Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Didim Engelliler Derneği’nden Engellilere Kurs Hizmeti

http://www.medya73.com/images/contents/didim-engelliler-derneginden-engellilere-kurs-hizmeti-296238.jpg Didim Engelliler Derneği\'nden Engellilere Kurs Hizmeti Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından Ekim-Kasım-Aralık ayını kapsayan 3 aylık dönemde engellilere yönelik çeşitli kurslar düzenlenecek. Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından Ekim-Kasım-Aralık ayını kapsayan 3 aylık dönemde engellilere yönelik çeşitli kurslar düzenlenecek. Geçtiğimiz aylarda birçok çalışma

Konuyu değerlendir: Didim Engelliler Derneği’nden Engellilere Kurs Hizmeti

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2044 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Didim Engelliler Derneği’nden Engellilere Kurs Hizmeti

Didim Engelliler Derneği\'nden Engellilere Kurs Hizmeti

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından Ekim-Kasım-Aralık ayını kapsayan 3 aylık dönemde engellilere yönelik çeşitli kurslar düzenlenecek.

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından Ekim-Kasım-Aralık ayını kapsayan 3 aylık dönemde engellilere yönelik çeşitli kurslar düzenlenecek.
    Geçtiğimiz aylarda birçok çalışma gerçekleştiren Didim ve Yöresi Engelliler Derneği, yeni dernek merkezinin açılışından sonra ilçede yaşayan engelli vatandaşlara yönelik çalışmalarına başladı. Hasır Örme El Sanatları Kurslarıyla ilgili olarak yeni dönem etkinliklerini Ekim-Kasım-Aralık ayında başlayacak olan dernek, üç ay sürecek olan kursları Pazar günleri dernek merkezinde gerçekleştirecek. Kurslar ise Geçtiğimiz yıllarda Akköy\'de açılmış olan kurslarda yirmiye yakın kursiyer yetiştiren 45 yıllık Eğitmen Hasan Çetin tarafından verilecek.
    Engelli gençler için düzenlenen kurslara istek olduğu takdirde diğer gönüllüler de katılabileceği öğrenilirken kurslarda yapılan eserler dönem sonunda sergiyle beğeniye sunulacak. Kurslara katılmak isteyenler derneğin 811 38 84 numaralı telefonundan bilgi alabilecek.

kaynak
  2. 30.Eylül.2010, 19:19

Didim Engelliler Derneği\'nden Engellilere Kurs Hizmeti

Geçtiğimiz aylarda birçok çalışma gerçekleştiren Didim ve Yöresi Engelliler Derneği, yeni dernek merkezinin açılışından sonra ilçede yaşayan engelli vatandaşlara yönelik çalışmalarına başladı. Hasır Örme El Sanatları Kurslarıyla ilgili olarak yeni dönem etkinliklerini Ekim-Kasım-Aralık ayında başlayacak olan dernek, üç ay sürecek olan kursları Pazar günleri dernek merkezinde gerçekleştirecek. Kurslar ise Geçtiğimiz yıllarda Akköy\'de açılmış olan kurslarda yirmiye yakın kursiyer yetiştiren 45 yıllık Eğitmen Hasan Çetin tarafından verilecek.
    Engelli gençler için düzenlenen kurslara istek olduğu takdirde diğer gönüllüler de katılabileceği öğrenilirken kurslarda yapılan eserler dönem sonunda sergiyle beğeniye sunulacak. Kurslara katılmak isteyenler derneğin 811 38 84 numaralı telefonundan bilgi alabilecek.

kaynak
    Twitter Facebook Google+