Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Dijital fare boyutunda büyüteç

Taşınabilir bu dijital büyüteç Mouse şeklinde olup bilgisayara takılarak kullanılır. Kolay ve kullanışlıdır.Fare görünümünde olup taşınabilen pratik bir üründür .Bilgisayara takarsınız ve okumak , görmek istediğiniz cismin üzerinde gezdirirsiniz.Bilgisayarda görüntüye net bir şekilde ulaşırsınız .İşte bu kadar kolay! Çeşitli fonksiyonları vardır.Bir kitabı okurken rengini netliğini konsantrasyonunu ve daha birçok özelliğini elinizin altındaki bilgisayarın klavyesi ile kontrol

Konuyu değerlendir: Dijital fare boyutunda büyüteç

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2587 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Mecidiyeköy /İstanbul

Dijital fare boyutunda büyüteç

Taşınabilir bu dijital büyüteç Mouse şeklinde olup bilgisayara takılarak kullanılır. Kolay ve kullanışlıdır.Fare görünümünde olup taşınabilen pratik bir üründür .Bilgisayara takarsınız ve okumak , görmek istediğiniz cismin üzerinde gezdirirsiniz.Bilgisayarda görüntüye net bir şekilde ulaşırsınız .İşte bu kadar kolay!
    Çeşitli fonksiyonları vardır.Bir kitabı okurken rengini netliğini konsantrasyonunu ve daha birçok özelliğini elinizin altındaki bilgisayarın klavyesi ile kontrol edebilirsiniz.Ayrı bir tuşa ihtiyacınız yok.
    Otomatik ekran kaydedici ile önemli dosyaları kolayca kaydedebilirsiniz.
    Ekranınızın boyutunu 4 kademeye kadar değiştirebilirsiniz.
    Tüm ekranı kaplama özelliği ile hangi objeyi görmek isterseniz onu bütün ekranı kaplatarak görebilirsiniz.Küçük ekranda ise aşağı yukarı yaparak görmek istediğiniz yerleri siz seçersiniz.
    Teknik özellikler
    · Desteklediği işletim sistemleri
    Windows 2000/XP/Vista
    · Bilgisayarla Bağlantısı
    USB 2.0
    · Büyütme oranı
    5X’ ten 30X’e kadar
    · Renk Çeşitleri
    Doğal renkler, gri alan, beyaz üzerine siyah ,siyah üzerine beyaz(Diğer 3 rengi de kendi istediğiniz hangisi ise bilgisayarınızdan seçebilirsiniz.)
    · Boyut
    11.5 * 7.1 * 4.1 cm

2. 03.Eylül.2010, 11:43
    Taşınabilir bu dijital büyüteç Mouse şeklinde olup bilgisayara takılarak kullanılır. Kolay ve kullanışlıdır.Fare görünümünde olup taşınabilen pratik bir üründür .Bilgisayara takarsınız ve okumak , görmek istediğiniz cismin üzerinde gezdirirsiniz.Bilgisayarda görüntüye net bir şekilde ulaşırsınız .İşte bu kadar kolay!
    Çeşitli fonksiyonları vardır.Bir kitabı okurken rengini netliğini konsantrasyonunu ve daha birçok özelliğini elinizin altındaki bilgisayarın klavyesi ile kontrol edebilirsiniz.Ayrı bir tuşa ihtiyacınız yok.
    Otomatik ekran kaydedici ile önemli dosyaları kolayca kaydedebilirsiniz.
    Ekranınızın boyutunu 4 kademeye kadar değiştirebilirsiniz.
    Tüm ekranı kaplama özelliği ile hangi objeyi görmek isterseniz onu bütün ekranı kaplatarak görebilirsiniz.Küçük ekranda ise aşağı yukarı yaparak görmek istediğiniz yerleri siz seçersiniz.
    Teknik özellikler
    · Desteklediği işletim sistemleri
    Windows 2000/XP/Vista
    · Bilgisayarla Bağlantısı
    USB 2.0
    · Büyütme oranı
    5X’ ten 30X’e kadar
    · Renk Çeşitleri
    Doğal renkler, gri alan, beyaz üzerine siyah ,siyah üzerine beyaz(Diğer 3 rengi de kendi istediğiniz hangisi ise bilgisayarınızdan seçebilirsiniz.)
    · Boyut
    11.5 * 7.1 * 4.1 cm

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Şubat.2011

low vision aids

in TURKEY where can ı find electronik magnifier and the other low vision aids. ı has got stargardt disease
  4. 13.Şubat.2011, 13:33
    in TURKEY where can ı find electronik magnifier and the other low vision aids. ı has got stargardt disease