Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Yöneten erkekler

yöneten erkekler Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: - Erkekler 2 sıra olsun, bir sırada kadınlar tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada kadınları yöneten erkekler... Ayrıca bütün kadınları cennete aldım, onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi... Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki kadınlar tarafından yönetilen erkeklerin sırası 100 km. uzun. Ama kadınları yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam

Konuyu değerlendir: Yöneten erkekler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1226 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Yöneten erkekler

yöneten erkekler
    Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: - Erkekler 2 sıra olsun, bir sırada kadınlar tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada kadınları yöneten erkekler... Ayrıca bütün kadınları cennete aldım, onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi...
    Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki kadınlar tarafından yönetilen erkeklerin sırası 100 km. uzun. Ama kadınları yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor. Tanrı diğer sıradakilere çok kızar:
    - Kendinizden utanın!.. Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bak, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz... Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor... Ondan ders alın!.. Oğlum, anlat bunlara, ne yaptın da
    kadınları yöneten erkekler' sırasında bir tek sen oldun?..
    Ve adam cevap verir:
    - Bilmem... eşim bana burda durmamı söyledi..
  2. 30.Eylül.2010, 22:07
    yöneten erkekler
    Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: - Erkekler 2 sıra olsun, bir sırada kadınlar tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada kadınları yöneten erkekler... Ayrıca bütün kadınları cennete aldım, onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi...
    Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki kadınlar tarafından yönetilen erkeklerin sırası 100 km. uzun. Ama kadınları yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor. Tanrı diğer sıradakilere çok kızar:
    - Kendinizden utanın!.. Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bak, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz... Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor... Ondan ders alın!.. Oğlum, anlat bunlara, ne yaptın da
    kadınları yöneten erkekler' sırasında bir tek sen oldun?..
    Ve adam cevap verir:
    - Bilmem... eşim bana burda durmamı söyledi..
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    ))))))))))))
    :ddddddd
  4. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    eva tek erkek oda eşi istedi için orda umarım beğenmişindir ben çok güldüm okuduğumda
  5. 30.Eylül.2010, 22:38
    eva tek erkek oda eşi istedi için orda umarım beğenmişindir ben çok güldüm okuduğumda
  6. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    harika hemde nasıl beğenmem
    teşekkürler paylaşım için..
  7. 30.Eylül.2010, 22:44
    harika hemde nasıl beğenmem
    teşekkürler paylaşım için..