Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

[YENİ] Kök Hücre Tedavisine Yönelik Yeni Girişimimize Destek Olalım

Değerli Üyelerimiz aşağıda örneği bulunan yazımızı kök hücre konusunda yapılan işlemlerin hızlanması ve konumuzun gündemde kalması için ilgili kurumlara mail atmamız gerekmektedir. Sabim:e-Sağlık Bilgi ve İletişim Portalı Bimer:BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Ankara İl Sağlık Müdürlüğü:ankara@saglik.gov.tr İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü: istanbul@saglik.gov.tr İzmir İl Sağlık Müdürlüğü: izmirsm@saglik.gov.tr Başbakanlık : bimer@basbakanlik.gov.tr

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: [YENİ] Kök Hücre Tedavisine Yönelik Yeni Girişimimize Destek Olalım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3780 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

[YENİ] Kök Hücre Tedavisine Yönelik Yeni Girişimimize Destek Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Üyelerimiz aşağıda örneği bulunan yazımızı kök hücre konusunda yapılan işlemlerin hızlanması ve konumuzun gündemde kalması için ilgili kurumlara mail atmamız gerekmektedir.
    Sabim:e-Sağlık Bilgi ve İletişim Portalı
    Bimer:BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
    Ankara İl Sağlık Müdürlüğü:ankara@saglik.gov.tr
    İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü: istanbul@saglik.gov.tr
    İzmir İl Sağlık Müdürlüğü: izmirsm@saglik.gov.tr
    Başbakanlık : bimer@basbakanlik.gov.tr

Alıntı
    Sayın Yetkili ;
    Türkiye'deki kök hücre nakli çalışmalarının insan denemeli faz-1,faz-2 faz-3. Evrelerinin ve kök hücre naklinden sonra gelişen red sorununu hem önleyen hem de tedavi edebilen mekanizmal kök hücre naklinin hangi aşamada olduğunu ve bundan sonraki aşamaların ne hızda ilerleme olacağı hakkında tek umut olarak kök hücre nakli görülmektedir. Kök hücre nakli konusunda umutla gelişmeleri bekleyen 150 bin omurilik felçli insanımızın umutlarının, umut tacirlerinin eline düşmemesi,rant kapısı olmaması ve hem umutlarının hem de yaşamlarının kararmaması için,

Sizlerden ricamız bu nakil aşamasının bir an önce sonuçlanması için gereken düzenleme ve girişimlerin yapılması ve bizlere bu konuda aydınlatıcı bir açıklama yapılmasını istiyoruz.
    Konuya göstereceğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

2. 23.Eylül.2010, 21:58
    Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Üyelerimiz aşağıda örneği bulunan yazımızı kök hücre konusunda yapılan işlemlerin hızlanması ve konumuzun gündemde kalması için ilgili kurumlara mail atmamız gerekmektedir.
    Sabim:e-Sağlık Bilgi ve İletişim Portalı
    Bimer:BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
    Ankara İl Sağlık Müdürlüğü:ankara@saglik.gov.tr
    İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü: istanbul@saglik.gov.tr
    İzmir İl Sağlık Müdürlüğü: izmirsm@saglik.gov.tr
    Başbakanlık : bimer@basbakanlik.gov.tr

Alıntı
    Sayın Yetkili ;
    Türkiye'deki kök hücre nakli çalışmalarının insan denemeli faz-1,faz-2 faz-3. Evrelerinin ve kök hücre naklinden sonra gelişen red sorununu hem önleyen hem de tedavi edebilen mekanizmal kök hücre naklinin hangi aşamada olduğunu ve bundan sonraki aşamaların ne hızda ilerleme olacağı hakkında tek umut olarak kök hücre nakli görülmektedir. Kök hücre nakli konusunda umutla gelişmeleri bekleyen 150 bin omurilik felçli insanımızın umutlarının, umut tacirlerinin eline düşmemesi,rant kapısı olmaması ve hem umutlarının hem de yaşamlarının kararmaması için,

Sizlerden ricamız bu nakil aşamasının bir an önce sonuçlanması için gereken düzenleme ve girişimlerin yapılması ve bizlere bu konuda aydınlatıcı bir açıklama yapılmasını istiyoruz.
    Konuya göstereceğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    sabim, bimer, istanbul il sağlık müdürlüğüne gönderebildim.. diğerleri açılmadı..
  4. 23.Eylül.2010, 22:25
    sabim, bimer, istanbul il sağlık müdürlüğüne gönderebildim.. diğerleri açılmadı..
  5. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Nereden
    İstanbul
    gayretleriniz için çok teşekkür ederiz.hemen yazıyı görür görmez kopyalayıp heryere mail attım.
  6. 24.Eylül.2010, 10:30
    gayretleriniz için çok teşekkür ederiz.hemen yazıyı görür görmez kopyalayıp heryere mail attım.
  7. PuSaT
    24.Eylül.2010, 10:43
    bende ılgılı kurumlara mailimi attım.umarım ıstedıklerınız olur.
  8. 24.Eylül.2010, 10:43
    PuSaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PuSaT
    Misafir
    bende ılgılı kurumlara mailimi attım.umarım ıstedıklerınız olur.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Tüm linklere mail attım.Ayrıca fazladan olsun diyede şu linkede mail gönderdim..http://www.akim.akparti.org.tr:8888/...svuruGiris.jsp
  10. 24.Eylül.2010, 12:26
    Tüm linklere mail attım.Ayrıca fazladan olsun diyede şu linkede mail gönderdim..http://www.akim.akparti.org.tr:8888/...svuruGiris.jsp
  11. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    bende destek için mailleri gönderdim.
  12. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    ÜRGÜP/NEVŞEHİR
    linklre bende postaladım birde arkadaşlar herkes bulunduğu ilin sağlık müdürlüğüne gönderirse iyi olur:::
  13. 24.Eylül.2010, 13:32
    linklre bende postaladım birde arkadaşlar herkes bulunduğu ilin sağlık müdürlüğüne gönderirse iyi olur:::
  14. SPK
    24.Eylül.2010, 14:30
    gönderdim hadi hayırlısı artık.
  15. 24.Eylül.2010, 14:30
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
    gönderdim hadi hayırlısı artık.
  16. aybüke80
    24.Eylül.2010, 21:35
    bir destekte benden
  17. 24.Eylül.2010, 21:35
    aybüke80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aybüke80
    Misafir
    bir destekte benden
  18. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

Hadi arkadaşlar, ne kadar çok mail atarsak o kadar baskı yapmış olacağız.Maillerimize yine olumsuz cevap gelirse yine pes etmeyip yeni bir yazı daha hazırlayıp göndereceğiz.Mücadeleyi bırakmayıp hükümete bu konuda baskı yapmaya devam edeceğiz.Hep birlikte,el ele..Yaşam kalitemizi arttırmak hepimizin en doğal hakkı.!!!
  19. 24.Eylül.2010, 23:24
    Sponsorlu Bağlantılar

Hadi arkadaşlar, ne kadar çok mail atarsak o kadar baskı yapmış olacağız.Maillerimize yine olumsuz cevap gelirse yine pes etmeyip yeni bir yazı daha hazırlayıp göndereceğiz.Mücadeleyi bırakmayıp hükümete bu konuda baskı yapmaya devam edeceğiz.Hep birlikte,el ele..Yaşam kalitemizi arttırmak hepimizin en doğal hakkı.!!!

Git 123 Sonuncu