Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Asgari Ücretle çalışan bir engelli emekli olunca ne kadar maaş alır?

selam arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacak. benim kardeşim 23.08.2010 tarihi itibariyle engelli olarak emekliliğe hak kazandı. henüz maaşı eline geçmedi.maaşı en geç ne zaman bağlanır ve öğrenmek istediğimiz asıl konu kardeşimin eline ne kadar emekli maaşı geçeceğidir. 17 yıl asgari ücret üzerinden maaşı yattı.

Konuyu değerlendir: Asgari Ücretle çalışan bir engelli emekli olunca ne kadar maaş alır?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8818 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Eylül.2010

Asgari Ücretle çalışan bir engelli emekli olunca ne kadar maaş alır?

selam arkadaşlar
    benim şöyle bir sorum olacak.
    benim kardeşim 23.08.2010 tarihi itibariyle engelli olarak emekliliğe hak kazandı. henüz maaşı eline geçmedi.maaşı en geç ne zaman bağlanır ve öğrenmek istediğimiz asıl konu kardeşimin eline ne kadar emekli maaşı geçeceğidir. 17 yıl asgari ücret üzerinden maaşı yattı.
  2. 05.Eylül.2010, 14:54
    selam arkadaşlar
    benim şöyle bir sorum olacak.
    benim kardeşim 23.08.2010 tarihi itibariyle engelli olarak emekliliğe hak kazandı. henüz maaşı eline geçmedi.maaşı en geç ne zaman bağlanır ve öğrenmek istediğimiz asıl konu kardeşimin eline ne kadar emekli maaşı geçeceğidir. 17 yıl asgari ücret üzerinden maaşı yattı.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Selam Memet Ali,
    Öncelikle kardeşinizin emekliliği hayırlı olsun.
    Aylığınız bürokratik işlemlerin ve yazışmaların çokluğuna bağlı olarak bir-üç ay içerisinde bağlanır. Maaşınız Eylül ayı itibariyle birikerek daha sonra size toplu şekilde ödenir. Emekli aylığının bağlanıp-bağlanmadığını takip etmek için SGK'nın Emekli Maaşım Bağlandı mı? ekranından takip edebilirsiniz.

17 yıl asgari ücretle çalışan bir engelli en düşük emekli maaşı üzerinden maaş bağlanır. Buda 2010 yılı için en düşük SGK'nın emekli maaşı olan 683 TL gibi bir rakama isabet etmektedir.
  4. 05.Eylül.2010, 15:27
    Selam Memet Ali,
    Öncelikle kardeşinizin emekliliği hayırlı olsun.
    Aylığınız bürokratik işlemlerin ve yazışmaların çokluğuna bağlı olarak bir-üç ay içerisinde bağlanır. Maaşınız Eylül ayı itibariyle birikerek daha sonra size toplu şekilde ödenir. Emekli aylığının bağlanıp-bağlanmadığını takip etmek için SGK'nın Emekli Maaşım Bağlandı mı? ekranından takip edebilirsiniz.

17 yıl asgari ücretle çalışan bir engelli en düşük emekli maaşı üzerinden maaş bağlanır. Buda 2010 yılı için en düşük SGK'nın emekli maaşı olan 683 TL gibi bir rakama isabet etmektedir.