Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Cep`ten İnternet

Bir coğunuz biliyorsunuz benim cepten nete qirdiqimi. Dilim döndügünce biraz anlatayım belki yararlanmak isteyen olur. Hattınızdan müşteri temsilcisi arayarak aylık yada haftalık net alırsınız. TURKCELL aylık 15TL civarı 100MB, haftalık 5TL 50MB. VODAFONE aylık 7,99TL ye sınırsız(mb sınırı yok, tavsiye edrm ) AVEA hakkında pek bilqiye sahip deqilim. Muşt temsilcisi arayıp bilqi alabilirsiniz. Aylık yada haftalık Net paket aldıqınızda telefonunuzda bulunan servisler bölümùne google

Konuyu değerlendir: Cep`ten İnternet

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1593 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum

Cep internetiyle Nasıl Sitelere(forum) Girilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir coğunuz biliyorsunuz benim cepten nete qirdiqimi. Dilim döndügünce biraz anlatayım belki yararlanmak isteyen olur.
    Hattınızdan müşteri temsilcisi arayarak aylık yada haftalık net alırsınız.
    TURKCELL aylık 15TL civarı 100MB, haftalık 5TL 50MB.
    VODAFONE aylık 7,99TL ye sınırsız(mb sınırı yok, tavsiye edrm )
    AVEA hakkında pek bilqiye sahip deqilim. Muşt temsilcisi arayıp bilqi alabilirsiniz.
    Aylık yada haftalık Net paket aldıqınızda telefonunuzda bulunan servisler bölümùne google adresini(yer imi) ekleyin(www.google.com.tr). Ve artık googleden istedıqınız her yere qidebilir ögrenebilirsinız..

Eger üye olduğunuz siteler varsa daha hızlı forumlara qirmek yorum yapmak icin google adresinden Opera mini yazıp aramadan sonra karşınıza çıkan -Cep tel icin internet tarayıcısı- kısmını tıklayın ve opera mini proğramı indir kısmını tıklayın. İndirme esnasında program sizin ceptelf markasınızı tespıt eder ve ona uygun indirilir.. İndirme işlemi tamamlandığında proğramınız buyuk ihtimalle uygulamalar bölümüne iner.
    Çok hızlı bir proğramdır. Ordan foruma qirdiqinizde PC den farksız hissedersiniz kendinizi.

Opera mini 4.2 ôzellikleri:
    Bölge seçimi özelliklerini sunan bu proğram internet siteleri icin cok uygun ve şebekeye göre hızı da değişkenlik gösterir.
    Aşaqı yukarı sağa sola kaydırmalar için tuşları kullanmanıza olanak sağlak.
    2 yukarı
    4 sola
    6 sağa
    8 aşaqı
    5 yakınlaştırma uzaklaştırma

Yorumum:
    Evde pc olmayıpta üye olduğu siteler olan arkadaşlar günlük en az 3 5 saatini cafelerde geçirir. Aylık yapar minimun 100tl. Gunlu 1saat cafeye takılsa ayda yapar 30TL. Ama opera mini sayeşinde cùzi bir miktarda ve istediqiniz heryerde sitenize qirebilirsiniz.
    Ben cok memnunum. Pc de almama gerek yok..

Hadi bakalım kolay gelsin..

NOT : Cep telefonunuz internete uygun olması gerekir(servisler yada tarayıcı olması gerek. Düşük kalite telf uygun olmayabilir)
    Konu GöKMeN tarafından (28.Temmuz.2010 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
  2. 29.Haziran.2010, 12:35
    Sponsorlu Bağlantılar

Bir coğunuz biliyorsunuz benim cepten nete qirdiqimi. Dilim döndügünce biraz anlatayım belki yararlanmak isteyen olur.
    Hattınızdan müşteri temsilcisi arayarak aylık yada haftalık net alırsınız.
    TURKCELL aylık 15TL civarı 100MB, haftalık 5TL 50MB.
    VODAFONE aylık 7,99TL ye sınırsız(mb sınırı yok, tavsiye edrm )
    AVEA hakkında pek bilqiye sahip deqilim. Muşt temsilcisi arayıp bilqi alabilirsiniz.
    Aylık yada haftalık Net paket aldıqınızda telefonunuzda bulunan servisler bölümùne google adresini(yer imi) ekleyin(www.google.com.tr). Ve artık googleden istedıqınız her yere qidebilir ögrenebilirsinız..

