Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Şahinbey Ampute kampa girdi

http://www.guncelgazete.com/resimler/haberler/20101011_103_ampute.jpg 2010-2011 Türkiye Deplasmanlı Ampute Futbol Liginde ilk maçını geçtiğimiz hafta Samsun Engelli Ampute Futbol takımı ile yapan Şahinbey Belediye Ampute Futbol Takımı, Dünya Ampute şampiyonası için lige bir ay ara verilmesini fırsata çevirerek kampa girdi. KAHRAMANMARAŞ'ın Ilıca beldesinde bir haftalık kampa katılan Şahinbey Belediye Ampute Takımı sporcuları, günde 10 kilometre olmak üzere öğleden sonra kros yürüyüş,

Konuyu değerlendir: Şahinbey Ampute kampa girdi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1520 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Şahinbey Ampute kampa girdi

Sponsorlu Bağlantılar

2010-2011 Türkiye Deplasmanlı Ampute Futbol Liginde ilk maçını geçtiğimiz hafta Samsun Engelli Ampute Futbol takımı ile yapan Şahinbey Belediye Ampute Futbol Takımı, Dünya Ampute şampiyonası için lige bir ay ara verilmesini fırsata çevirerek kampa girdi.

KAHRAMANMARAŞ'ın Ilıca beldesinde bir haftalık kampa katılan Şahinbey Belediye Ampute Takımı sporcuları, günde 10 kilometre olmak üzere öğleden sonra kros yürüyüş, günde iki kez havuz çalışması ve sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2'şer saat teknik ve taktik çalışması yapıyor.

Böyle bir imkanı kendilerine sunan Gaziantep-Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür eden Şahinbey Belediye Ampute Futbol Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yeter, 2010-2011 Türkiye Deplasmanlı Ampute Futbol Ligi’nde üst sıraları hedefleyen Şahinbey Ampute takımı için bu kampın çok yararlı olacağını belirtti.

Yeter, “Bir haftalık kampı çok iyi bir şekilde değerlendirerek, takımımız lige moral motivasyonu iyi bir şekilde çıkacağız. Hedefimiz ligde üst sıralarda yer almaktır” dedi.

Güncel Gazete
  2. 12.Ekim.2010, 11:07
    Sponsorlu Bağlantılar

2010-2011 Türkiye Deplasmanlı Ampute Futbol Liginde ilk maçını geçtiğimiz hafta Samsun Engelli Ampute Futbol takımı ile yapan Şahinbey Belediye Ampute Futbol Takımı, Dünya Ampute şampiyonası için lige bir ay ara verilmesini fırsata çevirerek kampa girdi.

KAHRAMANMARAŞ'ın Ilıca beldesinde bir haftalık kampa katılan Şahinbey Belediye Ampute Takımı sporcuları, günde 10 kilometre olmak üzere öğleden sonra kros yürüyüş, günde iki kez havuz çalışması ve sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2'şer saat teknik ve taktik çalışması yapıyor.

Böyle bir imkanı kendilerine sunan Gaziantep-Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür eden Şahinbey Belediye Ampute Futbol Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yeter, 2010-2011 Türkiye Deplasmanlı Ampute Futbol Ligi’nde üst sıraları hedefleyen Şahinbey Ampute takımı için bu kampın çok yararlı olacağını belirtti.

Yeter, “Bir haftalık kampı çok iyi bir şekilde değerlendirerek, takımımız lige moral motivasyonu iyi bir şekilde çıkacağız. Hedefimiz ligde üst sıralarda yer almaktır” dedi.

Güncel Gazete
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    Çok çalışmaları lazım çok İstanbul amputenin karşısında fazla bir şansları olmuyacağı kanısındayım... takımımızın idmanları devam ediyor. idman proğramını takip etmek isteyen dostlarımız varsa www.isos.org.tr sitesinden idman günlerin takip edebelir..
    zamanı olan dostlarımız idmanımızı izlemeye davetlidir....
  4. 12.Ekim.2010, 12:03
    Çok çalışmaları lazım çok İstanbul amputenin karşısında fazla bir şansları olmuyacağı kanısındayım... takımımızın idmanları devam ediyor. idman proğramını takip etmek isteyen dostlarımız varsa www.isos.org.tr sitesinden idman günlerin takip edebelir..
    zamanı olan dostlarımız idmanımızı izlemeye davetlidir....
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    tüm ampute sporcularımızı destekliyorum..
    ama benim favori takımım istanbul ampute, biliyorsun idmanlara iyi çalış, yüzümü kara çıkarma sayın ayhan bey
  6. 12.Ekim.2010, 12:11
    tüm ampute sporcularımızı destekliyorum..
    ama benim favori takımım istanbul ampute, biliyorsun idmanlara iyi çalış, yüzümü kara çıkarma sayın ayhan bey
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    kadromuzda yeni gençler daha aktif papuçumuzu dama attılar bile çok çalışmam lazım.idman dışında ibb spor kompleksinede yüzmeye gidiyorum haftada iki gün ibb özürlüler müdürlüğünden aldığım formla ücretsiz akşam seanslarına katılıyorum.
  8. 12.Ekim.2010, 12:16
    kadromuzda yeni gençler daha aktif papuçumuzu dama attılar bile çok çalışmam lazım.idman dışında ibb spor kompleksinede yüzmeye gidiyorum haftada iki gün ibb özürlüler müdürlüğünden aldığım formla ücretsiz akşam seanslarına katılıyorum.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    kadromuzda yeni gençler daha aktif papuçumuzu dama attılar bile

hıımmm..
    bencede çok çalışman lazım, çoookk yüzmeye gitmen çok hoş.. güç, kuvvet, başarı diliyorum sana..
  10. 12.Ekim.2010, 12:23
    kadromuzda yeni gençler daha aktif papuçumuzu dama attılar bile

hıımmm..
    bencede çok çalışman lazım, çoookk yüzmeye gitmen çok hoş.. güç, kuvvet, başarı diliyorum sana..
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    Sponsorlu Bağlantılar

teşekkürler ederim...
    bu arada yüzmeye katılmak isteyen gönül dostlarımız varsa ibb-özürlüler müdürlüğüne başvurabilir hem yüzmeyi öğrenir ve yüzme turnovalarına katılabilirler ...
  12. 12.Ekim.2010, 12:28
    Sponsorlu Bağlantılar

teşekkürler ederim...
    bu arada yüzmeye katılmak isteyen gönül dostlarımız varsa ibb-özürlüler müdürlüğüne başvurabilir hem yüzmeyi öğrenir ve yüzme turnovalarına katılabilirler ...