İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir gün tek bir gün sağlıklı yaşamak

Allahım yaa ne olursunuz bana sabır veriniz…bana sabır veriniz ki hayata daha güzel gözlerle bakayım…
Engelliler

Yaa yoruldum artık Dünyanın kahrını çilesini çekmek den. Her gün hastanelere gitmekten bitmek bilmeyen tahlillerden ve bu sonuçları beklemekten yoruldum.

Ya düşünüyorumda nur sapasağlam kızsın ayağın var elin var dilin var, peki o halde isyanın sitemin nedir diyeceksiniz, hemen söylüyorum kolum kolum öle bir acı içerisindeki bir bilseniz bir görseniz halinize şükredersiniz…

İnsanın hiç mutlu huzurlu günü olmaz mı gitmediğimiz doktor kalmadı halada  gitmekteyim, Ama bugün anladım ki yorulmuşum tükenmişim. Birde derler ki geceyi güneş siler her acının bir bitişi vardır…

Aslında ALLAH dan tek isteğim mutlu huzurlu bir gün geçirmek  ama nerede ne zaman azıcık vücudum rahat desem yine nazar değiyor bir diğer günden daha berbat ağrım oluyor.

Ama ben bu değilim beni bu kadar yıpratan tek şey Kolumdaki engelde o kadar yol kat edim hastane köşelerinde yıpranıp da bir adım yol ilerleyememem.

Hani şunu da düşünmüyor değilim ölüm varsa bu dünyada zulümde vardır. Ama bir gün de sağlık yönünde KRALİCE OLSAM NE OLURDU.

Atalarımızın dediği gibi Hep aynı tas aynı hamam…

UYARI:Bu köşe yazısının telif hakları Nur Kılıç‘a ve yayın hakları engelsizdunyam.org’a aittir. “www.engelsizdunyam.org” biçiminde aktif bağlantı kurularak, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın