Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engellilere elektrik faturalarında indirim yapılması hakkında ne yapabiliriz?

bugün evimize gelen elektrik faturası karşısında şok oldum. tamı tamına 121,50 kuruş. bir engelli zaten zor şartlarda geçim yapıyor, para kazanmak için diğer sağlam insanlardan iki kat daha fazla efor sarfediyor, hiç olmazsa kdv ,trt vergisi gibi vergileri bizlerden almasalar diyorum. bunun için ilgili elektrik kurumuna mail atalım diyorum, nedersiniz?

Konuyu değerlendir: Engellilere elektrik faturalarında indirim yapılması hakkında ne yapabiliriz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5188 kez incelendi.

1. CaSaNoVa
    08.Ekim.2010, 09:11

Engellilere elektrik faturalarında indirim yapılması hakkında ne yapabiliriz?

bugün evimize gelen elektrik faturası karşısında şok oldum. tamı tamına 121,50 kuruş.
    bir engelli zaten zor şartlarda geçim yapıyor, para kazanmak için diğer sağlam insanlardan iki kat daha fazla efor sarfediyor, hiç olmazsa kdv ,trt vergisi gibi vergileri bizlerden almasalar diyorum. bunun için ilgili elektrik kurumuna mail atalım diyorum, nedersiniz?
  2. 08.Ekim.2010, 09:11
    CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CaSaNoVa
    Misafir
    bugün evimize gelen elektrik faturası karşısında şok oldum. tamı tamına 121,50 kuruş.
    bir engelli zaten zor şartlarda geçim yapıyor, para kazanmak için diğer sağlam insanlardan iki kat daha fazla efor sarfediyor, hiç olmazsa kdv ,trt vergisi gibi vergileri bizlerden almasalar diyorum. bunun için ilgili elektrik kurumuna mail atalım diyorum, nedersiniz?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    casanova çok güzel bir fikir ortaya atmışsın. Cidden babam bu elektrik faturalarını ödemekten bıktı. hele kış mevsiminde iyice elektriğe yükleneceğiz. Senin fikrine hayata geçmesine gelince bu olayı uygulamak biraz zor bence.Şu anda elektrik sağlayan firma özel sektöre tabi.Devlete tabi olsaydı bu düşünceni hayata geçirmek içim elimizden geleni yapardık. Belki bu konuda farklı düşünenler,bilgileri olan vardır onların cevaplarını bekleyelim.
  4. 08.Ekim.2010, 19:29
    casanova çok güzel bir fikir ortaya atmışsın. Cidden babam bu elektrik faturalarını ödemekten bıktı. hele kış mevsiminde iyice elektriğe yükleneceğiz. Senin fikrine hayata geçmesine gelince bu olayı uygulamak biraz zor bence.Şu anda elektrik sağlayan firma özel sektöre tabi.Devlete tabi olsaydı bu düşünceni hayata geçirmek içim elimizden geleni yapardık. Belki bu konuda farklı düşünenler,bilgileri olan vardır onların cevaplarını bekleyelim.