Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İstanbul ampute futbol takımı sezonu 6-0 galibiyetle açtı

http://www.nethabercilik.com/images/other/ampute-futbol-super-ligi-20091004A04100DD-01.jpg İSTANBUL AMPUTE FUTBOL TAKIMI SEZONU 6-0 GALİBİYETLE AÇTI İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı 2010 -2011 sezonunu deplasmanda Malatya Ayyıldız Ampute Futbol Takımını 6-0 Mağlup ederek başladı . Maç Malatya Üniversitesi İnönü stdanında 26.09.10 Pazar günü ampulans ve sağlık görevlilerinin 20 dk geç gelmesinden dolayı saat 12:20 Başladı .Bütün olumsuzuklara rağmen

Konuyu değerlendir: İstanbul ampute futbol takımı sezonu 6-0 galibiyetle açtı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2311 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul

İstanbul ampute futbol takımı sezonu 6-0 galibiyetle açtı

İSTANBUL AMPUTE FUTBOL TAKIMI SEZONU 6-0 GALİBİYETLE AÇTI

İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı 2010 -2011 sezonunu deplasmanda Malatya Ayyıldız Ampute Futbol Takımını 6-0 Mağlup ederek başladı .

Maç Malatya Üniversitesi İnönü stdanında 26.09.10 Pazar günü ampulans ve sağlık görevlilerinin 20 dk geç gelmesinden dolayı saat 12:20 Başladı .Bütün olumsuzuklara rağmen Maç düdüğü çalmasıyla beraber İSÖS sk maça hızlı ve baskın başladı ilerleyen dakikalarda takımın Gazi yldızlarından Denizin gölüyle İSÖS sk 1-0 üstünlüğü sağladı .Ardından Baskın bir oyun sergileyen İSÖS sk Malatya Ayyıldız takının defasınnı kapatmasına rağmen 2. Gol Ampute Futbol Milli Takımında Oynayan İsmail den geldi İSÖS sk ev sahibi Ayyıldız sk karşısında 2-0 öne geçti .İstanbul Özürlüler sk genç yıldızlarından Serkan ın golüyle üçleyen maç skoru İstanbul Ekibini Maltya Karşısında Baskın bir oyun sergilemesine meydan verdi 3 golde İSÖS sk oyuncularından Ampute Milli takım forması giyen genç yıldız Hüseyin Türkmenden geldi .İstanbul Özürlüler Spor Kulübü -Malatya Ayyıldız ekibini kendi evinde 6-0 Mağlup etti.
  2. 27.Eylül.2010, 14:53

İSTANBUL AMPUTE FUTBOL TAKIMI SEZONU 6-0 GALİBİYETLE AÇTI

İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı 2010 -2011 sezonunu deplasmanda Malatya Ayyıldız Ampute Futbol Takımını 6-0 Mağlup ederek başladı .

Maç Malatya Üniversitesi İnönü stdanında 26.09.10 Pazar günü ampulans ve sağlık görevlilerinin 20 dk geç gelmesinden dolayı saat 12:20 Başladı .Bütün olumsuzuklara rağmen Maç düdüğü çalmasıyla beraber İSÖS sk maça hızlı ve baskın başladı ilerleyen dakikalarda takımın Gazi yldızlarından Denizin gölüyle İSÖS sk 1-0 üstünlüğü sağladı .Ardından Baskın bir oyun sergileyen İSÖS sk Malatya Ayyıldız takının defasınnı kapatmasına rağmen 2. Gol Ampute Futbol Milli Takımında Oynayan İsmail den geldi İSÖS sk ev sahibi Ayyıldız sk karşısında 2-0 öne geçti .İstanbul Özürlüler sk genç yıldızlarından Serkan ın golüyle üçleyen maç skoru İstanbul Ekibini Maltya Karşısında Baskın bir oyun sergilemesine meydan verdi 3 golde İSÖS sk oyuncularından Ampute Milli takım forması giyen genç yıldız Hüseyin Türkmenden geldi .İstanbul Özürlüler Spor Kulübü -Malatya Ayyıldız ekibini kendi evinde 6-0 Mağlup etti.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ampute aslanlarının tümü yüreğimizde ama benim favorim,

İSTANBUL AMPUTE FUTBOL TAKIMI..

yürekten kutluyorum ayhan.. başarılar, başarılar, başarılar
  4. 27.Eylül.2010, 15:02
    ampute aslanlarının tümü yüreğimizde ama benim favorim,

İSTANBUL AMPUTE FUTBOL TAKIMI..

yürekten kutluyorum ayhan.. başarılar, başarılar, başarılar
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    Başarımızı siz değerli gönül dostlarımla paylaşmak bana ayrı bir mutuluk veriyor..Bu mutluluğun temelinde yatan gücü sizden alıyorum ve
    başarımızı sizlere hediye ediyorum....

6. 27.Eylül.2010, 15:16
    Başarımızı siz değerli gönül dostlarımla paylaşmak bana ayrı bir mutuluk veriyor..Bu mutluluğun temelinde yatan gücü sizden alıyorum ve
    başarımızı sizlere hediye ediyorum....

7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Çok sevindim Ayhan.Daha nice başarılara imza atacağınıza gönülden inanıyorum.Tebrik ediyorum sizleri.
  8. 27.Eylül.2010, 15:19
    Çok sevindim Ayhan.Daha nice başarılara imza atacağınıza gönülden inanıyorum.Tebrik ediyorum sizleri.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    tebrikler başarılarınızın devamını bekliyoruz...
  10. 27.Eylül.2010, 15:28
    tebrikler başarılarınızın devamını bekliyoruz...
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    başarılarınız başarılarımız ayhan.. sizlerle ve hediyemizle gurur duyuyoruz..
  12. 27.Eylül.2010, 15:48
    başarılarınız başarılarımız ayhan.. sizlerle ve hediyemizle gurur duyuyoruz..
  13. Antivirüs
    27.Eylül.2010, 15:51
    tebrik ederim kardeşlerim.
  14. 27.Eylül.2010, 15:51
    Antivirüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antivirüs
    Misafir
    tebrik ederim kardeşlerim.