Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelli Kardeşim Yaz Aylarını Hiç Sevmiyor

Merhaba arkadaşlar.Engelli olmakta zor engelli yakını olmakta.Kardeşim omurilik felçli.Kış aylarında kardeşimin psikolojisi daha iyi ama yaz ayı gelince bunalıma giriyor.Herkes dışarda geziyor,yürüyor diye çok üzülüyor.Psikolojik destekte alıyor ama nafile.Bizde elimizden geldiği kadar hep yanındayız.Tatile denize gidelim diyoruz onuda kabul etmiyor.Evde bir uğraşta yaptıramıyoruz. Umarım bu günlerde geçer.Hepinize,herkese şifa ve bol sabırlar diliyorum.

Konuyu değerlendir: Engelli Kardeşim Yaz Aylarını Hiç Sevmiyor

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 3904 kez incelendi.

1. Zeynep
    29.Haziran.2010, 12:26

Engelli Kardeşim Yaz Aylarını Hiç Sevmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.Engelli olmakta zor engelli yakını olmakta.Kardeşim omurilik felçli.Kış aylarında kardeşimin psikolojisi daha iyi ama yaz ayı gelince bunalıma giriyor.Herkes dışarda geziyor,yürüyor diye çok üzülüyor.Psikolojik destekte alıyor ama nafile.Bizde elimizden geldiği kadar hep yanındayız.Tatile denize gidelim diyoruz onuda kabul etmiyor.Evde bir uğraşta yaptıramıyoruz.

Umarım bu günlerde geçer.Hepinize,herkese şifa ve bol sabırlar diliyorum.
    tanerce (27.Haziran.2016) Bunu beğendi.
  2. 29.Haziran.2010, 12:26
    Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeynep
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.Engelli olmakta zor engelli yakını olmakta.Kardeşim omurilik felçli.Kış aylarında kardeşimin psikolojisi daha iyi ama yaz ayı gelince bunalıma giriyor.Herkes dışarda geziyor,yürüyor diye çok üzülüyor.Psikolojik destekte alıyor ama nafile.Bizde elimizden geldiği kadar hep yanındayız.Tatile denize gidelim diyoruz onuda kabul etmiyor.Evde bir uğraşta yaptıramıyoruz.

Umarım bu günlerde geçer.Hepinize,herkese şifa ve bol sabırlar diliyorum.
    Twitter Facebook Google+
    tanerce (27.Haziran.2016) Bunu beğendi.
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Genellikle bir çok kişinin yaşadığı bir durum.yürümek,koşmak ister..kış aylarında da dışarıya çıkıp yağan karın altında gezip kartopu oynamak ister..kim istemezki...zaman zaman isyan ister.kendini suçlar..karışık bir duygudur bu....umarım bu süreci kolay atlatırsınız.
  4. 29.Haziran.2010, 12:28
    Genellikle bir çok kişinin yaşadığı bir durum.yürümek,koşmak ister..kış aylarında da dışarıya çıkıp yağan karın altında gezip kartopu oynamak ister..kim istemezki...zaman zaman isyan ister.kendini suçlar..karışık bir duygudur bu....umarım bu süreci kolay atlatırsınız.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ben şahsen de pek yaz aylarını sewmem..
    Protez pamuksu olduğu için terletiyor we gunluk 2 3 kez atlet gömlek değişmek zorunda kalıyoruz..
  6. 30.Haziran.2010, 15:45
    Ben şahsen de pek yaz aylarını sewmem..
    Protez pamuksu olduğu için terletiyor we gunluk 2 3 kez atlet gömlek değişmek zorunda kalıyoruz..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Defnex Nickli Üyeden Alıntı
    En güzel cevabı vermiş Defnem
  8. 30.Haziran.2010, 21:07
    Defnex Nickli Üyeden Alıntı
    En güzel cevabı vermiş Defnem
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Alışacak daha doğrusu alışmak zorunda.
  10. 01.Temmuz.2010, 17:59
    Alışacak daha doğrusu alışmak zorunda.
  11. YASEMİN
    04.Temmuz.2010, 10:49
    Zaman zaman bizde de isyan,öfke,anti-sosyallik oluyor.
  12. 04.Temmuz.2010, 10:49
    YASEMİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YASEMİN
    Misafir
    Zaman zaman bizde de isyan,öfke,anti-sosyallik oluyor.
  13. Zeynep
    11.Temmuz.2010, 11:26
    Şimdi biraz daha iyi.İnşallah daha da iyi olacak.Sadece zaman ve sabır.
  14. 11.Temmuz.2010, 11:26
    Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeynep
    Misafir
    Şimdi biraz daha iyi.İnşallah daha da iyi olacak.Sadece zaman ve sabır.
  15. Asi Nehir
    04.Eylül.2010, 16:36
    Bazen bende yaz hiç gelmese diyorum.
  16. 04.Eylül.2010, 16:36
    Asi Nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asi Nehir
    Misafir
    Bazen bende yaz hiç gelmese diyorum.
  17. Üyelik tarihi
    Mayıs.2013
    engelli olarakda yaz aylarının keyfini kısmende olsa çıkarman mümkün. eve kapanıp kendini üzmek için uğraşmaktansa ne kadar zor olsada imkanları zorlayıp dışarı çıkıp özgürlüğün tadına bakmak daha iyidir.
  18. 27.Haziran.2016, 14:00
    engelli olarakda yaz aylarının keyfini kısmende olsa çıkarman mümkün. eve kapanıp kendini üzmek için uğraşmaktansa ne kadar zor olsada imkanları zorlayıp dışarı çıkıp özgürlüğün tadına bakmak daha iyidir.
  19. Üyelik tarihi
    Ağustos.2014
    Sponsorlu Bağlantılar

