Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Diyelim ki Ben Bir Balığım

Diyelim ki balıkmışım ben, Sen de balıkçı. ikimizde biliriz Sineğe bile kıyamazsın Öyle boş oltayı atarsın denize, Bilirsin salak oLmadığımı, Ama aşık olduğumu bilmezsin. Ben sana inat yakalanirim. Şaşırırsın, nerden çıktı bu diye Istedigin balık degil ki, Oturmak iskelede. Mecbur çekersin yukarıya. Acı çekiyorum ne de olsa. Dedim ya kıyamazsın... Uzanırım avuçlarına. Dudaklarıma dokunursun, iğneyi çıkartacaksın ya, Yoksa sevdiğinden falan degil... Bilirim senin yaninda Yaşayamayacağımı.

Konuyu değerlendir: Diyelim ki Ben Bir Balığım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1433 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    ÜRGÜP/NEVŞEHİR

Diyelim ki Ben Bir Balığım

Sponsorlu Bağlantılar

Diyelim ki balıkmışım ben, Sen de balıkçı.
    ikimizde biliriz Sineğe bile kıyamazsın Öyle boş oltayı atarsın denize,
    Bilirsin salak oLmadığımı, Ama aşık olduğumu bilmezsin.
    Ben sana inat yakalanirim. Şaşırırsın, nerden çıktı bu diye Istedigin balık degil ki, Oturmak iskelede. Mecbur çekersin yukarıya. Acı çekiyorum ne de olsa.
    Dedim ya kıyamazsın... Uzanırım avuçlarına. Dudaklarıma dokunursun, iğneyi çıkartacaksın ya, Yoksa sevdiğinden falan degil...
    Bilirim senin yaninda Yaşayamayacağımı. Sen de bilirsin, Öldürmeye kıyamazsın, Bakarsın avucundaki aptal balığa, Ben de sana...
    Sonra beni kurtarmayı seçersin, Ben avuçlarında ölmeyi Seçmiştim oysa... Bırakırsın denize. Yüzünde kahraman gülümseme. Hayat kurtardın ya biraz önce. Sessizce boğulurken mavilerde Son kez bakarım iskeleye, iskeledeki balıkçıya, Sen de kurtardığın balığına...

alıntı
  2. 19.Eylül.2010, 15:20
    Sponsorlu Bağlantılar

Diyelim ki balıkmışım ben, Sen de balıkçı.
    ikimizde biliriz Sineğe bile kıyamazsın Öyle boş oltayı atarsın denize,
    Bilirsin salak oLmadığımı, Ama aşık olduğumu bilmezsin.
    Ben sana inat yakalanirim. Şaşırırsın, nerden çıktı bu diye Istedigin balık degil ki, Oturmak iskelede. Mecbur çekersin yukarıya. Acı çekiyorum ne de olsa.
    Dedim ya kıyamazsın... Uzanırım avuçlarına. Dudaklarıma dokunursun, iğneyi çıkartacaksın ya, Yoksa sevdiğinden falan degil...
    Bilirim senin yaninda Yaşayamayacağımı. Sen de bilirsin, Öldürmeye kıyamazsın, Bakarsın avucundaki aptal balığa, Ben de sana...
    Sonra beni kurtarmayı seçersin, Ben avuçlarında ölmeyi Seçmiştim oysa... Bırakırsın denize. Yüzünde kahraman gülümseme. Hayat kurtardın ya biraz önce. Sessizce boğulurken mavilerde Son kez bakarım iskeleye, iskeledeki balıkçıya, Sen de kurtardığın balığına...

alıntı
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    güzel bir yazı.. çok beğendim..
    bugünkü ruh halimle (aptal balığım) diyebilirim.. teşekkürler zekak..
  4. 19.Eylül.2010, 15:31
    güzel bir yazı.. çok beğendim..
    bugünkü ruh halimle (aptal balığım) diyebilirim.. teşekkürler zekak..
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

Çok güzel bir yazıymış...Teşekkürler zekak...
  6. 23.Eylül.2010, 10:05
    Sponsorlu Bağlantılar

Çok güzel bir yazıymış...Teşekkürler zekak...