Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

9 yaşındaki kızımın benim için yazmış olduğu şiir ''çocuk gözüyle engelli olmak''

http://www.metacafe.com/watch/5275360/ocuk_g_z_yle_engelli_olmak/ Henüz kızım küçük,bana içinden geçenleri söyleyip ses kaydı yaparak sürpriz yapmış.Bizde anı kalsın diye video haline getirmeye karar verdik.:) http://www.izlesene.com/video/cocuk-gozuyle-engelli-olmak/2646157

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: 9 yaşındaki kızımın benim için yazmış olduğu şiir ''çocuk gözüyle engelli olmak''

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5178 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

9 yaşındaki kızımın benim için yazmış olduğu şiir ''çocuk gözüyle engelli olmak''

Henüz kızım küçük,bana içinden geçenleri söyleyip ses kaydı yaparak sürpriz yapmış.Bizde anı kalsın diye video haline getirmeye karar verdik.

http://www.izlesene.com/video/cocuk-...-olmak/2646157
    Konu Defnex tarafından (01.Ekim.2010 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.
  2. 30.Eylül.2010, 23:57

Henüz kızım küçük,bana içinden geçenleri söyleyip ses kaydı yaparak sürpriz yapmış.Bizde anı kalsın diye video haline getirmeye karar verdik.

http://www.izlesene.com/video/cocuk-...-olmak/2646157
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    çok etkilendim çok duygulandım allahım kızını sana bağışlasın
  4. 01.Ekim.2010, 00:20
    çok etkilendim çok duygulandım allahım kızını sana bağışlasın
  5. İLKAY
    01.Ekim.2010, 06:34
    İzlerken gözlerim doldu,ağladım çok etkileyici.. Bu acıları en iyi tarif edenler ve bunlardan en çok etkilenenler aslında çocuklar, bizlerin söyleyemediği çoğu şeyi söyleyebiliyorlar, çoğu zaman bizlerden daha cesur olabiliyorlar. Gizem'e ve sana ömür boyu mutluluklar dilerim..
  6. 01.Ekim.2010, 06:34
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    İzlerken gözlerim doldu,ağladım çok etkileyici.. Bu acıları en iyi tarif edenler ve bunlardan en çok etkilenenler aslında çocuklar, bizlerin söyleyemediği çoğu şeyi söyleyebiliyorlar, çoğu zaman bizlerden daha cesur olabiliyorlar. Gizem'e ve sana ömür boyu mutluluklar dilerim..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar.İşte çocukların minik yüreğinde ne fırtınalar kopuyor.Her dinleyişimde bende göz yaşlarımı tutamıyorum.Hayatımda aldığım en güzel hediye oldu.
  8. 01.Ekim.2010, 07:54
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar.İşte çocukların minik yüreğinde ne fırtınalar kopuyor.Her dinleyişimde bende göz yaşlarımı tutamıyorum.Hayatımda aldığım en güzel hediye oldu.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Adana
    Çocuk kalbi. :'(
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Gizemin Altın gibi kalbinden altın gibi dizeler dökülmüş. Minik bir yüreğin bu derece engelli bilincinde olması çok güzel bir durum. Bu şiiri yazan seslendiren sevgili Gizem kardeşime çok teşekkür eder, yüreğine sağlık diyorum.
  11. 01.Ekim.2010, 08:49
    Gizemin Altın gibi kalbinden altın gibi dizeler dökülmüş. Minik bir yüreğin bu derece engelli bilincinde olması çok güzel bir durum. Bu şiiri yazan seslendiren sevgili Gizem kardeşime çok teşekkür eder, yüreğine sağlık diyorum.
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Yüreğine sağlık minik Gizem.
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Ama youtube olduğu için ben izleyemedim
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Gizem adına ben çok teşekkür ederim..Ayşegül'cüğüm şu linkten de dinleyebilirsin.

çocuk gözüyle engelli olmak | İzlesene.com
  15. 01.Ekim.2010, 09:28
    Gizem adına ben çok teşekkür ederim..Ayşegül'cüğüm şu linkten de dinleyebilirsin.

çocuk gözüyle engelli olmak | İzlesene.com
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Tüylerim diken diken oldu yahu;canım benim,Gizemim,sen hep gülümse bebeğim O minicik bedeninde ne kadar da kocaman bir yürek varmış seninAllah'ım tüm kötülüklerden korusun ikinizi de Defnem,ne mutlu sana cevher gibi bir evlada sahipsin Benim için yanaklarından öp cimcimenin,gerçi pazara ben de canlı canlı öpcem inşaallah
  17. 01.Ekim.2010, 09:42
    Tüylerim diken diken oldu yahu;canım benim,Gizemim,sen hep gülümse bebeğim O minicik bedeninde ne kadar da kocaman bir yürek varmış seninAllah'ım tüm kötülüklerden korusun ikinizi de Defnem,ne mutlu sana cevher gibi bir evlada sahipsin Benim için yanaklarından öp cimcimenin,gerçi pazara ben de canlı canlı öpcem inşaallah

Git 123 Sonuncu