Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Sigorta ortopedik ayakkabı bedelini karşılıyormu,önerebileceğiniz ortopedik ayakkabı

merhabalar ortapedik ayakkkabıya ihtiyacım var. çok pahalı olduğu için araştırdığım yerlerden bir sonuç çıkmadı. sizlerin bildiği ucuz yollu ortapedik ayakkabı alabileceğim bir yer varmı ayrıca sigortalılar için devlet ortapedik ayakkabı bedelini karşılıyormu

Konuyu değerlendir: Sigorta ortopedik ayakkabı bedelini karşılıyormu,önerebileceğiniz ortopedik ayakkabı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10364 kez incelendi.

1. Beter Böcek
    13.Eylül.2010, 13:42

Sigorta ortopedik ayakkabı bedelini karşılıyormu,önerebileceğiniz ortopedik ayakkabı

merhabalar
    ortapedik ayakkkabıya ihtiyacım var. çok pahalı olduğu için araştırdığım yerlerden bir sonuç çıkmadı. sizlerin bildiği ucuz yollu ortapedik ayakkabı alabileceğim bir yer varmı ayrıca sigortalılar için devlet ortapedik ayakkabı bedelini karşılıyormu
  2. 13.Eylül.2010, 13:42
    Beter Böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beter Böcek
    Misafir
    merhabalar
    ortapedik ayakkkabıya ihtiyacım var. çok pahalı olduğu için araştırdığım yerlerden bir sonuç çıkmadı. sizlerin bildiği ucuz yollu ortapedik ayakkabı alabileceğim bir yer varmı ayrıca sigortalılar için devlet ortapedik ayakkabı bedelini karşılıyormu
    Twitter Facebook Google+
  3. CaSaNoVa
    13.Eylül.2010, 14:51
    oturduğun yeri sölersen o bölgeye yakın arkadaşlar ortopedik ayakkabı konusunda sana tavsiyede bulunabilirler.
    sigorta belli bir kısmını karşılıyor ama tam ne kadar olduğunu bilemiyorum
  4. 13.Eylül.2010, 14:51
    CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CaSaNoVa
    Misafir
    oturduğun yeri sölersen o bölgeye yakın arkadaşlar ortopedik ayakkabı konusunda sana tavsiyede bulunabilirler.
    sigorta belli bir kısmını karşılıyor ama tam ne kadar olduğunu bilemiyorum
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sgk ortopedik bot bedellerinin çifti için 110 TL'lik bir kısmını gerekli belgelerle bizzat başvurmak kaydıyla karşılamaktadır.
    Size yardımcı olması açısında şuradaki firma bu iş üzerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
    Ayrıca şu Sağlık Uygulama Tebliğinde(SUT) yer alan EK-5C güncel fiyatları görebilirsiniz.
  6. 13.Eylül.2010, 22:21
    Sgk ortopedik bot bedellerinin çifti için 110 TL'lik bir kısmını gerekli belgelerle bizzat başvurmak kaydıyla karşılamaktadır.
    Size yardımcı olması açısında şuradaki firma bu iş üzerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
    Ayrıca şu Sağlık Uygulama Tebliğinde(SUT) yer alan EK-5C güncel fiyatları görebilirsiniz.