Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Polis olmak isteyenlere müjde

Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle erkek ve kadın adaylarda yaş sınırı değiştirildi. Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, daha önce askerliğini yapmamış erkekler ile kadın adaylar için 27 olan yaş sınırı 28'e, askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 29 olan yaş sınırı ise 30'a çıkarıldı. Polis olmak isteyenlere müjde

Konuyu değerlendir: Polis olmak isteyenlere müjde

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1149 kez incelendi.

1. Hayat Sevince Güzel
    28.Eylül.2010, 18:21

Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle erkek ve kadın adaylarda yaş sınırı değiştirildi.
    Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, daha önce askerliğini yapmamış erkekler ile kadın adaylar için 27 olan yaş sınırı 28'e, askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 29 olan yaş sınırı ise 30'a çıkarıldı.

2. 28.Eylül.2010, 18:21
    Hayat Sevince Güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat Sevince Güzel
    Misafir
    Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle erkek ve kadın adaylarda yaş sınırı değiştirildi.
    Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, daha önce askerliğini yapmamış erkekler ile kadın adaylar için 27 olan yaş sınırı 28'e, askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 29 olan yaş sınırı ise 30'a çıkarıldı.

Twitter Facebook Google+