Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Vermezsen verme

vermesen verme bir adam agacin ustunde oturup karsidaki dereye bakarken baska bir adam gelir agacin altina namaz kilar namazdan sonra dua eder YUCE TANRIM SEN BUYUK SUN YAREBBIM ne olur sun bana bir ev,bir Araba ve 10 milyar para nasib eyle YAREBBIM agacin ustun de duran adamda vermeeeeeem der ozaman sadece ev ve arabayi ver adam yine vermeeeem der ozaman sadece evi ver ne olursun YAREBBIM sen buyuk sun adam yine vermeeem der oda amaaan vermesen vermee bende namazkilarken abdes almamistim

Konuyu değerlendir: Vermezsen verme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1111 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Vermezsen verme

Sponsorlu Bağlantılar

vermesen verme
    bir adam agacin ustunde oturup karsidaki dereye bakarken baska bir adam gelir agacin altina namaz kilar namazdan sonra dua eder YUCE TANRIM SEN BUYUK SUN YAREBBIM ne olur sun bana bir ev,bir Araba ve 10 milyar para nasib eyle YAREBBIM agacin ustun de duran adamda vermeeeeeem der ozaman sadece ev ve arabayi ver adam yine vermeeeem der ozaman sadece evi ver ne olursun YAREBBIM sen buyuk sun adam yine vermeeem der oda amaaan vermesen vermee bende namazkilarken abdes almamistim zaten.
  2. 23.Eylül.2010, 22:58
    Sponsorlu Bağlantılar

vermesen verme
    bir adam agacin ustunde oturup karsidaki dereye bakarken baska bir adam gelir agacin altina namaz kilar namazdan sonra dua eder YUCE TANRIM SEN BUYUK SUN YAREBBIM ne olur sun bana bir ev,bir Araba ve 10 milyar para nasib eyle YAREBBIM agacin ustun de duran adamda vermeeeeeem der ozaman sadece ev ve arabayi ver adam yine vermeeeem der ozaman sadece evi ver ne olursun YAREBBIM sen buyuk sun adam yine vermeeem der oda amaaan vermesen vermee bende namazkilarken abdes almamistim zaten.
    Twitter Facebook Google+