Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Yüzde 80 Çalışamaz Raporuyla Yardım Alamıyor

http://www.medya73.com/images/contents/yuzde-80-calisamaz-raporuyla-yardim-alamiyor-363703.jpg Yüzde 80 Çalışamaz Raporuyla Yardım Alamıyor Askerliğini yaparken yaralanan Batmanlı Hayrettin Erin, özürlü raporu bulunmasına rağmen kendisine evde bakım desteği verilmediğini ve kurum kapılarından geri çevrildiğini belirtti. BATMAN - 1999 yılında askerliğini görevini yaptığı Sivas’ta vücuduna 3 kanas mermisi isabet eden Batmanlı Hayrettin Erin, mağdur duruma düştü. Vücudundaki mermiler

Konuyu değerlendir: Yüzde 80 Çalışamaz Raporuyla Yardım Alamıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1612 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Sponsorlu Bağlantılar

Askerliğini yaparken yaralanan Batmanlı Hayrettin Erin, özürlü raporu bulunmasına rağmen kendisine evde bakım desteği verilmediğini ve kurum kapılarından geri çevrildiğini belirtti.

BATMAN - 1999 yılında askerliğini görevini yaptığı Sivas’ta vücuduna 3 kanas mermisi isabet eden Batmanlı Hayrettin Erin, mağdur duruma düştü. Vücudundaki mermiler nedeniyle Şizofreni hastalığına yakalanan Hayrettin Erin, yüzde 80 çalışamaz ve iş yapamaz raporu almasına rağmen kendisine sosyal hizmetler kurumundan destek verilmediğini iddia etti.

Genelkurmay Başkanlığı tarafından kendisine verilen Şeref Madalyasını iade etme niyetinde olduğunu belirten Hayrettin Erin, Sosyal Yardımlaşma Vakfı kapısından geri çevrildiğini belirterek, kendisine sahip çıkılmamasından yakındı.

Özürlü durumuna göre yüzde 80 çalışamaz raporu alan Hayrettin Erin, yetkililerin kendisine yardımcı olmasını istedi. (Muhyeddin Beyca – İLKHA)

kaynak
  2. 30.Eylül.2010, 14:49
    Sponsorlu Bağlantılar

Askerliğini yaparken yaralanan Batmanlı Hayrettin Erin, özürlü raporu bulunmasına rağmen kendisine evde bakım desteği verilmediğini ve kurum kapılarından geri çevrildiğini belirtti.

BATMAN - 1999 yılında askerliğini görevini yaptığı Sivas’ta vücuduna 3 kanas mermisi isabet eden Batmanlı Hayrettin Erin, mağdur duruma düştü. Vücudundaki mermiler nedeniyle Şizofreni hastalığına yakalanan Hayrettin Erin, yüzde 80 çalışamaz ve iş yapamaz raporu almasına rağmen kendisine sosyal hizmetler kurumundan destek verilmediğini iddia etti.

Genelkurmay Başkanlığı tarafından kendisine verilen Şeref Madalyasını iade etme niyetinde olduğunu belirten Hayrettin Erin, Sosyal Yardımlaşma Vakfı kapısından geri çevrildiğini belirterek, kendisine sahip çıkılmamasından yakındı.

Özürlü durumuna göre yüzde 80 çalışamaz raporu alan Hayrettin Erin, yetkililerin kendisine yardımcı olmasını istedi. (Muhyeddin Beyca – İLKHA)

kaynak
    Twitter Facebook Google+