Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Her şey eğitim ile başlıyor

http://www.gazetesok.com/images_content/2010-10/10/ma/c101251.jpg Kavak Yelleri dizisi oyuncularından Aslı Enver engelli çocukların akranları ile aynı eğitim ortamında eşit koşullarda eğitim almalarını hedefleyen projeye destek vermek için TEV Türkan Sedefoğlu İlköğretim Okulu velileri ve öğrencileri ile bir araya geldi. Aslı Enver; “Her şey eğitim ile başlıyor, bugün Türkan Sedefoğlu okulunda engelli arkadaşları ile birlikte eğitim alan öğrenciler, yarın engelli insanları hayatın içinde

Konuyu değerlendir: Her şey eğitim ile başlıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1729 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Her şey eğitim ile başlıyor

Kavak Yelleri dizisi oyuncularından Aslı Enver engelli çocukların akranları ile aynı eğitim ortamında eşit koşullarda eğitim almalarını hedefleyen projeye destek vermek için TEV Türkan Sedefoğlu İlköğretim Okulu velileri ve öğrencileri ile bir araya geldi.

Aslı Enver; “Her şey eğitim ile başlıyor, bugün Türkan Sedefoğlu okulunda engelli arkadaşları ile birlikte eğitim alan öğrenciler, yarın engelli insanları hayatın içinde görmekten korkmayan ve çözüm üreten bireyler olarak büyük işler başaracaklar” derken, hastalandığı için son dakika söyleşiye katılamayan Pelin Karahan’ın da iyileşir iyileşmez okul öğrencilerini ziyaret edeceği mesajını da iletti.

kaynak
  2. 10.Ekim.2010, 12:27

Kavak Yelleri dizisi oyuncularından Aslı Enver engelli çocukların akranları ile aynı eğitim ortamında eşit koşullarda eğitim almalarını hedefleyen projeye destek vermek için TEV Türkan Sedefoğlu İlköğretim Okulu velileri ve öğrencileri ile bir araya geldi.

Aslı Enver; “Her şey eğitim ile başlıyor, bugün Türkan Sedefoğlu okulunda engelli arkadaşları ile birlikte eğitim alan öğrenciler, yarın engelli insanları hayatın içinde görmekten korkmayan ve çözüm üreten bireyler olarak büyük işler başaracaklar” derken, hastalandığı için son dakika söyleşiye katılamayan Pelin Karahan’ın da iyileşir iyileşmez okul öğrencilerini ziyaret edeceği mesajını da iletti.

kaynak
    Twitter Facebook Google+