Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Otistik Yetişkin Yaş 21

Zaman Tyler Bell lise mezunu olmalı onun bir adım daha yakın bağımsız bir varlık oldu - korkunç bir düşünce o kişi üzerine bütün hayatını güvenmek zorunda 's dikkate anlamına geliyordu. Tyler şiddetli otizm muzdarip ve o 21 döner , son 17 yıldır onun özel eğitim ve tedavi ihtiyaçları için ödenen devlet desteği kaybedersiniz. Birçok yetişkinin Otistik yaşam kaynakların uygun miktar gerekli ve korku normal bir hayat yaşamak için eksikliği Tyler bir yaşayanlara yalnız biri haline sonunda

Konuyu değerlendir: Otistik Yetişkin Yaş 21

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1463 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Otistik Yetişkin Yaş 21

Sponsorlu Bağlantılar

Zaman Tyler Bell lise mezunu olmalı onun bir adım daha yakın bağımsız bir varlık oldu - korkunç bir düşünce o kişi üzerine bütün hayatını güvenmek zorunda 's dikkate anlamına geliyordu.
    Tyler şiddetli otizm muzdarip ve o 21 döner , son 17 yıldır onun özel eğitim ve tedavi ihtiyaçları için ödenen devlet desteği kaybedersiniz.
    Birçok yetişkinin Otistik yaşam kaynakların uygun miktar gerekli ve korku normal bir hayat yaşamak için eksikliği Tyler bir yaşayanlara yalnız biri haline sonunda olasıdır.
    Bunu engellemek için arkadaşlarının yardımıyla Tyler ailesi , komşuları ve öğretmenler , kelimenin tam anlamıyla Tyler geleceği dışarı eşlenmiş var. Onlar Tyler ve yaratılan çözümler karşılaşabileceği onlar o gerçekten hükümet desteği kaybetmekle kalmıyor, onu sağlayabilir çeşitli senaryolar ortaya çizdik. Bell ailesi , arkadaş ve komşuları , aslında onu kendisinin yönetmek zorundayız rehberlik ve harita gelecek vermeye yardımcı Tyler bilen herkes toplandı.
    ABC World News raporlar.
    Autistic Adults Lose All Government Assistance At Age 21, Struggle To Map Out Future
    Bu linkten türkçeye çevirdim linki tıklayın video var
  2. 05.Eylül.2010, 21:41
    Sponsorlu Bağlantılar

Zaman Tyler Bell lise mezunu olmalı onun bir adım daha yakın bağımsız bir varlık oldu - korkunç bir düşünce o kişi üzerine bütün hayatını güvenmek zorunda 's dikkate anlamına geliyordu.
    Tyler şiddetli otizm muzdarip ve o 21 döner , son 17 yıldır onun özel eğitim ve tedavi ihtiyaçları için ödenen devlet desteği kaybedersiniz.
    Birçok yetişkinin Otistik yaşam kaynakların uygun miktar gerekli ve korku normal bir hayat yaşamak için eksikliği Tyler bir yaşayanlara yalnız biri haline sonunda olasıdır.
    Bunu engellemek için arkadaşlarının yardımıyla Tyler ailesi , komşuları ve öğretmenler , kelimenin tam anlamıyla Tyler geleceği dışarı eşlenmiş var. Onlar Tyler ve yaratılan çözümler karşılaşabileceği onlar o gerçekten hükümet desteği kaybetmekle kalmıyor, onu sağlayabilir çeşitli senaryolar ortaya çizdik. Bell ailesi , arkadaş ve komşuları , aslında onu kendisinin yönetmek zorundayız rehberlik ve harita gelecek vermeye yardımcı Tyler bilen herkes toplandı.
    ABC World News raporlar.
    Autistic Adults Lose All Government Assistance At Age 21, Struggle To Map Out Future
    Bu linkten türkçeye çevirdim linki tıklayın video var
    Twitter Facebook Google+