Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Vatikan'ın sakladığı inanılmaz sır

http://img.internethaber.com/gallery/9402/1.jpg Papalar tarihi son derece enteresan olaylarla doludur. Siyasetle uğraşan, iktidar için oluk oluk kan döken ve Haçlı Seferleri'ni başlatan Papalar'ın yanısıra, Katolik doktrini uyarınca kadınlarla ilişkiye girmeleri yasak olmasına rağmen aşklarıyla ve gayrımeşru çocuklarıyla tarihe geçmiş Papalar da vardır. Ama en ilginci Vatikan'ın yüzkarası olarak görülen ve varlığı tarihten silinmeye çalışılan 'kadın papa' Joan'dır. Devamı; kaynak

Konuyu değerlendir: Vatikan'ın sakladığı inanılmaz sır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1219 kez incelendi.

 1. Üyelik tarihi
  Haziran.2010
  Nereden
  İstanbul/Üsküdar
  Mesajlar
  1.568

  Vatikan'ın sakladığı inanılmaz sır  Papalar tarihi son derece enteresan olaylarla doludur. Siyasetle uğraşan, iktidar için oluk oluk kan döken ve Haçlı Seferleri'ni başlatan Papalar'ın yanısıra, Katolik doktrini uyarınca kadınlarla ilişkiye girmeleri yasak olmasına rağmen aşklarıyla ve gayrımeşru çocuklarıyla tarihe geçmiş Papalar da vardır. Ama en ilginci Vatikan'ın yüzkarası olarak görülen ve varlığı tarihten silinmeye çalışılan 'kadın papa' Joan'dır.

  Devamı;


  kaynak
 2. 13.Eylül.2010, 10:09
  #1


  Papalar tarihi son derece enteresan olaylarla doludur. Siyasetle uğraşan, iktidar için oluk oluk kan döken ve Haçlı Seferleri'ni başlatan Papalar'ın yanısıra, Katolik doktrini uyarınca kadınlarla ilişkiye girmeleri yasak olmasına rağmen aşklarıyla ve gayrımeşru çocuklarıyla tarihe geçmiş Papalar da vardır. Ama en ilginci Vatikan'ın yüzkarası olarak görülen ve varlığı tarihten silinmeye çalışılan 'kadın papa' Joan'dır.

  Devamı;


  kaynak
  Twitter Facebook Google+

Benzer Konular

 1. Böyle berbat bir hastalık var mı; inanılmaz göbek
  Konu Sahibi karcicegi Forum İlginç Bilgi, Video ve Resimler
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 04.Kasım.2010, 13:17
 2. Konya'da inanılmaz sağlık skandalı
  Konu Sahibi okyanus Forum Sağlıkla ilgili Haberler
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 23.Eylül.2010, 22:07

Bu Konu için Etiketler