Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Facebook sayfamda arkadaşlarına öner yazısı var ama davet gönder seçeneği yok,neden?

Facebook sayfamda bir grup veya sayfa önerisi için arkadaşlarına öner penceresi açılıyor ama davet gönder seçeneği bir türlü çıkmıyor.Önceden bu sorun yoktu.Son bir kaç gündür böyle.Ayar bozulmuş.Ne yapmam gerekiyor,bilgisi olan arkadaşlarımız varmı?

Konuyu değerlendir: Facebook sayfamda arkadaşlarına öner yazısı var ama davet gönder seçeneği yok,neden?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4874 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Facebook sayfamda arkadaşlarına öner yazısı var ama davet gönder seçeneği yok,neden?

Facebook sayfamda bir grup veya sayfa önerisi için arkadaşlarına öner penceresi açılıyor ama davet gönder seçeneği bir türlü çıkmıyor.Önceden bu sorun yoktu.Son bir kaç gündür böyle.Ayar bozulmuş.Ne yapmam gerekiyor,bilgisi olan arkadaşlarımız varmı?
  2. 01.Ekim.2010, 08:25
    Twitter Facebook Google+
  3. KARDELEN
    06.Ekim.2010, 10:36
    İlginç bir durum.
  4. 06.Ekim.2010, 10:36
    KARDELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KARDELEN
    Misafir
    İlginç bir durum.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bu sorunun cevabını bilen,yardımcı olacak biri yokmu?
  6. 07.Ekim.2010, 09:40
    Bu sorunun cevabını bilen,yardımcı olacak biri yokmu?
  7. İLKAY
    09.Ekim.2010, 14:57
    Daha önce sorun yoktu diyorsan, anlık bir durum olabilir. Ama bence anlık bir durum değil sürekli bir sorundur bu. Çözümü için aşağıya eklediğim yöntemi yapabilirsin.

8. 09.Ekim.2010, 14:57
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    Daha önce sorun yoktu diyorsan, anlık bir durum olabilir. Ama bence anlık bir durum değil sürekli bir sorundur bu. Çözümü için aşağıya eklediğim yöntemi yapabilirsin.

9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    dün arkadaşlarıma davet gönderecektim, aynı sorunla bende karşılaştım.. davet gönder seçeneği görünmüyor.. önerin için teşekkürler ilkay.. deneyeceğim..

birde çoktandır arkadaş listemde 'silme' yok.. neden acaba?! önceden pencere tüm ekranı kaplardı.. şimdi küçük bir ekran.. büyütülmüyor..
  10. 09.Ekim.2010, 15:07
    dün arkadaşlarıma davet gönderecektim, aynı sorunla bende karşılaştım.. davet gönder seçeneği görünmüyor.. önerin için teşekkürler ilkay.. deneyeceğim..

birde çoktandır arkadaş listemde 'silme' yok.. neden acaba?! önceden pencere tüm ekranı kaplardı.. şimdi küçük bir ekran.. büyütülmüyor..
  11. İLKAY
    09.Ekim.2010, 15:20
    okyanus, kendi arkadaş listenden bahsediyorsan burayı tıkla, burda istediğin düzenlemeyi yapabilirsin: Anmelden | Facebook

Engelsiz Dünyam - Hayran Sayfası İçin Diyorsan Söylediklerini Buraya Tıkla: Anmelden | Facebook
  12. 09.Ekim.2010, 15:20
    İLKAY
    Misafir
    okyanus, kendi arkadaş listenden bahsediyorsan burayı tıkla, burda istediğin düzenlemeyi yapabilirsin: Anmelden | Facebook

Engelsiz Dünyam - Hayran Sayfası İçin Diyorsan Söylediklerini Buraya Tıkla: Anmelden | Facebook
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    kendi arkadaş listemden bahsetmiştim.. teşekkürler ilkay.. verdiğin linkten hemen düzenlemeyi yapacağım..
  14. 09.Ekim.2010, 15:24
    kendi arkadaş listemden bahsetmiştim.. teşekkürler ilkay.. verdiğin linkten hemen düzenlemeyi yapacağım..
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ilkay,
    önerdiğin yere tıkladım ve silme işlemini gördüm.. teşekkürler.. yalnız tüm arkadaşlarım görünmüyor.. bazıları görünüyor..

arkadaşlarına öner işleminide başarıyla gerçekleştirdim
    mavi kısım ince bir çizgi halinde görünüyordu.. üzerine tıkladım tamamı göründü ve arkadaşlarıma önerdim.. teşekkürler..
  16. 09.Ekim.2010, 15:52
    ilkay,
    önerdiğin yere tıkladım ve silme işlemini gördüm.. teşekkürler.. yalnız tüm arkadaşlarım görünmüyor.. bazıları görünüyor..

arkadaşlarına öner işleminide başarıyla gerçekleştirdim
    mavi kısım ince bir çizgi halinde görünüyordu.. üzerine tıkladım tamamı göründü ve arkadaşlarıma önerdim.. teşekkürler..
  17. İLKAY
    11.Ekim.2010, 12:47
    Rica ederim
  18. 11.Ekim.2010, 12:47
    İLKAY
    Misafir
    Rica ederim