Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelli Taşıma İhalesi 8 Eylülde’de..

Engelli Öğrenci taşıması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıkarıldı. Yıldırım, Cumhuriyet, Atatürk, Bahçelievler, Nasreddin Hoca ve Nihat Dayanık İlköğretim Okulları ile Nasreddin Hoca Eğitim Uygulama Okullarıyla, İş Eğitim Merkezine 20 Eylül 2010 ve 18 Haziran 2010 tarihleri arasında toplam 180 gün süreyle engelli öğrenci taşınacak. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 08 Eylül 2010 Çarşamba günü (Bayram Arifesi) saat

Konuyu değerlendir: Engelli Taşıma İhalesi 8 Eylülde’de..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1647 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Engelli Taşıma İhalesi 8 Eylülde’de..

Sponsorlu Bağlantılar

Engelli Öğrenci taşıması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıkarıldı.

Yıldırım, Cumhuriyet, Atatürk, Bahçelievler, Nasreddin Hoca ve Nihat Dayanık İlköğretim Okulları ile Nasreddin Hoca Eğitim Uygulama Okullarıyla, İş Eğitim Merkezine 20 Eylül 2010 ve 18 Haziran 2010 tarihleri arasında toplam 180 gün süreyle engelli öğrenci taşınacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 08 Eylül 2010 Çarşamba günü (Bayram Arifesi) saat 09.00’da Yıldırım, Cumhuriyet ve Atatürk İlköğretim Okulları için, saat 09.30’da Bahçelievler, Nasreddin Hoca ve Nihat Dayanık İlköğretim Okulları’na ve saat 10.30’da Nasreddin Hoca Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ne taşınacak engelli öğrencilerin taşıma ihalesi yapılacak.

http://www.pervasiz.com
  2. 07.Eylül.2010, 11:52
    Sponsorlu Bağlantılar

Engelli Öğrenci taşıması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıkarıldı.

Yıldırım, Cumhuriyet, Atatürk, Bahçelievler, Nasreddin Hoca ve Nihat Dayanık İlköğretim Okulları ile Nasreddin Hoca Eğitim Uygulama Okullarıyla, İş Eğitim Merkezine 20 Eylül 2010 ve 18 Haziran 2010 tarihleri arasında toplam 180 gün süreyle engelli öğrenci taşınacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 08 Eylül 2010 Çarşamba günü (Bayram Arifesi) saat 09.00’da Yıldırım, Cumhuriyet ve Atatürk İlköğretim Okulları için, saat 09.30’da Bahçelievler, Nasreddin Hoca ve Nihat Dayanık İlköğretim Okulları’na ve saat 10.30’da Nasreddin Hoca Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ne taşınacak engelli öğrencilerin taşıma ihalesi yapılacak.

http://www.pervasiz.com
    Twitter Facebook Google+