Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kadınlar Zekidir

Kadınlar Zekidir New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir Avukat ile sarışın bir hanım yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanımla yakınlaşmak hem de hoşça vakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor. Kabul görünce oyunu anlatıyor: -Size bir soru soracağım, cevabı bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim. Ve ilk soruyu soruyor: -Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir? kadın tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar

Konuyu değerlendir: Kadınlar Zekidir

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1069 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Kadınlar Zekidir

Kadınlar Zekidir
    New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir Avukat ile sarışın bir hanım yanyana oturuyorlar.
    Avukat hem hanımla yakınlaşmak hem de hoşça vakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor. Kabul görünce oyunu anlatıyor:
    -Size bir soru soracağım, cevabı bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim.
    Ve ilk soruyu soruyor:
    -Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir? kadın tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar çıkarıp adama uzatmış ..
    Soru sorma sırası sarışına gelmiş:
    -Tepeye 3 ayakla tırmanip 4 ayakla aşağı inen şey nedir?
    Adam dakikalarca düşünmüş ... Yanıtı bulamamış.. Cüzdanından 50 dolar çıkarıp kadına uzatmış. Kadın parayı kibarca alıp çantasına koyarken avukat merakla sormuş:
    -Cevap ne?
    Kadın tek kelime etmeden çantasını açmış ve 5 dolar çıkarıp adama uzatmış .... çünki sorduğu sorunun bir cevabı yokmuş ama 10 dolar kaybedip 50 dolar kazanmış kadınların zekiliğini bir kere daha kanıtlamış
  2. 30.Eylül.2010, 22:24
    Kadınlar Zekidir
    New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir Avukat ile sarışın bir hanım yanyana oturuyorlar.
    Avukat hem hanımla yakınlaşmak hem de hoşça vakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor. Kabul görünce oyunu anlatıyor:
    -Size bir soru soracağım, cevabı bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim.
    Ve ilk soruyu soruyor:
    -Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir? kadın tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar çıkarıp adama uzatmış ..
    Soru sorma sırası sarışına gelmiş:
    -Tepeye 3 ayakla tırmanip 4 ayakla aşağı inen şey nedir?
    Adam dakikalarca düşünmüş ... Yanıtı bulamamış.. Cüzdanından 50 dolar çıkarıp kadına uzatmış. Kadın parayı kibarca alıp çantasına koyarken avukat merakla sormuş:
    -Cevap ne?
    Kadın tek kelime etmeden çantasını açmış ve 5 dolar çıkarıp adama uzatmış .... çünki sorduğu sorunun bir cevabı yokmuş ama 10 dolar kaybedip 50 dolar kazanmış kadınların zekiliğini bir kere daha kanıtlamış
    Twitter Facebook Google+