Hatice K.A. nın yorumu şöyle :
    Başka düşüncelerin pesinde koşacak. Hayat sadece gezmek dolasmaktan ibaret değil. Engelide kimin niye verdigini bilecek ve daha beterinden korudugu icin sukredecek. Engeli hep bizler kendimiz koyuyoruz kendimize. Kara gözlükleri çıkarıp baksin hayata. Bende engelliyim ama kapatmadim kendimi. Bana bakanlara tuhaf sorulara inat gülümseyerek cvp verdim. Engeli bir Sarışınlik esmerlik güzellik çirkinlik gibi gördüm. Sağlıklı olup çoğunluk tarafindan beğenilen kişilerde acı cekmiyormu. Herkesin acısı derdi farklı. Kimi agrilardan yakınır, kimi begenilmemekten, kimi beceriksizlikten, kimi basarisizliktan vs vs vs.
    Agrilarla uyuyup agrilarla uyansamda...
    Cahil İnsanların tuhaf bakışlarına takilsamda...
    Garip sorulara maruz kalsamda...
    Geldiysem dünyaya bir sebebi var!
    Hayat kısa kendimize ve etrafimiza eziyet etmeden yaşamak ve hayattaki diğer güzellikleri engeller koymadan yasamak dileğiyle. ..
    çiğdemi (02.Temmuz.2016) Bunu beğendi.
  20. 28.Haziran.2016, 15:08
    Sponsorlu Bağlantılar

Hatice K.A. nın yorumu şöyle :
    Başka düşüncelerin pesinde koşacak. Hayat sadece gezmek dolasmaktan ibaret değil. Engelide kimin niye verdigini bilecek ve daha beterinden korudugu icin sukredecek. Engeli hep bizler kendimiz koyuyoruz kendimize. Kara gözlükleri çıkarıp baksin hayata. Bende engelliyim ama kapatmadim kendimi. Bana bakanlara tuhaf sorulara inat gülümseyerek cvp verdim. Engeli bir Sarışınlik esmerlik güzellik çirkinlik gibi gördüm. Sağlıklı olup çoğunluk tarafindan beğenilen kişilerde acı cekmiyormu. Herkesin acısı derdi farklı. Kimi agrilardan yakınır, kimi begenilmemekten, kimi beceriksizlikten, kimi basarisizliktan vs vs vs.
    Agrilarla uyuyup agrilarla uyansamda...
    Cahil İnsanların tuhaf bakışlarına takilsamda...
    Garip sorulara maruz kalsamda...
    Geldiysem dünyaya bir sebebi var!
    Hayat kısa kendimize ve etrafimiza eziyet etmeden yaşamak ve hayattaki diğer güzellikleri engeller koymadan yasamak dileğiyle. ..
    çiğdemi (02.Temmuz.2016) Bunu beğendi.