Eger üye olduğunuz siteler varsa daha hızlı forumlara qirmek yorum yapmak icin google adresinden Opera mini yazıp aramadan sonra karşınıza çıkan -Cep tel icin internet tarayıcısı- kısmını tıklayın ve opera mini proğramı indir kısmını tıklayın. İndirme esnasında program sizin ceptelf markasınızı tespıt eder ve ona uygun indirilir.. İndirme işlemi tamamlandığında proğramınız buyuk ihtimalle uygulamalar bölümüne iner.
    Çok hızlı bir proğramdır. Ordan foruma qirdiqinizde PC den farksız hissedersiniz kendinizi.

Opera mini 4.2 ôzellikleri:
    Bölge seçimi özelliklerini sunan bu proğram internet siteleri icin cok uygun ve şebekeye göre hızı da değişkenlik gösterir.
    Aşaqı yukarı sağa sola kaydırmalar için tuşları kullanmanıza olanak sağlak.
    2 yukarı
    4 sola
    6 sağa
    8 aşaqı
    5 yakınlaştırma uzaklaştırma

Yorumum:
    Evde pc olmayıpta üye olduğu siteler olan arkadaşlar günlük en az 3 5 saatini cafelerde geçirir. Aylık yapar minimun 100tl. Gunlu 1saat cafeye takılsa ayda yapar 30TL. Ama opera mini sayeşinde cùzi bir miktarda ve istediqiniz heryerde sitenize qirebilirsiniz.
    Ben cok memnunum. Pc de almama gerek yok..

Hadi bakalım kolay gelsin..

NOT : Cep telefonunuz internete uygun olması gerekir(servisler yada tarayıcı olması gerek. Düşük kalite telf uygun olmayabilir)
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sevgili Gökmen,
    Ne güzel bir döküman hazırlamışsın.Günümüz teknlojisini takip etmek ve mümkün olduğunca kullanmak gerekiyor. Eline,emeğine sağlık.Teşekkür ederim.
  4. 29.Haziran.2010, 12:45
    Sevgili Gökmen,
    Ne güzel bir döküman hazırlamışsın.Günümüz teknlojisini takip etmek ve mümkün olduğunca kullanmak gerekiyor. Eline,emeğine sağlık.Teşekkür ederim.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Rica ederim kaptan

Pc'si olmayan dostları, arkadaşları buraya cepten qirmeleri we paylaşımda bulunmalarını sağlayacak ucuz bir kolaylık
  6. 29.Haziran.2010, 13:28
    Rica ederim kaptan

Pc'si olmayan dostları, arkadaşları buraya cepten qirmeleri we paylaşımda bulunmalarını sağlayacak ucuz bir kolaylık
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Gökmen,cep telefonunda foruma pc ile girmiş gibi kullanıyorsun.ben daha telefonumumdam msn ye bile giremiyorum.beceremiyorum.
  8. 30.Haziran.2010, 20:06
    Gökmen,cep telefonunda foruma pc ile girmiş gibi kullanıyorsun.ben daha telefonumumdam msn ye bile giremiyorum.beceremiyorum.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Beceriksiiiiiizzzzzzz Zaten bişeyi de kendin yapabilsen (( konu silma,taşıma,kilitleme dışında )) şaşardım
  10. 02.Temmuz.2010, 12:31
    Beceriksiiiiiizzzzzzz Zaten bişeyi de kendin yapabilsen (( konu silma,taşıma,kilitleme dışında )) şaşardım
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Guncel.....
  12. İLKAY
    29.Temmuz.2010, 14:56
    Nokia 5800 ile foruma girdiğim oluyor, wirelessi olan otobüslerde seyehat ederken filan Wireless ile bağlanılıyor Nokia 5800 ile, tavsiye ederim
    Konu İLKAY tarafından (29.Temmuz.2010 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.
  13. 29.Temmuz.2010, 14:56
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    Nokia 5800 ile foruma girdiğim oluyor, wirelessi olan otobüslerde seyehat ederken filan Wireless ile bağlanılıyor Nokia 5800 ile, tavsiye ederim
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Sponsorlu Bağlantılar

İlkay tlf farketmiyo fazla. Önemli olan Opera Mini programı cebe indirmek
    Ardından Pc derdiymiş, yok mozilla çalışmıyormuş yok şöle böle qibi dertler yok , yaşanMaz yani
  15. 01.Ağustos.2010, 19:11
    Sponsorlu Bağlantılar

İlkay tlf farketmiyo fazla. Önemli olan Opera Mini programı cebe indirmek
    Ardından Pc derdiymiş, yok mozilla çalışmıyormuş yok şöle böle qibi dertler yok , yaşanMaz yani