Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu

İş-Kur ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa sadece engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu gerçekleştirecektir. Bu sebepten ötürü 8 Ekim 2010 tarihinde saat 10:00 da Genel Müdürlük binasında “Çağrı Merkezi Operatörlüğü” kursuna katılım mülakatı gerçekleştirilecektir. Aşağıda belirtilen kriterlere sahip ailenizde veya çevrenizde bulunan engelli vatandaşları bu konuda bilgilendirmenizi ve mülakat tarihinde İnsan Kaynakları Direktörlüğüne yönlendirmenizi

Konuyu değerlendir: Engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1369 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu

Sponsorlu Bağlantılar

İş-Kur ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa sadece engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu gerçekleştirecektir.

Bu sebepten ötürü 8 Ekim 2010 tarihinde saat 10:00 da Genel Müdürlük binasında “Çağrı Merkezi Operatörlüğü” kursuna katılım mülakatı gerçekleştirilecektir.

Aşağıda belirtilen kriterlere sahip ailenizde veya çevrenizde bulunan engelli vatandaşları bu konuda bilgilendirmenizi ve mülakat tarihinde İnsan Kaynakları Direktörlüğüne yönlendirmenizi bekliyoruz.

Aranan Özellikler;
    18 YAŞ VE ÜZERİ, EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU, BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN (SERTİFİKASI OLANLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR),BAY-BAYAN % 40 ÖZÜRLÜ OLMAK,

ÖZÜRLÜ KRİTERLERİ
    Görme ve İşitme Özrünün Bulunmaması
    El ve Kol Özrünün Bulunmaması
    Konuşma ve Zihinsel Özrünün Bulunmaması

MÜLAKATA GELİRKEN YANINDA BULUNDURULMASI GEREKEN EVRAKLAR
    Kimlik Fotokopisi
    Mezuniyet Belgesi
    Özür Raporunun fotokopisi
    Bilgisayar Kurs Sertifikası (Varsa Tercih Sebebidir.)

Not : Kurs mülakat katılım kriterlerine sahip olmayan ve istenilen belgeleri getirmeyen adaylar mülakata katılamayacaktırlar.

ÖZEV Başkanı Tekin Başer tarafından bana gönderilen maili burada paylaşmak istedim.
  2. 07.Ekim.2010, 18:29
    Sponsorlu Bağlantılar

İş-Kur ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa sadece engelli vatandaşlarımıza yönelik “Çağrı Merkezi Operatörlüğü “ kursu gerçekleştirecektir.

Bu sebepten ötürü 8 Ekim 2010 tarihinde saat 10:00 da Genel Müdürlük binasında “Çağrı Merkezi Operatörlüğü” kursuna katılım mülakatı gerçekleştirilecektir.

Aşağıda belirtilen kriterlere sahip ailenizde veya çevrenizde bulunan engelli vatandaşları bu konuda bilgilendirmenizi ve mülakat tarihinde İnsan Kaynakları Direktörlüğüne yönlendirmenizi bekliyoruz.

Aranan Özellikler;
    18 YAŞ VE ÜZERİ, EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU, BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN (SERTİFİKASI OLANLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR),BAY-BAYAN % 40 ÖZÜRLÜ OLMAK,

ÖZÜRLÜ KRİTERLERİ
    Görme ve İşitme Özrünün Bulunmaması
    El ve Kol Özrünün Bulunmaması
    Konuşma ve Zihinsel Özrünün Bulunmaması

MÜLAKATA GELİRKEN YANINDA BULUNDURULMASI GEREKEN EVRAKLAR
    Kimlik Fotokopisi
    Mezuniyet Belgesi
    Özür Raporunun fotokopisi
    Bilgisayar Kurs Sertifikası (Varsa Tercih Sebebidir.)

Not : Kurs mülakat katılım kriterlerine sahip olmayan ve istenilen belgeleri getirmeyen adaylar mülakata katılamayacaktırlar.

ÖZEV Başkanı Tekin Başer tarafından bana gönderilen maili burada paylaşmak istedim.
    Twitter Facebook Google+