an yaşatmasın.. inşaallah başlattığın hukuk savaşı lehine sonuçlanır..
  7. sahildeki kız
    01.Temmuz.2010, 10:34
    geçmiş olsun.inşallah davanı ve sağlığını geri kazanırsın.
  8. 01.Temmuz.2010, 10:34
    sahildeki kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahildeki kız
    Misafir
    geçmiş olsun.inşallah davanı ve sağlığını geri kazanırsın.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Yıne okudum yine canlandı gözümde kaza anın..
    Buna da şukur. Daha da beter olabilirdi..
    Daima mutlu olman ve davayı kazanman dileqiyle..
    Geçmiş olsun Defne.
  10. 03.Temmuz.2010, 12:35
    Yıne okudum yine canlandı gözümde kaza anın..
    Buna da şukur. Daha da beter olabilirdi..
    Daima mutlu olman ve davayı kazanman dileqiyle..
    Geçmiş olsun Defne.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Çok kötü bir kaza yaa canım benim sanki yaşamış kadar oldum Rabbim bundan sonra hayatın hep güzel geçsin Defnecim çok çok geçmiş olsun.
  12. 03.Temmuz.2010, 15:15
    Çok kötü bir kaza yaa canım benim sanki yaşamış kadar oldum Rabbim bundan sonra hayatın hep güzel geçsin Defnecim çok çok geçmiş olsun.
  13. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    Gerçekten korkunç kaza çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcın olsun...
  14. 05.Temmuz.2010, 19:41
    Gerçekten korkunç kaza çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcın olsun...
  15. SPK
    15.Temmuz.2010, 08:52
    geçmiş olsun yaşanan kazada olayda korkunç.trafik kurallarına uymayınca ortaya böyle acı sonuç çıkıyo
  16. 15.Temmuz.2010, 08:52
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
    geçmiş olsun yaşanan kazada olayda korkunç.trafik kurallarına uymayınca ortaya böyle acı sonuç çıkıyo
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Çok çok geçmiş olsun defne ne kadar buraya yazsakta senin neler çektiğini anlayamayız Fakat allah sana sabır ve güç versin inş
  18. 15.Temmuz.2010, 09:16
    Çok çok geçmiş olsun defne ne kadar buraya yazsakta senin neler çektiğini anlayamayız Fakat allah sana sabır ve güç versin inş
  19. Zeynep
    18.Temmuz.2010, 10:15
    Geçmiş olsun defne.Umarım hayatın zorluklarına yenilmeyip tüm gayene ulaşırsın.
  20. 18.Temmuz.2010, 10:15
    Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeynep
    Misafir
    Geçmiş olsun defne.Umarım hayatın zorluklarına yenilmeyip tüm gayene ulaşırsın.

Git 123 Sonuncu