Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Eğitim Sistemi Enkaz Haline Getirildi

http://www.kanaletv.com.tr/images/sonkullanici/halit_ates.jpg 2010-2011 Eğitim Öğretim Döneminin başlaması nedeniyle bir basın toplantısı düzenleyen Eğitim Sen Şube Başkanı Halit Ateş Eğitim sisteminin enkaz haline getirildiğini söyledi. Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Halit Ateş 2010-2011 Eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle basın açıklaması yaptı. Ateş yaptığı basın açıklamasında yeni eğitim öğretim dönemi sorunlar içinde başladığını belirterek, öğretmen sıkıntısının vekil

Konuyu değerlendir: Eğitim Sistemi Enkaz Haline Getirildi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1266 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Eğitim Sistemi Enkaz Haline Getirildi

Sponsorlu Bağlantılar

2010-2011 Eğitim Öğretim Döneminin başlaması nedeniyle bir basın toplantısı düzenleyen Eğitim Sen Şube Başkanı Halit Ateş Eğitim sisteminin enkaz haline getirildiğini söyledi.

Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Halit Ateş 2010-2011 Eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle basın açıklaması yaptı.

Ateş yaptığı basın açıklamasında yeni eğitim öğretim dönemi sorunlar içinde başladığını belirterek, öğretmen sıkıntısının vekil öğretmenlikle gidermeye çalışıldığını söyledi.

Eğitimin giderlerinin Velilerin sırtına yük yapıldığını belirten Ateş, Eğitim şartlarının gerektiği gibi yerine getirilmediğini ve okullarda gerekli araç ve gerecin bulunmadığını belitti.

Ücretsiz olarak ders kitaplarının dağıtımını eleştiren Ateş, bu dağıtımı iktidar partisinin siyasi bir malzeme olarak kullandığını ifade etti.

Ateş, Türkiye’de 8 Milyona yakın engelli vatandaşın olduğunu belirterek, bu engelli vatandaşların yeterince eğitim hakkına sahip olmadığını savundu.

kaynak
  2. 20.Eylül.2010, 23:26
    Sponsorlu Bağlantılar

2010-2011 Eğitim Öğretim Döneminin başlaması nedeniyle bir basın toplantısı düzenleyen Eğitim Sen Şube Başkanı Halit Ateş Eğitim sisteminin enkaz haline getirildiğini söyledi.

Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Halit Ateş 2010-2011 Eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle basın açıklaması yaptı.

Ateş yaptığı basın açıklamasında yeni eğitim öğretim dönemi sorunlar içinde başladığını belirterek, öğretmen sıkıntısının vekil öğretmenlikle gidermeye çalışıldığını söyledi.

Eğitimin giderlerinin Velilerin sırtına yük yapıldığını belirten Ateş, Eğitim şartlarının gerektiği gibi yerine getirilmediğini ve okullarda gerekli araç ve gerecin bulunmadığını belitti.

Ücretsiz olarak ders kitaplarının dağıtımını eleştiren Ateş, bu dağıtımı iktidar partisinin siyasi bir malzeme olarak kullandığını ifade etti.

Ateş, Türkiye’de 8 Milyona yakın engelli vatandaşın olduğunu belirterek, bu engelli vatandaşların yeterince eğitim hakkına sahip olmadığını savundu.

kaynak
    Twitter Facebook Google+